вторник, 18 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 4 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Київська, Партизанська, 30 років Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Ватутіна, Куренівська, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Космонавтів Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Яблунівка: Росьова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького Усунення дефекту з 8 по 17 год
Богуславський Розкопанці: Лісова, Гайдамацька, Першотравнева, Козацька, Наливайка

Чайки: Центральна, Садова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Карандинці: Озерна

Шупики: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Дученці, 1 Першотравневий, Волосна, Червінська, Олександра Бочарова, Зарічок Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Дударкiв: Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Лебедин: Шевченка, Гагаріна, Чапаєва, Незалежності, Шевченка пров., Петра Базюченка

Гора: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Васильківський Кодаки: Леніна, Ювілейна, Польова, Максима Рильського, Кільцева, Ломоносова, Васильківська, Жовтнева, Космонавтів, Площа Леніна

Кулибаба: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Велика Бугаївка: Шевченка, Шевченка пров., Лісна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Яблунева, Кошового, Володимирська, Додохова, Вокзальна, Спортивна, Грушевського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Вахівка: Шевченка, Леніна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Корольова пров., Корольова, Богдана Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Демидів: Михайлівська, Яблунева, Козацька Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Завадівка: Квітнева, Радянська, Середня, Гагаріна, Леніна, ім. Тараса Ковальського, Шкільна, Комсомольська, Піонерська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Дружба: Франка, Коцюбинського

Володарка: Будівельна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Гоголя, Центральна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова

Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева

Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський

Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова

Тетерівське: Дружби, Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Слобідська Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Ірпінський Ірпінь: Львівська, 9 Лінія Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Білогородка: Лікарська

Шевченкове: Лікарська, Амосова, Княгині Ольги, Прорізна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна

Юрівка: Горохівська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна

Тарасівка: Високовольтна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Горького, Київська, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Чапаєва, Ватутіна, Ватутіна пров., Київська, Івана Мазепи, Горького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Росава: Центральна, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Шкільний, Тракторна, Новосілка

Миронівка: Соборності

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Миру, Козацький шлях, Трипільська

Таценки: Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Затишний, Дачний, Лобановського, Миру, Нова, Ясний пров., Обухівське шосе, Солов’їна

Обухів: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Затишний, Дачний, Лобановського, Миру, Нова, Ясний пров., Обухівське шосе, Солов’їна

Обухів: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Зінченка, Жеваги, Лугова, Київська Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Обухівський Обухів: Джамбула, Незалежності, Шпаківська, Солов`їна, Шпаківка, Вербова, Садова, Лугова, Полянський, Яровівська, Полянський ж/м, Яблуневий м-р, Чумацький шлях Усунення дефекту з 9 по 17 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Виконання приєднання клієнтів з 14 по 18 год
Обухівський Плюти: Плютовська Виконання приєднання клієнтів з 14 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Борисовське поле, Зоряна, Теплична, Новорічна, Солонці Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Антонівка: Лесі Українки, Шкільна, Набережна

Полковниче: Христюка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Станишівка: Великоберезянська, Лесі Українки, Польова, Набережна, Безіменна, Ярова, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Косяківка: Перемоги, Польова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Таращанський Косяківка: Гончарова, Шкільна Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Тетіївський Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Горького, Дружби, Вишнева, Пушкіна, Польова, Козацька, Механізаторів Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Трубівщина: Мисливська, Канівська, Денисовицька, Запоріжська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Привокзальна, Садова, Говорова пров., Київська, Черняховського, Говорова, Польова, Сінна, Сінний, Чайковського, Старицького, Ватутіна, Суворова, Кутузова Ремонтні роботи з 9 по 14 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 18 января 2022 г.
21:07
Депутат Трубицын отчитался о результатах борьбы с незаконной торговлей и о том, как обстоят дела с благоустройством Киева
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:24
В столичном ботсаду имени Гришко зацвели первые азалии и камелии (фото)
20:06
На экранах фасада столичного ТРЦ Gulliver состоится премьера клипа на официальный саундтрек к фильму “Лучшие выходные”
19:45
У задержанного в Киеве наркоторговца изъяли “посылки” с психотропными грибами и каннабисом на 150 тысяч гривен
19:42
“Киевводоканал” готовит автоцистерны для раздачи киевлянам святой воды на Крещение (адреса)
19:26
За минувший год киевский метрополитен перевез 320 млн пассажиров
19:10
“Велике будівництво”: у Вишневому будують інклюзивний дитячий садок
19:05
На Київщині в рамках “Великого будівництва” з'явиться ще один новий стадіон
19:01
Проєкт обласного бюджету-2022 відповідає критеріям збалансованості та реалістичності, – В. Володін
18:40
Бюджет Боярской общины в конце года недосчитался почти 45 миллионов гривен, - глава общины Зарубин
18:27
На Киевщине пьяный водитель пытался “откупиться” от полицейских
18:21
Фонд госимущества повторно выставил на продажу столичный завод “Электронмаш”
18:01
Кабмин попросил КГГА продолжить поиск средств на реализацию проекта “Президентский университет”
17:50
На Киевщине прокуратура через суд вернула Броварской общине два земучастка стоимостью 72 млн гривен
17:43
Оболонская РГА расширила состав коллегии
Календарь событий