среда, 1 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 28 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Недра: Краснодонська, Рубежанська, Северодонецька, Бичківська, 27-го З'їзду, Лопотюка, Польова, Чорнобильська, Краснолуцька, Каменобродська, Лесі Українки, Шахтарська, Стаханова, Стахановський, Тихий

Семенівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Перемога: Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Паришків: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Пасічна: Черняхівська

Баришівка: Соборна, Софіївська, Софіївський пров., Черняховського

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Шевченка, Левка Симиренка, Павліченко, Павліченко пров., Князя Володимира Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Павлівка: Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Макіївка: Замочіївська, Шевченка, Центральна, Чайковського, Гагаріна, Зоряна, Космонавтів, ГРП, Гордіївська, Польова, Лісова, Астахова, Гоголя, Київська, Озерна

Василів: Поповича пров., Поповича, Центральна, М.С.Стадника, Майданна, Олефіренка, Механізаторська, Молодіжна, Молодіжний пров.

Перегонівка: Механізаторів

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір

Узин: Асфальтний завод

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Заводська, Набережна, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна, Володимира Симиренка, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Макіївка: Гордіївська, Польова, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Гута: Н.Диченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Хохітва: Набережна, Садова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Московська, Гайдара пров., Лісова, Лугова

Любарцi: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Кагатська, Харківська, Суворова, Любарецька, Грушевського, О.Пчілки Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Піщана, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бородянський Озера: Шевченка, Михайлівська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Залізнична, Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського, Зелена, Будівельна, Шляховий, Шляхова, Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний

Немішаєве: Залізнична, Шевченка, Шкільна, Заводська, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Садова, Технікумівська, Гулака-Артемовського

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Челюскінців, Київська, Парникова, Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Вокзальна, Дніпровська, Грушевського, Степана Разіна, Мічуріна, Пирогова Ремонтні роботи з 9 по 11 год
Васильківський Вінницькі Стави: Зарічна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Колгоспна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: 2 П`ятирічка, Стадіонна, Леніна, 8 Березня, Лісова, Шевченка

Устимівка: Білоцерківська, Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: 50 років Жовтня, Фастівська, Леніна, Колгоспна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Кільцева, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Вінницькі Стави: Космонавтів, Щорса, Декабристів, Першотравнева

Ковалівка: Леніна

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Устимівка: Леніна, Кільцева, Колгоспна, 8 Березня, Білоцерківська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Устимівка: 50-річчя Жовтня, Ілліча, Набережна, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Фастівська, Шевченка, Дачна, Щорса Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Матросова, Гагаріна, 1 Травня Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Устимівка: Колгоспна, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Устимівка: Леніна, Колгоспна, Миру, Привокзальна, Лісова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Ковалівка: 1 Травня, Паризької Комуни, Щорса, Молодіжна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Вінницькі Стави: Декабристів, Берегова, Степова, Першотравнева, Щорса Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Гагаріна, Гетьманський, Червоноармійська, Тимирязєва, Декабристів, Грушевського, Івана Мазепи Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Селянський, Селянська, 1 Селянський пров., Чкалова, Чкалова пров., Молодіжна, Січових Стрільців Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Поле, Незалежності Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Васильків: Дніпрельстан, Полководця Боженка, 2 Дніпрельстан пров. Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Київська, 60 Років СРСР, Леніна, Київський, Спаська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна, Радянська, Заводська, Прорізна, Шевченка, Кичигіна, Біла

Нові Петрівці: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Біліївка: Садова, Лесі Українки, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського

Петрашівка: Шевченка, Радянська, Польова, Зарічна, Річна, Надрічна, Огородній

Гайворон: Шкільна, Загребельна, Цегельна, Шевченка, Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова, Селищанська, Огородній пров., Нагірна, Кооперативна, Колгоспна, Молодіжна

Володарка: Кооперативна

Пархомівка: Свято – Покровська

Рогізна: Кірова, Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського

Черевки: Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Дитятки: Київська, Чорнобильська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Сукачі: Миру, Шевченка, Рибокомбінат, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров., Лугова, Рибацька, Перемоги, Франка, В.Ходимчука, Чорнобильська, Світловодська, Будівельників, Садова, В.Кібенка, Кіровоградська, П.Осідач, Олександрійська, Дружби, Польова, І.Проскури

Іванків: Автомобілістів, Івана Проскури

Пироговичі: Лугова, Українська

Прибірськ: Соборна, Вишнева, Шевченка, Молодіжна

Хочева: Радянська, Миру

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Луговики: Лугова, 1-го Травня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Дитятки: Чорнобильська, Київська, Озерний, Колгоспна, Мічурінський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, 6 Лінія, Ленінградська

Буча: Грушевського, Кірова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, 6 Лінія, Ленінградська

Буча: Грушевського, Кірова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, Натана Рибака, Ленінградська, Героїв пров., Полтавська, Дзержинського, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська

Петрушки: Яблунева

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Бобриця: Лісна

Забір'я: Жовтнева

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Жовтневий, Жовтнева Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка, Симоненко, Яблунева, Каштанова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Вигінська, Ветеринарний пров., Шевченка, Т.Наливайко, Чкалова, Спортивна, Суворова, Ленінградська площа, Руднєва Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Київська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Стоянка: Ірпінська, Незалежності, Київська, Бальзака, Лісна, Дачна, Меліораторів, Лесі Українки, Приозерна, Тичини, Польова, Житомирське Шосе, Пушкіна, Сади "Воїн", Шевченка, Східна, Соснова, Дніпровська, а/д Київ-Житомир 20 км, Осіння, Прорізна, Гарматна, Лісний пров., Житомирська, 21 км автошляху Київ-Чоп

Вишневе: Київська

Київ: 21 км Житомирського шоссе

Білогородка: Лісна, Кірова

Боярка: Територія технікума, Хрещатик

Гореничі: Окружна, Нова, Висоцького пров., Гайдая, Садова, 21 км Житомирського шосе, СТ “Воїн-1”, Лінія 5

Неграші: Шевченка

Лісники: Лісна

Капітанівка: 23 км автошляху Київ-Чоп

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Святошинська, Парникова, Соборна Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Східна, Паркова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Вільне: Тернопільська, Миру, Свободи, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Вільшанська Нива, Куйбишева

Соснівка: Шевченка, Київська, Набережна, Анатолія Сніжка, Леніна, Шкільна, Пшенична, Лесі Українки, Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Мічуріна, Дружби народів

Макарів: Б.Хмельницького

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Грузьке: Піонерська, Заводська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Рожів: Миру, Щорса, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Фасівочка: Веселкова, Левадна, Валова, Кривоноса, Теліги Олени

Макарів: Зарічна, Веселкова, Олени Теліги

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Копилів: Нова, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Германівка: Войтенка, Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка

Обухів: Каштанова

Красна Слобідка: Набережна, Матросова

Оперативні перемикання з 8 по 17 год
Обухівський Перегонівка: Гержана, Механізаторів

Нові Безрадичі:

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Обухівський Трипілля: Пушкіна, Корольова, Лермонтова, Гончара, Франка, Лесі Українки, Героїв Трипілля, Колгоспна, Польова, Наддніпрянська, Підгірна, Миру Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Шевченка, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Козацька, Бобрицька, Лесі Українки, Довженка, Наддніпрянська, Корнійчука

Козин: Нова

Обухів: Піщана

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Вишнева, Тюленіна, Берегова, Б.Хмельницького, Шевченка, Кошового, Ціолковського, Лермонтова, Незалежності Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Яблунева, Будівельників, Грушевського, Суворова, Польова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Степова, Юності Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна, Набережна, Молодіжна, Першотравнева, Шевченка, Пролетарська, Чорнобаївська, Старо-Рудня, Весняна, Польова, Будівельна, Перемоги, Хлібний пров., Чигиринська, Поліська, Клевинська, Лісова

Гайшин: Покровська, Польова, Набережна, Переяслівська, Стаднійчука, Садова, Шевченка, Гайова

Леніно: Довга гребля

Вовчків: Поліська, Переяславська, Садова, Лесі Українки, Лісова, Лугова, Молодіжна

Гребля: Польова

Велика Каратуль: Хутір Плескачі

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Озерна, Леніна пров., Шевченка

Мазінки: Пушкіна, Шевченка

Стовп'яги: Шкільна

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна, Сонячна, Слави

Гланишів: Старо-Рудня

Гребля: Польова, Нова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Сахна, Перемоги

Чирське: Покровська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Бориспільська, Поліська, Лесі Українки, Польова, Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Троїцьке: Дворянська, Загребля Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Набережна, Богдана Хмельницького, Горова, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Бирюки: Садова, Шевченка

Рокитне: Панаса Мирного

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Насташка: Ватутіна

Колісникове: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Острів: Поле, Я. Мудрого Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Шевченка пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Бирюки: Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Шкільна, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Дачна, Набережна

Ольшаниця: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Шамраївка: Городище, Синявщина, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Антонів: Зарічна, Комсомольська, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Антонів: Зарічна, Комсомольська, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Антонів: Перемоги, Старосілля, Леніна Усунення дефекту з 8 по 18 год
Ставищанський Торчицький Степок: Лісова, Гагаріна

Юрківка: Берегова, Зарічна, Центральна, Шевченка, Набережна, Шкільна

Червоне: Радянська, Польова, Жовтнева, Садова, Вулиця невизначена, Берегова

Григорівська Слобода: Леніна

Сухий Яр: Леніна, Кобилянської, Лугова

Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Леніна

Стрижавка: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Володимирівка: Пролетарська, Лугова, Лісова, Набережна, Сухий Яр, Шкільна, Джерельна Усунення дефекту з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Мала Березянка: Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська, Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Стадниця: Заводська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Денихівка: Набережна, Космонавтів, Молодіжна

Одайпіль: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: 8 Березня, Вишнева, Цвіткова, Лісова, Жовтнева, Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Шкільна, Крючкова, Польова, Набережна, Нова, Колгоспна, Колесніка, Садова

Росішки: 60-річчя Жовтня

Стадниця: Зарічна, Заводська

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Гайдамаків, Челюскінців пров., Мічуріна, Челюскінців, Мічуріна пров., Б.Хмельницького пров., 2 Казнівський, 1 Казнівський, Лісна, Бенардоса Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Андрія Шептицького, Андрія Саєнка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Матросова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Переяславська, Незалежності, Переяславський, Сонячний, Котляревського, Танкістів Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 1 декабря 2021 г.
15:44
В Киеве ищут место для разбивки “Канадского сквера”
15:21
На Печерске открыли обновленную музыкальную школу им. Д. Шостаковича, - Шлапак
15:01
На Київщині через коротке замикання евакуювали дитсадок
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
12:36
Президент Зеленский хочет предоставить украинское гражданство иностранцам диаспоры
12:21
Зеленский внесет в Раду законопроект об экономическом паспорте украинца
12:18
Делегация Киевсовета обсудила с мэром финского города Турку сотрудничество в туристической и культурной сферах
Календарь событий