суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 26 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 16 год

Баришівський

Борщів: Київська, Приканальна, Автошосе Київський Шлях

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Макіївка: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Макіївка: Шевченка, Київська, Замочіївська, Озерна, Центральна, Космонавтів

Чистка траси

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Острійки: Гагаріна, Садова

Сухоліси: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Острійки: Героїв України, ГРС

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Острійки: Героїв України, ГРС

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Шкарівка: Коцюбинського, Замкова, Незалежності, Шевченка Тараса

Реконструкція

з 9 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Сухий яр, Верхня, Толстого, СТ “Флора-1”, Нижня, Київське Шосе, Біла Церква

Терезине: СТ Еліта, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, СТ "Флора"

Реконструкція

з 9 по 17 год

Білоцерківський

Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Реконструкція

з 10 по 18 год

Богуславський

Дешки: Лесі Українки, Берегова, Шевченка, Зарічна, Вишнева, Тихий пров., Франка, Нагірна, Польова, Шевченка пров., Зоряний пров.

Реконструкція

з 8 по 17 год

Богуславський

Бране Поле: Київська, Молодіжна, Миру, Центральна

Реконструкція

з 8 по 17 год

Богуславський

Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Івки: Вигін, Хохітвянська, Польова, Богуславська, Ставкова

Технічне обслуговування

з 9 по 18 год

Бориспільський

Іванків: Харківська, Кагатська, Невизначена, Польова, Грушевського, Грушевського пров., Квітнева, Дачна, Любарецька, О.Пчілки

Любарцi: 53 км траси Київ-Харків, Польова, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Вишеньки: Пушкіна, Короленка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Бородянка: Дружби, Героїв Чорнобиля, Свободи, Франка, Перемоги, Індустріальна, Кибенка, Молодіжна, В.Чорновола, Дружнянський, Вокзальна, Гагаріна, Сільськогосподарська, Приозерна, Абрикосова, Хутірська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Немішаєве: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Пухівка:

Рожівка: Берегова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Броварський

Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Велика Вільшанка: Шевченка

Реконструкція

з 10 по 17 год

Васильківський

Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука

Реконструкція

з 10 по 16 год

Вишгородський

Нижча Дубечня: Миру

Новосілки: Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вишгород: Ромашкова

Нові Петрівці: Каневська, Польова, Свято-Покровська, Івана Кудрі, Козацька

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лебедівка: Лебедина, Шолуденка, Соборна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Згурівський

Аркадіївка: Кременчуцька, Польова, Першотравнева, Полтавська, Миру, Леніна, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Іванківський

Дитятки: Київська, Чорнобильська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Іванківський

Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: 1-го Травня, Федорова, Соборна, Лісова, Українська, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Європейська, Садова, Зарічна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Мощун: Леніна, Леніна пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Гостомель: Озерна, Ювілейна, Ярова, Дніпровська, Свято-Покровська, Приозерна, Зоряна, Вишнева

Ірпінь: 1 Північний Тупик

Мощун: Франка

Реконструкція

з 9 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Северинівська, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Варшавська, Героїв, Ломоносова, Жовтнева

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Білогородка: Святкова, Лісна, Мнішенко, Проліскова

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Боярка: Білогородська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Стави: Ватутіна, Петровського, Садова, Сергієнко, Першотравнева, Шевченка

Кагарлик: 1-го Травня

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Стави: Першотравнева, Центральна, Леніна, Ватутіна, Польова, Молодіжна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Демівщина: Горького, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: 1-го Травня, Солов`їна, Франка, Троїцька, Соборна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Крутий вивіз, Липова, Київська, Київський Шлях, Соснова, Молодіжний

Реконструкція

з 9 по 18 год

Макарівський

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Обухівський

Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ромашки: Набережна, 8 Березня, Заболотня, Виноградова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ромашки: Виноградова, Покровська, Жовтнева, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ромашки: Покровська, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Ш. Алейхема, Червона, Соборна, Липовецька, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Пустоварівська, Володимирівська, Кобилянської

Чистка траси

з 8 по 18 год

Сквирський

Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Сквирський

Селезенівка: Лесі Українки, Загадкова

Цапіївка: Березнева, Хліборобна, Прибережна, Новорічна

Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2, Горіхова, Революційна, Миру, Комсомольська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Сквирський

Сквира: Ш. Алейхема, Червона, Соборна, Липовецька, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Ставищанський

Попружна: Незалежності, Травневий, Зарічна

Технічне обслуговування

з 8 по 12 год

Ставищанський

Попружна: Пасічна

Технічне обслуговування

з 12 по 17 год

Таращанський

Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Михайлівська, Довженка Олександра, Володимира Великого, Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Таращанський

Станишівка: Великоберезянська, Лесі Українки, Польова, Набережна, Безіменна, Ярова, Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Таращанський

Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Тетіївський

Стадниця: Гагаріна, Березова Гатка, Лесі Українки, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Тетіївський

Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Тетіївський

Черепин: Верхня, Перемоги, Пушкіна, Урожайна, Кузнецька, Чкалова, Коцюбинського, Партизанська, Петрівського, Коротка, 9 Січня, Жовтневий, Некрасова, Ставкова, Садова, Жовтнева, Бобровського, Ювілейна, Щорса, Радянська, Шевченка, Підлісна, Першотравнева, Лісова

Черепинка: Варшавська, Гагаріна, Кузнецова, Жовтнева, Заводська, Чапаєва, Комсомольська, Будьоного, Польова, Мічуріна, Лісова, Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Федорівка: Радянська, Шкільна, Кооперативна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Федорівка: Радянська, Шкільна, Кооперативна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Яготинський

Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси

з 8 по 17 год

Яготинський

Богданівка: Бондаренка

Технічне обслуговування

з 10 по 10 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com


Игорь Бровко

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий