суббота, 23 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лехнівка: Енергетиків, Шевченка, Копачевська, Донецька Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Лехнівка: Будівельників, Шевченка, Машинобудівельна, Труда, Донецька, Центральний, Транспортна, Паркова, Механізаторів Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Княгині Ольги, Леваневського Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Першотравнева, Симона Петлюри Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Восток II, Восток I, Коханка, Лейтенанта Правика, Волі, Коханки пров., Заводська, Івана Богуна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Шевченка, Окружна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Підключення/відключення споживачів з 9 по 20 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Зоряна

Дударкiв: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Боженка, Щорса, Зоряна

Бориспіль: Головатого

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Пархоменка, Соборна, Броварська, Лесі Українки, Євтушенка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Бульвар Незалежності, Вокзальна, Онікієнка Олега, Гасин Ольги, Гетьманська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Хутірський пров., Зарічна, Одеська, Шевченка, СТ "На семи вітрах" Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Сухолуччя: Травнева, Вулиця невизначена, Миру, Гагаріна, Лісова, Колесніка, Старика, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Володарський Рачки: Леніна, Шевченка, Молодіжна, Суворова, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Надросівка: Лесі Українки, Квітнева, Дружби Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Надросівка: Набережна, Квітнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Тадіївка: Свободи, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Армійська, Армійський, Кооперативна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Набережний, Коцюбинського, Чкалова, Незалежності, Київська, Український, Пушкіна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Страхолісся: Цвіткова, Мостового, Рибалко, Миру Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Медвин: Лісова

Станішівка: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Вигінська, Ветеринарний пров., Шевченка, Т.Наливайко, Чкалова, Спортивна, Суворова, Ленінградська площа, Руднєва Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Півці: 8 Березня

Яблунівка: Яблунівка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Яхни: Деребасівська, Шкільний, Міжгірна, Кооперативна, Підгірний Усунення дефекту з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Стрілецька, Соборності, Миронівка, Київська, Благовіщенська, Незалежності, Леніна

Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна, Бібліотечна, Лугова, Ювілейна, Зелений хутір, Садовий

Польове: Ювілейна

Центральне: Центральне

Зеленьки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Івана Франка, Шкільна, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка, Галіченко, Новосілка, Садова, Кооперативна, Київська, Набережна, Шевченківський узвіз, Першотравнева, Молодіжна, Всеволода Меляницького пров.

Карапиші: Карапиші, Богуславська

Миронівка: Бузницького

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Кузьми Дриги пров., Пустовіти, Терешківка, Терешківський узвіз, Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова, Новосілка, Шевченківський узвіз Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Степова, Юності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Риболовецька, Дружби, Миру, Шевченка, Лесі Українки, Гагаріна, Козацька, Колгоспна, Садовий, Молодіжна, Садова, Героїв Трипілля, Корнійчука, Зої Космодем'янської, Берегова, Ворошилова, Жовтневий, Зелений Гай, Незалежності, Наддніпрянська, Ціолковського, Шкільний, Калініна, Суворова, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Бобрицька, Довженка, Вишнева, Тюленіна, Б.Хмельницького, Кошового, Лермонтова, Юності

Обухів: Київська, Піщана

Халеп'я: Вознесенська, Беркутова, Шевченка

Козин: Старокиївська, Нова, Солов'яненка

Жуківці: Гагаріна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяславське: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Комунарська, Волинська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Набережна, Алєксєєва Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Цапіївка: Хліборобна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Селезенівка: Лесі Українки, Загадкова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Промислова, Цимбала Сергія Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Незалежності, Сумська, Перехідна, Перемоги, Першотравнева, Захисників України Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Промислова, Межигірська, Межигірський, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Розумниця: Миру, Перемоги, Садова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Розумниця: Миру, Перемоги, Садова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Володимирівка: Пролетарська, Лугова, Лісова, Набережна, Сухий Яр, Шкільна, Джерельна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Польовий, Б.Хмельницького, Козаківка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Садова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Крива: Розенкова, Молодіжна, Пилипчука, Заводська, Набережна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Ріжки: Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна, Шкільна, Яровий, Польова Технічне переоснащення з 19 по 23 год
Тетіївський Ненадиха: Лесі Українки, Будьоного Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Дачна, Гагаріна, Лісна, Лісний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Польова, Сінна, Сінний, Чайковського, Старицького, Толбухіна, Ватутіна, Суворова, Говорова, Привокзальна, Кутузова, Говорова пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Мічуріна, Мічуріна пров., Дарвіна Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

суббота, 23 октября 2021 г.
12:02
Майже 500 одиниць спецтехніки: Василь Володін перевірив, наскільки Київщина готова до ліквідації наслідків екстремальних погодних умов
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
18:45
На выходных, 23-24 октября, марафон Wizz Air Kyiv City ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
Календарь событий