среда, 27 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 22 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Вишнева, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Баришівський Недра: Краснодонська, Рубежанська, Северодонецька, Бичківська, 27-го З'їзду, Лопотюка, Польова, Чорнобильська, Краснолуцька, Каменобродська, Лесі Українки, Шахтарська, Стаханова, Стахановський, Тихий

Семенівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Лехнівка: Загайного пров., Вишневий, Стадіонна, Набережний, Заболотного пров., Гагаріна, Комарова, Парковий Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Глиняна Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: 1 Водопійний, Олександрійський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна

Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна

Вербова: Волі, Центральна, Перемоги

Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру

Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Чупира: Миру, Єдності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Глибоцька, Головурівська, Зоряна

Гнідин: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Берестянка: Джерельна, Центральна, Заводський, Іванківське шосе, Невідомих Солдат, Майданівська, Пушкіна, Медова

Нове Залісся: Кримська

Шибене: Шевченка, Піонерська

Небрат: Покровська

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Бородянський Шибене: Перша Зарічна, Кооперативна, Франка, Петровського, Шевченка

Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів, СТ "Озерний"

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Бородянський Шибене: Петровського, Лісова, Сонячна, Перша Зарічна

Михайленків: Хутір Михайленка

Великий Ліс: Великий Ліс, Лісова

Мирча: Шевченка, Центральна

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Бородянський Шибене: Кооперативна Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Гоголів: Шевченка, Некрасова, Калюка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Залісся: Резиденція, Центральна

Пухівка: Шевченка

Велика Димерка:

Богданівка: СТ "Заліське", Горького, Чернігівська, Осіння, Різдвяна, Чумацький шлях, Райдужна, Прорізна, Південна, Літня, Сонячна

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Гоголів: Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Освіти, Дорожна, Вишневий, Залізнична Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Горіховий, Леніна, Петрівські кручі, Князя Святослава, Заводська, Приморський Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Глібівка: Баштанна, Польова, Холодкова, Нова, Прорізна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ "Берізка", Польова, Садова, СТ " Полімер", СТ "Поліграфіст", Молодіжна, Лугова, СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище "Акація"

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 18 год
Вишгородський Осещина: ДТ "Моложі", СТ “Троянда-2”, СТ "Верстатобудівник-2", СТ "Мічурінець", Центральна

Катюжанка: Святомихайлівська

Вишгород: Калнишевського

Хотянівка: Київська, СТ “Троянда-2”

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Надрічна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Шевченка, Надрічна, Вишнева, Польова, Радгоспна, Щорса, Франка, Леніна, Центральна, 9 Січня, Росьова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Жовтнева, Франка, Ювілейна, Гагаріна, Леніна, Центральна, Миру Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Ватутіна, Центральна, Кармелюка, Леніна, 9 Січня, Квітнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Тадіївка: Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Прибірськ: Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Сукачі: Миру, Шевченка, Рибокомбінат, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров., Лугова, Рибацька, Перемоги, Франка, В.Ходимчука, Чорнобильська, Світловодська, Будівельників, Садова, В.Кібенка, Кіровоградська, П.Осідач, Олександрійська, Дружби, Польова, І.Проскури

Іванків: Автомобілістів, Івана Проскури

Пироговичі: Лугова, Українська

Прибірськ: Соборна, Вишнева, Шевченка, Молодіжна

Хочева: Радянська, Миру

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: М.Примаченко, Польова, Пилипа Приходька Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Вересня: Центральна, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Лісовий, Хутірська, Сонячний, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квартал Онтаріо, Квіткова, Лісова

Забуччя:

Гурівщина: Благовісна

Козинці: Шевченка

Технічне переоснащення з 6 по 19 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Ломоносова, Героїв, Варшавська, 6 Лінія Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Садова, Глібова, Гайдая, Столична, Петрівського, Малиновського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Вишневе: Остапа Вишні, Європейська, Святошинська, Машинобудівників Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Райдужна, Лисенка

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Забір'я: Гончаренко, Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка, Вишнева, Перемоги, Васильківська, Франка, Грушевського, Незалежна, Лесі Українки, Проектуєма, Гонти, Незалежності, О.Теліги

Білогородка: Мересьєва, Леніна

Бобриця: Польова

Шпитьки: Центральна, Леніна

Крюківщина: Мічуріна

Княжичі: Леніна, Шевченка, Берегова, Загородня, СТ “Анаконда”

Малютянка: Лісна

Жорнівка: Озерний, Дачна, Молодіжна, Східна, Зелена, Сонячна, Піщана, Садова, Перемоги

Софіївська Борщагівка: Київська

Технічне переоснащення з 10 по 19 год
Кагарлицький Балико-Щучинка: Задорожнього, Білодіда, Туриха, Придніпровська, Героїв Дніпра

Ржищів: Ярмаркова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Яблунівка: Грушевського, Шевченка, Поліська, Бишівська

Великий Карашин: Ровенська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Яблунівка: Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Леонівка: Бородіна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Деребасівська, Шкільний, Міжгірна, Кооперативна, Підгірний Усунення дефекту з 8 по 19 год
Миронівський Коритище: Коритище, Стрільця, Чапаєва, Гагаріна

Потік: Шевченка, Свободи, Сторчеуса, Дружби, Потік

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Потік: Васильченка, Мальованого, Преображенська, Нова, Потік, Будівельників, Незалежності, Миру, Краматорська, Констатинівська, Донецька

Польове: Миру

Зеленьки: Шпака

Світле: Стрільця

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Кип'ячка: Драчівська, Кип'ячка, Драчі, Котовського, Кип'ячка, Незалежності, Вулиця невизначена, Першотравнева, Кутузова, Лермонтова, Тарасовка, Червоноармійська, Пушкіна, Калініна, Шкільна, Гагаріна, Запорізька, Севастопольська, Кримська

Росава: Шевченка

Горобіївка: Лісова, Рябоконя, Нагірна, Набережна, Горобіївка, Шевченка

Тарасівка: Зелена

Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна

Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Трипілля: Яблунева, Будівельників, Грушевського, Суворова, Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Дерев'яна: Шкільна, Ліщана Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Дерев'яна: Хуторна, Усівська, Глинищанська, Невизначена Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Шевченка, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Козацька, Бобрицька, Лесі Українки, Довженка, Наддніпрянська, Корнійчука

Козин: Нова

Обухів: Піщана

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Красна Слобідка: Качаївщина, Першотравнева, Садова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 16 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дівички: Артилеристів, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Пологи-Вергуни: Одинця, Шевченка, Кам'янський, Щорса, Макаренка, Підгірна, Луки, Набережна, Миколаєнка, Черкаська, Боберська

Шевченкове: Переяславська, Шевченка, Центральна, Перемоги, Молодіжна, Польова, Космонавтів, Садова, Вулиця невизначена, Механізаторів

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Леніна пров., Лугова, Леніна, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Польова, Перемоги

Положаї: Польовий, Жовтневої Революції, Садова, Космонавтів, Шевченка пров., Шевченка, 1-го Травня, Польова, 8 Березня, Молодіжна

Єрківці: Весняна

Тарасівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова, Перемоги, Перемоги пров., Радянська, Новомарківська

Дениси: Незалежності, Центральна, Миру пров., Свободи пров., Чапаєва, Городищенський, Б.Хмельницького пров., Молодіжна, Ватутіна, Золотогірська, Соборна, Набережна, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського

Жовтневе: Польова

Строкова: Лісова, Лугова

Сомкова Долина: Якима Сомка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Кар'єрна, Юнатів, Зарічна

Рокитне-2: Кар'єрна, Зарічна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Володимира Піти, Жовтнева, Зарічна, Юнатів, Хоменка, Малика, Заводська

Синява: Заводська, Боярська, Заводський, Піти, Шевченка

Рокитне: Зарічна, Юнатів

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Синява: Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева

Рокитне-2: Радгоспна, Білоцерківська

Рокитне: Радгоспна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Жовтнева

Синява: Жовтнева, Радгоспна, Заводська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Зарічна, Малика, Володимира Піти, Боженка, Білоцерківська, Юнатів, Заводська

Рокитне: Зарічна, Гната Хоменка, Козацька, Білоцерківська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, Надрічний, Жовтнева, Незалежності, Шевченка пров., Кам'яний, Ярослава Мудрого Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий Виконання приєднання клієнтів з 9 по 19 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Незалежності, Маслова, Білякова пров., Октябрський, Лермонтова, Ольшевського, Маслова пров., Плугатаря, Вишнева Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Громова, Максима Рильського, Горького Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Великі Єрчики: Вишнева, Гоголя Усунення дефекту з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Шкільна, Галянта Віталія, Клубна, Завгороднього, Дружби, Лесі Українки, Клубний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Галянта Віталія, Залізнична, Залізничний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Степова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Потоки: Зелена, Центральна, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Сікевича Володимира, Б.Хмельницького Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Мулівська, Липнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Лесі Українки, Гнатова, Світанкова, Гоголя, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Дібрівська, Б.Хмельницького, Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Новаторів пров.

Росішки: Перемоги, Миру

Голодьки: Миру, 8 Березня, Садова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Космонавтів, Левадна, Затишна, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Центральна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Затишна, Великоснітинська, Південний Усунення дефекту з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

среда, 27 октября 2021 г.
14:02
В медучреждениях Киева заполнены уже 66% “коронавирусных” коек (видео)
13:44
Экс-главу Песковской общины Рудниченко подозревают в растрате бюджетных средств
13:26
Аэропорт “Борисполь” подсчитал чистую прибыль за 9 месяцев этого года
13:05
Кличко назначил врио директора Института Генплана Дмитрия Лыкова, которого судили за подделку документов в Вышгороде
12:44
Суд признал незаконными действия КП “Киевтеплоэнерго” по начислению сумм за не потребленное тепло, - глава СПКУ
12:26
З суботи Київщина в “червоній” зоні: які заборони вступають у силу
12:02
Столичный завод “Большевик” продали с молотка за 1,4 млрд гривен
11:43
“Озеро Белое” может стать комплексной памяткой природы местного значения
11:22
Чиновники Кличко украли 12 млн гривен на “цифровой трансформации” Киева, - Беловол
11:03
Ночью в Броварах произошел взрыв на предприятии по переработке металлолома (фото, видео)
10:42
Киевщина с 30 октября переходит в “красную” коронавирусную зону
10:27
За добу на коронавірус захворіли 880 жителів Київщини
10:02
Курс валют в Киеве: 27 октября 2021 года
09:42
Столичные спасатели ликвидировали пожар в отселенном здании на Печерске
09:26
Метадон в организме Полякова был вместе с усиливающим действие наркотиков димедролом, — замглавы МВД (видео)
09:07
За минувшие сутки от коронавируса привито рекордное количество украинцев
Календарь событий