понеділок, 8 серпня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 24 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Поліська, Жовтнева, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Молодіжна, Білоглинна, Медична

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Біла Церква: Вернадського, Таращанська

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Леваневського, Кагарлицька, Східна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Світанкова, Зарічна, Коханка, Польова, Волі, Вишнева, Склад, Миру, Патріотів, Молодіжна, Гагаріна, Левада, Восток II, Восток I, Лейтенанта Правика, Коханки пров., Заводська, Івана Богуна, Нова, Перемоги, Річна, Незалежності

Воровського: Комсомольська

Клочки: Горова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Узин: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Узин: Миру, Патріотів, Молодіжна

Воровського: Комсомольська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Шкарівка: Ватутіна, Надрічна, СТ

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Миколаївська, 1 Гаражна, Інтернаціональна, Франка пров., Джерельна, Некрасова, Жуковський Узвіз, Тургенєва, Горького, Дачна, Мисайлівська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Богуславський

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Богуславський

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Богуславський

Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Богуславський

Киданівка: Лисицівка, Морозівка, Аштемівка, Дикарівка, Коршаки

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Бориспільський

Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Бориспільський

Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Старе: Польова, Перемоги, Садова, Заводська, Партизанська, Герасименка, Загатка, Дніпрова, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бориспільський

Лебедин: Шевченка, Гагаріна, Чапаєва, Незалежності, Шевченка пров., Петра Базюченка

Гора: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Бориспільський

Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Бориспільський

Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Бородянський

Поташня: Поташня, Лісова

Бондарня: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Бородянський

Дружня: Чубаря, Петровського

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Гоголів: Європейська, Київська, Бориспольця

Княжичі: Слави

Велика Димерка: Промислова

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Броварський

Гоголів: Леніна пров., Європейська, Топіхи, -, Жердовська, Київська, Кожедуба, Яшника, Требухівська, М. Заньковецької, Красилівська, Русановича, Вербицького, Кошового, Київський, Вербицького пров., Русановича пров., Абрикосова, Преображенська, Яблунева, Ковпака, Пісчана, Мороза, М.Лагунової, Зелена, Б.Хмельницького, Войтівська, Чубинського, Богуна, Бориспольця, Ватутіна, Сотницька, Ватутіна пров., Чкалова, Каштанова, Винарського, Винарського пров., Малинова, В. Кордуна, Каштановий

Требухів: Чкалова

Княжичі: Любомира Гузара, Слави

Велика Димерка: Промислова

Технічне переоснащення

з 8 по 16 год

Броварський

Зазим'є: Київська

Бровари: Київська, Анатолія Луценка, І.Сірка, Стельмаха, Зеленського Євгенія

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Броварський

Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Васильківський

Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Васильківський

Ксаверівка: Хутір, Західна, Михайлівська, Пенза, Південна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Васильківський

Васильків: 1-го Травня, Гетьмана Сагайдачного

Ремонтні роботи

з 9 по 18 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Поле, Незалежності

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Васильків: Тракторна, Юрія Скляра, Середи Валерія пров., Радянська, Щорса, Вулиця невизначена, 7 Тракторний, Кошмана, В.Середи, А.Дармостука

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Васильків: Кошмана, Лісовий, Лісова, Тракторна, Соснова, Тракторний

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Васильків: Тракторна

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Васильків: Квітки-Основ'яненка, Б.Хмельницького, Івана Кудрі, Чкалова, Чкалова пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров.

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

Васильківський

Іванковичі: Вишнева, Ягідна, Захисників Вітчизни, Березова, Лесі Українки, Зоряна, Місячна

Ремонтні роботи

з 10 по 18 год

Васильківський

Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Ремонтні роботи

з 10 по 18 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Каневський, Польова, Каневська, Івана Кудрі, Козацька

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Блюхера, 1-го Травня, Ватутіна, Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Межигірська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Ягідна, Абрикосова, Сонячна, Ворошилова, Вишнева, Полунична, Спортивна, Соборна, Масив "Ягоди"

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Шевченка, М.Рильського, Комарова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Пушкіна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Леніна, Визволителів, Миру, Приморська, Ватутіна

Глібівка: Соборна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Леніна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Вишгородський

Жукин: Першотравнева

Усунення дефекту

з 8 по 17 год

Вишгородський

Нижча Дубечня: Шкільна, Шевченка, Григорія Савченка, Клименка, Корольова, Садова

Усунення дефекту

з 8 по 17 год

Володарський

Володарка: С.Палія, Зв'язківців, Шкільна, Квітнева, Польова, Вишневий, Підгірна, Миру, Польовий пров., Квітневий, Поліська, Курганний, Героїв Чорнобиля, Зарічна, Загородня, Будівельна, Лесі Українки, Івана Франка, Садовий, Гагаріна, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров., Соборний, Ярослава Мудрого, Миру пров., Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Володарський

Гайворон: Сліпенчука, Нагірна, Круглий, Шкільна, Садова, Кооперативна, Колгоспна, Набережна

Петрашівка: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Згурівський

Згурівка: Залізнична, Лесі Українки

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Іванківський

Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди

Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна

Доманівка: Садова, Лісова

Карпилівка: 8 Березня, Корольова

Піски: Садова

Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Іванківський

Запрудка: Шевченка, Короленка, Хоменка, Крайова, Скорохода, Шкільна, Малашенка, Пархоменка, Садова

Коленцівське: СТ “Медик-2”, Миру, Лісова, Тетерівська, Лісовий пров., Київська, Вишнева

Коленці: Миру, Гагаріна, Тетерівський, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Будівельний, Шевченка, Шевченка пров., Пролетарський

Блідча: Молодіжна, В.Кібенка, Шевченка, Миру, Шкільна, Шишова, Ковпака, Лугова, Лісова

Тетерівське: Дружби, Набережна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Іванківський

Соснівка: Шевченка, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Пролетарська, 2 Північний Тупік

Коцюбинське: Меблева

Горенка: Радгоспна, Польова, Леніна, Приозерна, Садова, Молодіжна, Київська, Озерна, Фасадна, Сонячна, Селянська, Мічуріна, Кільцева, Вулиця невизначена, Заводська, Лісова, Київський

Мироцьке: Радгоспна

Мощун: Лесі Українки, Лісова, Лісництво, Грушевського пров., Жовтнева, Шевченка, Леніна, Лугова, Кірова, Вишнева, Франка, Б.Хмельницького, Грушевського

Гостомель: Незалежності

Нові Петрівці: Леніна

Боярка: Агрономічна

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Ірпінський

Гостомель: Сонячний, пров. Мальовничий

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Ірпінь: Південна, Гайдара пров., Островського пров., Островського, Озерна, Гайдара, Єсеніна, Достоєвського, Соборна, Гайдамацька, Пісочна, Озерний

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Вишневе: Святошинська, Київська

Софіївська Борщагівка: Київський проспект, Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Київська, Зоряна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Кринична, Дальний Яр

Білогородка: Кринична, Ярова, Фізкультурна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Бузова: Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Тарасівка: Маяковського, Набережна, Чапаєва, Київська, Радянська, Гагаріна, Жовтневий, Щорса, Пушкіна

Чайки: Катерини Білокур

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Бузова: Маковська, Леніна, Дзвонова, Гагаріна, Озерна, Зоряна, Комарова, Центральна

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Технічне переоснащення

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна

Тарасівка: Високовольтна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна

Юрівка: Горохівська

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева

Панікарча: Садова

Халча: Виселкове

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Жовтневе: Польова, Пролетарська, Червоноармійська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Кадомка: Волошка, Смілкової, Олексіїнка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Черняхів: Перемоги, Миру

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Конопельки: Польова

Козичанка: Конопельки

Соснівка: Конопельки, Набережна

Маковище: Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Макарівський

Мостище: Щорса

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Макарівський

Гавронщина: Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Макарівський

Калинівка: Київська, Калинівська, Макарівська, Лісова, Благодатна, КТП в полі

Макарів: Першотравнева

Копилів: Макарівська, Лісова, Зелена, Сонячна

Технічне переоснащення

з 9 по 16 год

Макарівський

Колонщина: Каховська, Херсонська, Росохівська, Тишури, Таврійська, Тішурі пров., Слобідська, 1 Травня, Шевченка, Вишеградська, Молодіжна, Спасівська

Копилів: Миру

Липівка: Шевченка

Макарів: Ватутіна

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне переоснащення

з 9 по 17 год

Макарівський

Небелиця: Миру, Шевченка, Молодіжна, Старий Шлях, Дружби, 1 Травня, Невизначена

Борівка: Невизначена, 1 Травня, Центральна, Зоряна, Я.Клименко, Лісова, Закарпатська, Молодіжна

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Макарів: Димитрія Ростовського

Кодра: Варшавська

Ситняки: Миру

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Обухівський

Козин: Садова, Набережна, Солов'яненка, Шевченка, Лісова, Нова, Південна, Жеваги, Гагаріна, Партизанська, Кожедуба, Лесі Українки, Шевченка пров., Київська, Франка, Лісна, Городній пров., Колінченко, Набережно-Лугова, Вербний, Озерна, Конча-Заспа, Берегова, Козацький пров., Лугова, Вереснева, Дамба, СТ "Берегиня", Столичне Шосе, пров. СТОЛИЧНИЙ, Ханський, Софіївський, Козацька, пров. Рибальський, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська, Лукавиця ж/м, Київська, Гайдамацька

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Київ: Столичне шосе

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Перегонівка: Лісова

Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова

Обухів: Малишка

Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська

Романків: Березова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: Садова, Набережна, Солов'яненка, Шевченка, Лісова, Нова, Південна, Жеваги, Гагаріна, Партизанська, Кожедуба, Лесі Українки, Шевченка пров., Київська, Франка, Лісна, Городній пров., Колінченко, Набережно-Лугова, Вербний, Озерна, Конча-Заспа, Берегова, Козацький пров., Лугова, Вереснева, Дамба, СТ "Берегиня", Столичне Шосе, пров. СТОЛИЧНИЙ, Ханський, Софіївський, Козацька, пров. Рибальський, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська, Лукавиця ж/м, Київська, Гайдамацька

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Київ: Столичне шосе

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Перегонівка: Лісова

Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова

Обухів: Малишка

Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська

Романків: Березова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова

Козин: Огородній, Лугова, Козацька

Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів

Нові Безрадичі: Набережна

Плюти: Невизначена

Підгірці: Київська

Обухів: Чумацький шлях, Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів

з 9 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Лесі Українки, Польова, Горького, Привокзальна, Переяслівська, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Ольшаниця: Бучацького, Горянська, Миронівська, Богдана Хмельницького, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Сквирський

Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Тхорівка: Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Тхорівка: Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Тхорівка: Домбеля, Миру, Шевченка, Садова, Жовтнева, Сквирська

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Сквирський

Тхорівка: Домбеля, Сквирська, Лісова, Заводська, Совхоз, 8 Березня, Радгоспна, Садова, Миру, Шевченка, Жовтнева

Технічне переоснащення

з 8 по 18 год

Сквирський

Шамраївка: Волоти, Центральна, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров., Садова, Паркова, Синявщина, Набережна, Ватутіна, Меліоративна, Іванівська, Чапаєва, Першотравнева, Новоселів, Новоселиця, Медична, Ювілейна, Лісова, Миру

Тарасівка: Миру, Партизанська, Зелена, Набережна, Лісова, Гагаріна, Гоголя, Квітнева

Кам'яна Гребля: Шевченка

Саврань: Савранська

Нова Пустоварівка: Дружби, Шевченка

Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова, Заводська, Лісова, Медична

Безпечна: Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Сквирський

Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Сквирський

Пищики: Молодіжна, Перемоги, Миру, Садова, Польова, Леніна, Гагаріна, Надрічна, Шевченка, Лісова, Будівельна, Театральна

Безугляки: Шевченка, Нова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна, Садова

Сквира: Сонячна

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька

Усунення дефекту

з 8 по 17 год

Таращанський

Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Таращанський

Станишівка: Перемоги, Польова, Зелена, Б.Хмельницького, Набережна, Колгоспна, Калиновий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Таращанський

Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Таращанський

Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Таращанський

Велика Вовнянка: Соборна, Вишнева, Шевченка, Лугова, Зелена

Технічне переоснащення

з 9 по 19 год

Тетіївський

Ненадиха: Садова, Шевченка, Шкільна, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 16 год

Тетіївський

Тетіїв: Поліська, Одеська, Дібрівська, Івана Сенька

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Фастівський

Фастівець: Зелена, Веселий, Тихий, Дачний

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Фастівський

Пилипівка: Островського, Б.Хмельницького, Червоноармійський, Скакодуба, Червоноармійська, Леніна, Чапаєва

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Фастівський

Мотовилівська Слобідка: Прилипко, Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Фастівський

Фастів: Івана Мазепи, Галафеєва, Володимира Великого, Садова, Толстого, Садовий, Брандта пров., Брандта, Соборна, Нова, Білоцерківська, Соборна площа, Івана Ступака, Шевченка, Шевченка пров., Перемоги площа, Заводська, Заводський, Небесної Сотні, Костельна, С. Петлюри, Зигмунда Козара, Ковпака, Пожежний, Буйка

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Яготинський

Яготин: 24 Серпня, Чубинського, К.Білокур, Євгена Патона, Ярослава Мудрого, Данила Галицького пров., Олени Пчілки пров., Ковпака, Васнецова, Розумівська, Петлюри, Східний

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, відключення електроенергії, путін, олександр бабаков, Київобленерго, новости киевщины отключения электроэнергии

понеділок, 8 серпня 2022 г.
14:03
Водолази дістали потопельника з “Чорного озера” в селі Петрушки на Київщині
13:46
Над Одещиною ППО збила “Калібр”, на Черкащині внаслідок падіння уламків ракети виникла пожежа, є постраждалі
13:24
У Києві 13 серпня частково обмежать рух транспорту під шляхопроводом біля станції метро “Нивки”
13:02
Окупанти замінували Запорізьку АЕС та погрожують її підірвати, - “Енергоатом”
12:46
Жителі Бучанського району Київщини можуть звернутись за допомогою до психолога
12:26
У Києві затримали шахрая, який ошукав пенсіонерку на понад 70 тисяч гривень
12:04
Прокуратура побореться за повернення столичній громаді землі на Троєщині вартістю 10 млрд гривень
11:44
Кабмін пропонує конфіскувати 903 об’єкти, які знаходяться в Україні й належать рф
11:24
Ексдиректора КП на Київщині підозрюють у виплаті грошей “мертвим душам”
11:03
У Києві на благодійному аукціоні “Добра справа” зібрали майже 60 тисяч доларів для постраждалих з Маріуполя та Краматорська
10:46
В квартирі у Броварах на Київщині вибухнула граната
10:21
Сьогодні, 8 серпня, ДСНС запланувало низку робіт на Київщині (перелік)
10:03
Ворог втратив в Україні понад 42,3 тисячі вояків та 192 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
09:45
Українські військові завдали чергових ударів по Антонівському та Каховському мостах
09:35
Клуб експертів проаналізував основні макроекономічні показники України та інших країн (відео)
09:15
69 військовослужбовців 58 бригади просять Верховне командування ЗСУ розібратись з командуванням бригади
Календар подій