суббота, 25 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 27 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Березань: П. Мирного, Вишневий, П. Мирного пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Томилівське лісництво вул.Ліснича, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Ярова, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Гоголя, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Шевченка, СК "Т.Шевченка", Свердлова пров., Корсунський, Ковалів пров., Квіткова, Корсуньська, Річний, Набережна, Зоряна, Мисайлівська, Крутий Узвіз, Святогірська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Зарічана, Росьова, Заріччя, Крутий Спуск, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Розкопанці: Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Розкопанці: Вишнева, Пролетарська, Першотравнева, Кільцева, Зелений Яр, Вузький, Польова, Долина, Антюшина Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Лісова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Іванків: Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Іванків: Комарова пров., Харківська, Невизначена, Центральна, Б.Іванова

Бориспіль: Привокзальна, Мистецька, Мечникова, Харківська, Нечуя –Левицького пров., Н.Левицького, Фізкультурний пров., Голосіївська, М.Залізняка, Максима Залізняка пров., Запорізька, Богдана Ступки пров., Айвазовського, Збанацького, Козацька, Приозерна, Галицька, Паторжинського, Фізкультурна, Ганни Каленченко

Петропавлівське: Вчительська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Сулими, Григора Тютюнника, Остапа Вишні, Тополева, Молодіжна, Багряного, Севастьяна, Павла Тичини пров., В.Стуса Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Голубівка, Головатого Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Генерала Небогатова, Соборності, Привокзальний, Шевченка, Соснова, Привокзальна, Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров., Орлика пров., Миколи Матвієнка, Миколи Матвієнка пров., Вишнева, Молодіжний, Вишневий пров., Чайковського, Веселий, Садова, Тарасівська, Варшавська, Петлюри пров., Старософіївська, Європейський, Київська, Текстильників, Луговий, Чкалова, Текстильщиків, Севастопольський, Ворошилова

Бородянка: Дружнянський

Дружня: Привокзальна

Немішаєве: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Ніни Сосніної, Шевченка, Привітна, Хутірська, Нова, Центральна, Приозерний, Центральний, Вишнева, Гагаріна, Кооперативна, Варшавська, Широка, Садова, Миру, Молодіжна, Старосільська, Зелена, Сонячна, Набережна, Незалежності, Покровська, Соборна, Київський пров., Яковенка, Стадіонна, Гайовий, Молодіжний пров., Весела, Вишневий, П.Орлика, Сагайдачного, Квітковий пров., Глінки пров., Л.Українки, Г.Сковороди, Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого, Дружби, Житня

Немішаєве: Технікумівська, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Нове Залісся: Чорноморська, Кримська, Севастопольська, Перекопська, Керченська, Феодосіівська, Лісний, Таврійська, Дружби народів, Сімферопольська, Студентська Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Павла Чубинського, Стадіонна, Віти Камінської, Івана Франка, Пролетарський, Віти Камінської пров., Кооперативна, Заводська Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Нове Залісся: Київська, Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників

Небрат: Арсенальна, Покровська

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Нове Залісся: Студентська, Подільська, Леніна, Київська, Сімферопольська, Кримська Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Грушевського, Київська, М.Лагунової Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Семиполки: Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Жовтнева, Карла Маркса пров., Жовтневий, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Леніна, Проектна, Чайковського, Ворошилова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Леніна, Челюскінців Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Гребінки: Дімітрова, Перемоги, Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Порадівка: Пархоменка, Польова, Радгоспна, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Кітченка, Кармелюка пров., Кармелюка, Льва Толстого пров., Володимирська, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Воропаїв: Київська, Шевченка, Незалежності, Чарівна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Воропаїв: Злагоди, Заводський, Героїв, Чарівна, Каштанова, Київська, Коцюбинського, Партизанська, Чарівний пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Воропаїв: Українська, Святопокровська, Чарівна, Шолуденка, Чарівний пров., Лісова, Коцюбинського, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Хотянівка: Київська, Деснянська, Деснянський, Садова, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Володарський Рубченки: Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка

Чепіжинці: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Миру, Центральна, Степова, Дружби, Шевченка, Гагаріна, Запоріжська, Заводська, Будівельників, Будівельна, Гоголя, Садова, Польова, Сонячна, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Макарівка: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кропивня: Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Соснівка: Центральна, Шевченка Реконструкція з 9 по 20 год
Ірпінський Буча: Героїв Крут, Вишнева, Урожайний Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Лісова, Матросова, Українська, Соборна, Федорова, Достоєвського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Квіткова, Стельмаха, Пісочна, Воїнів Інтернаціоналістів, Пролетарська, Зелена Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Гостомельське Шосе, Котляревського

Гостомель: Бучанське Шосе

Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська, Поповича, Тарасівська

Личанка: Кооперативна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гурівщина: Польова, Київська, Благовісна

Любимівка: Польова, Київська, Пролетарська

Гореничі: Петрівського

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Любимівка: Молодіжна

Гурівщина: Лісова

Буча (Києво-Св.): Лісова, Лісова2, Пролетарська, Кленова

Софіївська Борщагівка: Промислова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова

Любимівка: Київська

Боярка: Соборності

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Гурівщина: Польова, Київська

Любимівка: Польова, Київська

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бузова: Комарова, Мінська Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бузова: Озерна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Бузова: Освітня, Леніна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська, Волинська, Львівська, Волошкова, Садова

Софіївська Борщагівка: Академіка Шалімова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Київська, Зоряна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Шевченка, Гагаріна, 40 років Перемоги, Ломоносова, Лесі Українки, Миру, 40-річчя Перемоги пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Новосілки: Центральна, Кучеренка, Карпилівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Маковище: Молодіжна, Польова, Садова Реконструкція з 10 по 18 год
Макарівський Маковище: Молодіжна, Польова, Садова Реконструкція з 10 по 18 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Шахтобудівників, Горловська, Донецька, Торезька, Шахтарів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Андріївка: Осипенка, Тараса Шевченка, Гризодубова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Кооперативна, Соборності, Бібліотечний пров., Кооперативний, Вершути, Вершути пров., Пироженка, Данила Галицького, Благовіщенська, Гетьманська, Кібенка, Володимира Великого, Красилівська, Канівська, Лисенка пров., Миронівка, Захарченка, Тургенєва, Ломоносова, Грушевського, Паризької Комуни, Кільцева, Чайковського, Майданика пров., Майданника, Лермонтова, Садовий пров., Дачний, Рибальський, Зарічний, Зарічна

Росава: Квітневий

Центральне: Центральне

Козин: Козин, Моргунівка, Молодіжна

Салів: Травнева, Терніївка, Берегова, Салів, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Моргунівка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Козин: Лугова, Ханський, Софіївський, Нова, Козацький пров., Козацька, пров. Рибальський Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Придніпровська, Юності, Горького-Ігнатевська, просп. Дніпровський, Промислова, ---

Обухів: Каштанова, Миру, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Загребельна, пров. Загребельний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Реконструкція з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська, Перемоги, Берегова

Студеники: Якушева, Якушева пров., Студениківська, Кільцева

Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк, Перемоги, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Лісова, Поліська

Соснівка: Миру, Польова, Набережна, Пухівська, Поліська

Реконструкція з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Жовтневе: Урожайна, Кравченка, Молодіжна, Переяславська, Миру, Шевченка, Корзуна, Польова

Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе, Кільцева, Лісова, Лісовий, Мохорівка

Реконструкція з 9 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Миньківці: Перемоги, Шкільна, Садова, Шевченка, Квітнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Чистка траси з 8 по 19 год
Сквирський Пустоварівка: Польова, Щаслива, Б.Хмельницького, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Польова, Хліборобська, Шкільна, Садова, Хуторянська, Вишнева, Дачна, Набережна, Першотравнева, Михайлівська, Озерна, Лугова, Кооперативна, Лісова, Кузнечна

Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна, Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна, Хутірська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності Реконструкція з 9 по 20 год
Ставищанський Полковниче: Поповича, Христюка, Партизанська, Незалежності Реконструкція з 9 по 20 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Юшків Ріг: Пролетарська, Стадіонна, Центральна Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Таращанська

Плоске: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова, Космонавтів, Вишнева, Б.Хмельницького, Вишневий пров., Ярослава Мудрого, пров. Богдана Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Калинова, Омельченко, Барвінкова, Миру, Молодіжна, Дворянська, Лесі Українки, Незалежності

Кислівка: Шевченка, Садова, Видна, Вишнева, Зарічна

Лук'янівка: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська Реконструкція з 9 по 20 год
Фастівський Фастів: Друкарська, Миру, Ярослава Мудрого, Чкалова, Небесної Сотні, С. Петлюри, Соборна, Зигмунда Козара

Вишняки: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Франка, Польова, Черняховського пров., Шевченка, Новоселицька, Шляхова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Яготинський Розумівка: Садова, Горького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Сотниківка: Серпнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
19:44
Причиной замора рыбы на Киевщине стало зарыбление без научно-биологического обоснования, - Киевский рыбоохранный патруль
19:26
Полицейские установили личность водителя, сбившего насмерть двух человек на Киевщине
19:01
В “Борисполе” пограничники предотвратили перемещение через границу 85 девайсов Apple под видом мусора (фото, видео)
18:46
Студентам столичного НМУ им. Богомольца грозят отчислением за отказ от вакцинации
18:26
Киевсовет отдал столичному хозсуду под автостоянку ранее числившуюся за частным детсадом землю
18:15
Третья волна COVID-19: Трубицын предложил увеличение кредитной помощи для бизнеса, но большинство Киевсовета – против
18:06
Для посетителей зоны отчуждения усилены карантинные меры
17:44
В селе на Киевщине введен карантин из-за бешенства у лисицы
17:23
“Дом органной и камерной музыки” заказал проект противоаварийного ремонта костела Святого Николая
17:05
Участок на Семьи Хохловых поделили между Нацполицией и экспертно-криминалистическим центром МВД
16:43
Государство поможет деньгами фермам, созданным молодежью - закон
16:26
В Киеве уроженцы Донбасса сбывали наркотики через почтоматы
16:01
На озере Тельбин специалисты будут спасать дерево Цоя
Календарь событий