вторник, 18 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 1 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Пасічна: Тичини, Щастя, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча

Швачиха: Білозірська, Зоряна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Коржі: Б.Хмельницького, Корольова, Грушевського, Винниченка, Лесі Українки, Шевченка, Гагаріна, Радужна, Бійми, Вулиця невизначена, СТ Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Морозівка: Грибенників Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Гагаріна, Героїв Небесної Сотні Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Лук’янiвка: Гагаріна, Бутаєву, Садова, Лісний, Шевченка, пров. Космонавтів Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Верхня, Васильківська, 1 Юр'ївська, Логінова, Підвальна, Богдана Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Гоголя, Ярмаркова, Івана Кожедуба, 8 Березня, Гоголя пров., Ярослава Мудрого, Миколи Лозовика Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Волі, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Молодіжна, Леваневського, Заводська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Шевченка, Князя Володимира Усунення дефекту з 6 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Героїв Небесної Сотні, Підвальна, Богдана Хмельницького, Васильківська, 1 Юр'ївська, Гетьманська, Театральна Усунення дефекту з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: 3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миколаївська, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Польовий, Кошиця, 1 Гаражна, Ярова, Бондарівни, Будівельна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, 3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького, Будівельна, Мисайлівська, Польовий, Кошиця, Бондарівни, Окружна, Сагайдачна, Корсуньська

Шупики: Кирилівська

Ремонтні роботи з 6 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Мєшкова, Прорізна, Л.Українки Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Кийлiв: Лесі Українки, Піонерська, Набережна, Паркова, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Старе: Герасименка

Васильки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Виноградна, Княжна, Садова, СТ "Чайка" Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Шибене: Петровського, Лісова, Сонячна, Перша Зарічна

Михайленків: Хутір Михайленка

Великий Ліс: Великий Ліс, Лісова

Мирча: Шевченка, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бородянський Качали: Кооперативна, Лесі Українки, Торфяне Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Чкалова, Біохімічна, Різдвяна, Мічуріна, Ювілейна, Заводська, Вулиця невизначена

Бородянка: Будівельників

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бородянський Микуличі: Яблунева, Зелена, Залізнична, Яковенка, Івана Багряного, Архітектора Рикова, Івана Франка, Генерала Корнієнка, М.Коцюбинського

Клавдiєво-Тарасове: Соборності, Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Миру, Горького, Залізнична, Радісна, Попова, Кільцева, Осіння, Перемоги, Шевченка, Південна, Гагаріна, Заводська, Садова, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Бабинці: Заводська, Кооперативна, Івана Франка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Глинки, Кооперативна, Гончаренка Аверкія, Сушка Романа, Панаса Мирного, Фонтене-су-Буа, Короленка, Сушка Романа пров., Дніпровський, Дніпровська, Ломоносова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Требухів: Гоголівська, Шевченка, Котовського, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова, Вокзальна, Старий шлях, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Требухів: Садова, Шевченка, Першотравнева, Садовий, Ковпака, Ватутіна, Крайова, Постишева Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська, Княжицька

Бровари: Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Літки: Шевченка, Музиченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка, Різдвяна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Шевченкове: Ковпака, Затишна, Вокзальна, Першотравнева, Матросова, Гвардійська, Польова, Молодіжна, Паркова, "СТ ""Шевченково""", Київська, Гоголівська, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Садова, Докучаєва, Сагайдачного, Михайлівська, Вишнева, П.Ангеліной, Глібова, Вчительська, Мічуріна, Кільцева, Перша Кільцева, Друга Кільцева, Окунинівська, Довженка

Рудня: Ковпака, Молодіжна

Тарасівка: 9 Січня

Богданівка: Урожайна, Грушева, Богдана Хмельницького, Східна, Мешкова, Лучова, Лучовий, Високовольтна, Абрикосова, Липова, Матросова, Малинова, Теплична, Сливова, Озерна, Гагаріна, Шевченка, Польова, Парникова, Освітянська, Подильна, Очеретна, Заліська, Ялинкова, Очеретний, Заліський, Мешковий, Жовтнева, Окружна, Лермонтова, Травнева, Висока, Молодіжна, Ломоносова, Яблунева

Велика Димерка: Соборна, Богданівська, Вишнева, Вокзальна, Польова, Леніна пров.

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Карпенків, Яблунева, Київська, Кирпоноса, Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Учительська, Морозова, Морозова пров., Шевченка, Шевченка пров., Васильківська, 1 Травня, Шкільний, Кошового, Додохова, Кооперативна, Антонова, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Окружна, Садова, Річна, Річний, Жовтневої Революції, Маяковського, Кожарова, Михайлівський, Нова, Синельників, Учительський, Незалежності, Лермонтова, Зелена, Зелений, Авіаційна, Польова, Матросова, Піщана, Піщаний, Франка, Пушкіна, Механізаторів, Ковальова, Лісна, Лісний, Набережна, Молодіжна, Ватутіна, Освіти, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Васильківський, Володимирська, Грушевського, Герца, Київський, Дорожна, Вишневий, Фастівська, Лермонтова пров., траса Київ-Одеса, Чернишевського, Вокзальна, Вулиця невизначена, Марка Шляхового, Спортивна, Залізнична, Фастівський, Перемоги, Уманська, Лугова, Бориспільська, СТ "Глеваха-4", Космонавтів

Мархалівка: Б.Хмельницького, Лісовий, Квіткова, Западинська, Польова, Сагайдачного, Горького, Шевченка, Лісова, Освіти, Сонячна, 1 Травня, Незалежності, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, 8 Березня, Гагаріна, Сагайдачного пров., Лесі Українки, Комсомольська, Київська, Яровий, Нова, Садова, Молодіжна, Східна, Поле, Шкільна, Блакитна, Траса Київ-Одеса, Мархалівська, Дорошенка, Серпнева, Антонова, Васильківська, Південна

Дзвінкове: Леніна

Васильків: Ватутіна

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Іванковичі: Селянська, Сонячна

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шевченка, Дніпровська, Шевченка просп.

Нові Петрівці: Леніна

Технічне переоснащення з 9 по 15 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова

Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів

Осещина: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Ново – Київська, Свято-Покровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Катюжанка: Лісна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна

Рачки: Леніна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Володарський Березна: Академіка А.П. Комара Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Березна: Академіка А.П. Комара Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Чепіжинці: Польова, Шевченка, Набережна, Миру, Лісова, Шкільна

Рубченки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова

Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева

Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський

Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова

Тетерівське: Дружби, Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Тургенєва Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Лугова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Ірпінський Ворзель: М-07 Київ-Ковель-Ягодин ділянка км 30+600-31+020, Великого Жовтня

Ірпінь: Новооскольська, Гоголя, Мечнікова, Курортна

Гостомель: Свято-Покровська, Дніпровська, Черняхівська, Черняхівського

Київ: 19 км Житомирського шоссе

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Ремонтні роботи з 9 по 16 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська

Юрівка: Набережна, Шевченка

Боярка: Михайла Грушевського

Тарасівка: Ярова

Малютянка: Амосова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Садова, Болгарська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Толстого, Колективні сади, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, СТ "Залізничник", СТ "Дружба", с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, СТ “Дружба”, лінія 1 Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Незалежності, Чапаєва, Шевченка пров., Горького, Коцюбинського

Шубівка: Дидикало

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Півці: Центральна, Пивці, Садова, Шевченка, 8 Березня Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка, Підлісна, Лісова, 1 Травня, Жовтнева

Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова, Нова, Шевченка, Кооперативна, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська, Підлісна

Колонщина: Марянівка

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров., Невизначена

Макарів: Ярослава Мудрого

Гавронщина: Київська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Липівка: Кримська, Плевака, Київська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Бишів: Свято-Покровська, Ватутіна, Гагаріна, Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська

Чорногородка: Ірпінська, Привітна, Клубний, Будівельна, Польова, Бишівська, Дубина, Садова, Мирний пров., Франка, Поліська, Молодіжна, Шевченка, Новоселиця, Тихий, Зарічна, Лісова, Слобода, Київська

Яблунівка: Грушевського, Миру

Маковище: Шевченка

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Макарівський Карашин: Окружна

Великий Карашин: Брусилівська, Перемоги

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Макарівський Козичанка: Польова Усунення дефекту з 8 по 17 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Севастопольська, Кримська, Незалежності Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Севастопольська, Кримська, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Перше Травня: Поповича, Чорноморська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Каштанова, Київська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Трипільська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Таценки: Озерний, Абрикосова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Підгірна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Плюти: Малишка Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Обухівський Копачів: СТ "Либідь" Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Зелений Гай, Черняхівська, 8 Березня Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: Волошкова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Обухів: міський пляж (р.Стугна), Київська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Креничі: Межигірська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Перше Травня: Поповича Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Лісова, Шевченка, Якима Сомка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Строкова: Шкільна, Піщана, Колгоспна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне-2: Володимира Піти, Жовтнева, Зарічна, Юнатів, Хоменка, Малика, Заводська

Синява: Заводська, Боярська, Заводський, Піти, Шевченка

Рокитне: Зарічна, Юнатів

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне-2: Заводська, Хоменка, Боженка

Синява: Першотравнева, Білоцерківська, Заводська, Заводський

Рокитне: Гната Хоменка, Козацька

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Маслова, Сонячна, Плугатаря, Чкалова, Першотравнева, Папаніна, Леваневського, Громова, Медовий

Антонів: Слобода

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Сквирський Сквира: Маслова, Сонячна, Плугатаря, Чкалова, Першотравнева, Папаніна, Леваневського, Громова, Медовий

Антонів: Слобода

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Сквирський Сквира: Селекційна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Горобіївка: Колгоспна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Дулицьке: Першотравнева, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Северинівка: Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Ківшовата: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Усунення дефекту з 8 по 17 год
Тетіївський Ненадиха: Садова, Шевченка, Шкільна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Фастівський Триліси: Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Корчіївка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Чернишевського, Великопокровський пров., Великопокровська, Будівельник, Ветеран, Зелена, Стадіонний пров., Шмідта пров., Проліскова, Стадіонна, Струмок Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Комарова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Дорогинська, Дорогинський

Мала Снітинка: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Поштова, Наливайка, Маркевича, Репніних, Київська Ремонтні роботи з 9 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 18 января 2022 г.
21:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:24
В столичном ботсаду имени Гришко зацвели первые азалии и камелии (фото)
20:06
На экранах фасада столичного ТРЦ Gulliver состоится премьера клипа на официальный саундтрек к фильму “Лучшие выходные”
19:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
19:42
“Киевводоканал” готовит автоцистерны для раздачи киевлянам святой воды на Крещение (адреса)
19:26
За минувший год киевский метрополитен перевез 320 млн пассажиров
19:10
“Велике будівництво”: у Вишневому будують інклюзивний дитячий садок
19:05
На Київщині в рамках “Великого будівництва” з'явиться ще один новий стадіон
19:01
Проєкт обласного бюджету-2022 відповідає критеріям збалансованості та реалістичності, – В. Володін
18:40
Бюджет Боярской общины в конце года недосчитался почти 45 миллионов гривен, - глава общины Зарубин
18:27
На Киевщине пьяный водитель пытался “откупиться” от полицейских
18:21
Фонд госимущества повторно выставил на продажу столичный завод “Электронмаш”
18:01
Кабмин попросил КГГА продолжить поиск средств на реализацию проекта “Президентский университет”
17:50
На Киевщине прокуратура через суд вернула Броварской общине два земучастка стоимостью 72 млн гривен
17:43
Оболонская РГА расширила состав коллегии
Календарь событий