суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 21 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна

Чупира: Садова, Шевченка

Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру

Тарасівка: Гайок, Дружби

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Івана Кожедуба, Луки Долинського Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Богуславський Медвин: Соборна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Жовтнева, Київська, Соборна, Косяківка, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Половецьке: Корсунська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Кириївщина: Молодіжна, Шевченка, Дзержинського, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна, Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Гнідин: Шевченка пров.

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Покровська, Соборна, Варшавська, Центральна, Миру, Київський пров. Усунення дефекту з 8 по 18 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Комсомольська, Центральна, Молодіжна, Нова, Оксамитова, Радгоспна, Садова, Липова, Педагогічна, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Лугова, Піщана, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Котовського, Лісовий, Журавлина, Леніна, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Єдності, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Піонерів, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, -, Сонячна, Радянська, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька, Соборна, Армійська, Пасічанський, " ур. ""Дубрівка"""

Рожни: Коцюбинського, Вербинна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Науки, Пролетарська, Паркова, Офіцерська, Будівельників, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька, Щорса, Загребельного Павла, Тичини Павла

Літки: Сонячна

Велика Димерка: Шевченка

Бровари: Київська, Батуринська

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка, Центральна

Жердова: Лугова

Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька

Бровари: Онікієнка Олега

Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Онікієнка Олега, Виробнича, Мейса Джеймса, Гельсінської групи Ремонтні роботи з 10 по 17 год
Броварський Бровари: Лідіце, О.Довженка, Заводська, Кобзарська, Чернишевського, Княжа

Погреби: Шевченка

Красилівка: Ладанська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Київська, І.Сірка, Стельмаха, Зеленського Євгенія

Зазим'є: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Кирпоноса, Коцюбинського, Лугова, Карпенків, Марка Шляхового Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Велика Солтанівка: Леніна, Котовського, Лісова, Кармелюка, Щорса, Гагаріна, Піщаний, Лугова, Піщана, Річний, Поліська, Дачна, Васильківська, Мічуріна, Жовтнева, Першотравнева, СТ "Расcвет", Набережна, Луговий, Солов'їна, Вишнева, Шкільна, Поле, пров. Гагаріна, СТ "Чисті стави", пров. Котовського

Застугна: Гагаріна, Лесі Українки, Лермонтова пров., Кар'єрна, Лесі Українки пров., Шкільна, Нова, Васильківська

Васильків: 1-го Травня, Квітки-Основ'яненка, Робкорівська, Верхня Лугова, Нижня Лугова, Небесної Сотні, Пушкіна, Березова, Соборна, Донбасівська, Покровська, Донбасівський, Козловського, Солов'їна, Цегельний, Пушкіна пров., Лермонтова, Юнкорівський, Джерельний пров., Романтична, Заводська, Вільна

Безп'ятне: Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Миру, Васильківська, Польова

Червоне: Васильківська, Миру, Шкільна, Шевченка, СТ "Дубки", Польова, Молодіжна, СТ "Джерело"

Здорівка: Ватутіна, Щорса, Кірова, Піщаний, Чапаєва, Ватутіна пров., СТ "Чисті Стави-2", СТ "Лужайка", СТ "Чисті Стави-1", СТ "Світанок", Незалежності, 2-й Яровий пров., СТ "Вазівець", Івана Франка

Зозулі: Гагаріна

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Калинівка: Залізнична

Крячки: Енергетиків

Технічне переоснащення з 10 по 17 год
Васильківський Плесецьке: Соснова, Зелена, Соборна, Вишнева, Польова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Центральна, Шолохова, Кошового, Покровська Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Комарова, Соснова, Кошового, Барвінкова, Єсеніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Центральна, Озерна, Береговий, Озерний пров., Лісна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Хотянівка: Масив "Дніпро-1", СТ "Лагуна", СТ "Бобер", СТ "Олена"

Вишгород: Парусна

Червоне: Пролетарська

Лебедівка:

Осещина: СТ "Дніпро-8"

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Нова Оржиця: Садова, Першотравнева, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Олива: Кухарська, Лісова

Осовець: Поліська

Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня

Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева

Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина

Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Феневичі: Шевченка, Поліська, Соборна, Молодіжна, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Чкалова, Свято-Покровська, Центральна, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Мостище: Туб. лікарня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Свободи просп., Курортна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Європейська, Машинобудівників, Святошинська, Остапа Вишні, Південна

Чайки: Стельмаха

Забір'я: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Житня, Толстого, Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Злагоди, М.Левицького, І. Мазепи, Пастернака Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чайки: Марії Заньковецької Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Зарічна, Пушкіна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка

Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко

Тарасівка: Котляревського, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.

Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого

Білогородка: Виноградна, Молодецька

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Шкільна, Садова, Шевченка, Фабрична, Набережна, Молодіжна, Козацька, Соснова, Янтарна

Боярка: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна

Ходосівка: Польова

Гатне: Петрівського

Шпитьки: Лугова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Бобриця: Шкільна, Садова, Шевченка, Фабрична, Набережна, Молодіжна, Козацька, Соснова, Янтарна

Боярка: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна

Ходосівка: Польова

Гатне: Петрівського

Шпитьки: Лугова

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Європейська, Машинобудівників, Святошинська, Київська, Квітнева, Поштовий, Лесі Українки, Вітянська, Зелена, Кутузова, Лісний, Остапа Вишні, Освіти, Південна, В.Чорновола, Григорія Сковороди

Тарасівка: Польова

Петропавлівська Борщагівка: Комарова

Дмитрівка: Садова

Гореничі: Леніна

Крюківщина: Мічуріна

Чайки: Стельмаха

Софіївська Борщагівка: Садова, Житня, Толстого, Лесі Українки

Забір'я: Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Київський Шлях, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська

Кагарлик: Паркова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Київський Шлях, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська

Кагарлик: Паркова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Горохуватка: Центральна

Іванівка: Покровська, Гагаріна, Перемоги

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Півці: Пивці

Яблунівка: Яблунівка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова

Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна

Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі

Макарів: Садова, Абрикосова, Житня

Бишів: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Соснівка: Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Пшенична, Анатолія Сніжка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Лишня: Шевченка, 40 років Жовтня, Київська, Запорізька, Кар'єрна

Осиково: Чапаєва

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Лишня: Польова, Київська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Макарів: Комунальна, Зарічна, Молодіжна, Гончара Олеся, Кочубея, Олени Теліги, Довбуша, Львівська, Кошового Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Осиково: Івана Мазепи, Чапаєва, Горького, Київська, Лугова, Ватутіна, Садова, Ватутіна пров., КТП в полі, Лісна, Абрикосова, Травнева, Квітнева

Лишня: Київська, Київський, Шевченка, 40 років Жовтня, Запорізька, Кар'єрна, Польова, КТП в полі, Садова

Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова, Кірова, КТП в полі, Рибчин Яр

Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Технічне переоснащення з 6 по 19 год
Обухівський Нові Безрадичі: Тиханська Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова

Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Макарів: Радянська

Підгірці:

Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”

Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова

Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева

Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова

Козин: СТ "Берегиня"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Літописна, Літописний, Можайська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Пугачова, Набережна, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Синява: Шевченка, Шевченка пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Кар'єрна, Юнатів, Зарічна

Рокитне-2: Кар'єрна, Зарічна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Володимира Піти, Жовтнева, Зарічна, Юнатів, Хоменка, Малика, Заводська

Синява: Заводська, Боярська, Заводський, Піти, Шевченка

Рокитне: Зарічна, Юнатів

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Синява: Білоцерківська, Радгоспна, Жовтнева

Рокитне-2: Радгоспна, Білоцерківська

Рокитне: Радгоспна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Жовтнева

Синява: Жовтнева, Радгоспна, Заводська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне-2: Зарічна, Малика, Володимира Піти, Боженка, Білоцерківська, Юнатів, Заводська

Рокитне: Зарічна, Гната Хоменка, Козацька, Білоцерківська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Квітневе: Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська

Кам'яна Гребля: 8 Березня

Самгородок: Шевченка

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Вишнева, Петрівська, Першотравнева

Василиха: Шкільний

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна Усунення дефекту з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Київська Ремонтні роботи з 9 по 12 год
Фастівський Фастів: Правди, Рибалко, Поштова, Поштовий пров., Залізнична, Кошового, Дружби, Новокиївська, Якубовського, Завокзальна, Прорізний, Прорізна, Південна, Транспортна Усунення дефекту з 9 по 12 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Ливарна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
20:03
В центре Киева к празднованию Хануки установят крупнейшую Менору
19:45
На выходных ярмарки изменят движение столичного общественного транспорта (схемы)
19:38
После пресс-марафона охрана Зеленского нанесла травмы журналистке “Прямого” (видео)
19:23
Столичные полицейские с начала года составили почти 7 тысяч протоколов в связи с домашним насилием (видео)
19:05
“Интергал-Буд” - номинант IX Всеукраинской строительной Премии IBUILD 2021
19:01
Украинцев проинформировали, что сертификат о вакцинации из “Дії” можно скачать на смартфон
18:45
За фактом булінгу в одній із шкіл Київщини складено адмістративні протоколи відносно викладача
18:30
Группа компаний DIM подарила инвесторам по случаю “черной пятницы” скидки до 5%
18:21
ОДА розробила збалансований проєкт обласного бюджету для розвитку Київщини, - Василь Володін
18:04
Автопарк КГГА пополнится 10 новыми автомобилями марки Toyota
17:42
У Броварському районі Київщини закладу позашкільної освіти повернуто приміщення площею майже 200 квадратних метрів
17:23
Ярослав Москаленко: Облрада допоможе відреставрувати центральну площу Володарки
17:05
За вчера, 25 ноября, в Киеве выявили 142 нарушения карантинных мер
16:45
Департамент внутреннего финконтроля и аудита КГГА определился с суммой трат на 2022 год
Календарь событий