четверг, 5 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 4 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслів-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: ім. Адама Міцкевича, Маяковського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Миру, Московська, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Михайлівка: Набережна, Московська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: КЗС, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Берегова, Корсуньська, Любові, Ручейна, Нова, Виноградна, Виноградний, Росьова Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Михайлiвка: Шевченка, Михайлівка Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Москаленки: Слобода, Росьова, Шевченка, Лісовий Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Боженка, Щорса, Зоряна

Бориспіль: Головатого

Капітальний ремонт з 7 по 20 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна

Безуглівка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна

Безуглівка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Гагаріна, Київський Шлях, Петлицького, Господарська, Озерна

Мала Олександрівка: Гагаріна

Петропавлівське: Горіхова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Чубинського, Броварська, Грушевського, Каштанова, Войтюка, Перспективна, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Рубльовка, Спаська, Зелена, Розкішна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Кочнєва, Перспективна, Озерна, Тиха, Молодіжна, Чкалова, Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Безуглівка: Курчатова, Щаслива, Гагаріна

Мала Олександрівка: Мальовнича, Малинова, Лазурна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічна, Ботанічний, Євгена Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Семиполки: Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Семиполки: Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Межигірська, Свято-Покровська

Вишгород:

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Нагірна, Силкіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна

Лютіж: Ватутіна

Димер: Революції

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Болотня: Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Ленінградська, Воїнів Інтернаціоналістів, Привокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Степанівська, Університетська, Північний, Північна, 2 Північний Тупік, Гоголя, Карла Маркса Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Варшавська, Спартака, Польовий, Героїв, Лесі Українки, Калініна

Боярка: Білогородська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Київська, Лесі Українки, Ватутіна, Гагаріна, Пролетарська, Українська, Піонерська, Шевченка

Буча: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Ломоносова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Райдужна, Теремська, Курганна, Абрикосова, Трояндова, Північна, Чумацька, Кленова, Калинова, Симоненко, Святкова, Шляхова, Райдужний, Юності, Шевченка, Виноградна, Козацька, Абрикосовий, Ягідний, Травнева, Володимирська, Салютна, В. Швеця, Солов'їна, Ягідна

Крюківщина: Гайова

Вишневе: Європейська

Софіївська Борщагівка: Фермерська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Грушева, Чумацька, Шляхова, Петрівського, Прикордонна, Археологічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Бендюгівка: Бащенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Фестивальна, Монастирська, Стадіонна Реконструкція з 13 по 20 год
Макарівський Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Обухів: Київська, Каштанова, Калинова, Лермонтова, Миру, Малишка, Лукавиця ж/м

Григорівка: Колгоспна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Рудики, Луговий пров.

Українка: просп. Дніпровський

Реконструкція з 15 по 20 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська Чистка траси з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська, Перемоги, Берегова

Студеники: Якушева, Якушева пров., Студениківська, Кільцева

Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк, Перемоги, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Лісова, Поліська

Соснівка: Миру, Польова, Набережна, Пухівська, Поліська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Сквирський бульвар, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирська, Сквирський, Вишневий Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Миньківці: Шкільна, Львівська, Миру, Лісова, Відродження, Польова, Прикарпаття, Перемоги, Садова, Шевченка, Квітнева, Дружби народів

Малі Лисовці: Набережна, Шевченка, Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова, Вишнева, Партизанська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Кам'яна Гребля: Шкільна, 8 Березня, Шкільний

Кривошиїнці: Горіхова

Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Сквирський Кам'яна Гребля: Шевченка, Лісова, Шкільна, Кузьміївська

Тхорівка: Жовтнева, Домбеля

Золотуха: Мічуріна, Шевченка

Сквира: Мельника, Пустоварівська

Пищики: Гагаріна, Театральна

Безпечна: Ордаша

Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона Реконструкція з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона Реконструкція з 11 по 20 год
Ставищанський Красилівка: Олександра Бачинського, Голощапова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Юшків Ріг: Польова Чистка траси з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тайниця: Леніна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Кожанське Шоссе, Незалежна, Околонська, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 4 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 4 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киеве презентовали очередную минискульптурку в рамках проекта “Шукай” (фото)
20:04
Завтра, 5 августа, в Киеве ожидается ухудшение погоды
19:45
В КГГА создали комиссию по застройке Быковни
19:28
В Киеве женщина обокрала иностранного дипломата
19:04
Днепровская РГА закупила 78 снегоуборочных машин для учебных учреждений
18:45
На столичной Троещине запретили парковать велосипеды из-за массовых краж
18:27
Кличко просят выделить озеленителям Днепровского района Киева дополнительное финансирование
18:04
Днепровская РГА в июне заказала проведение ремонтов в 6 школах
18:04
Павел Рябикин остается на должности главы Гостаможслужбы
17:45
Ремонт путепровода на Стратегическом шоссе продлили до 2023 года
17:24
Минулої доби на Київщині провели понад 10 тисяч щеплень від COVID-19
17:21
Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту - Цибулько
17:03
Один из домов на столичной Оболони отключили от газоснабжения из-за угрозы аварии
16:42
Супружеская пара погибла в ДТП на Киевщине (фото)
16:27
В июле столичные РГА заказали ремонты 13 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий