среда, 26 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 2 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лукаші: Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Студентська

Лук’янiвка: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Вернадського

Шкарівка: Гетьманська

Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Запорізька Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Матюші: Івана Франка, Яблунева, Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру, Шевченка, Левицького, Гоголя, Церква, Садова, Молодіжна, Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Заводська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Яблунівка: Садова, Колгоспна, Надрічна, Центральна, Окружна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Поповича, Соборна, Незалежності, Авіаторів, Героїв Космосу Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Зосимівка, Богуславська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Туники: Перемоги, Шевченка, Гагаріна, Більмачі Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Володимира Момота, Кошового Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна Усунення дефекту з 8 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича

Озера: Садова

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Гоголів: Київська, Преображенська, Кожедуба, Русановича, Замкова, Володимирська, Володимирський пров., Магдебургська, Франка, Кошового, Зоряний пров., Європейська, Кільцева, Молодіжна, Винарського, Незалежності, Миру, Пушкіна пров., Друця, пров. Франка, Винарського пров. Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Погреби: Каштанова, Різдвяна, Теплична, Майданівська Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Мала Солтанівка: Осінній Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Путрівка: Франка, Богуна, Шевченка, Озерна, Сонячна, Путрівська, Богуна пров., Софіївська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Шкільний, Котовського, Підгірний, Радянська, Івана Кудрі, Мисливський, Котова

Рославичі: Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Ярова, Шкільна, Івана Кудрі Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Котовського, Садова, Радянська, Квіткова, Селянська, Радянський Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Селянська, Сонячна, Котовського Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Глеваха: Яблунева, Кошового, Володимирська, Додохова, Вокзальна, Спортивна, Грушевського Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Шевченківка: Леніна, Шевченка, Ватутіна, Щорса, Кошового, Горького, Чапаєва

Червоне: Леніна

Тростинка: Комарова, Лесі Українки, Щорса, Миру, Шевченка, Молодіжна, Богдана Хмельницького, Кірова

Кодаки: Першотравнева, Леніна, Миру, Фрунзе, Ювілейна, Кірова, Щорса

Плесецьке: Варовицька

Ковалівка: Леніна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Жовтнева Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Мархалівка: 1 Травня, Западинська, Серпнева, Блакитна, Мархалівська, Г. Сковороди, Васильківська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Радянський, Радянська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Круглицька, Місячна, Гоголя, Лесі Українки Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Калинівка: Матросова, Короленка, Лесі Українки, Васильківська, Гагаріна, Промисловий, Київська, Сонячний, Вишневий, Лисенка, Зоряна, Калинова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Тростинська Hовоселиця: Чапаєва Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Шкільна, Шевченка, Григорія Савченка, Клименка, Корольова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Жукин: Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Вишгородська, 60 Років СРСР, Масив "Лазарів сад", Дачна, Баліцька, Дачний пров., Спаська, Масив "Піонер", Івана Франка, Володимирівська, Ігорівська

Вишгород: Спаська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Вишгород: Гриненка, Симоненка, Шолуденка, Шкільна, Київська, Лугова, Дніпровський, Шевченка Усунення дефекту з 9 по 17 год
Володарський Ратуш: Набережна, Дружби

Рачки: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Володарка: Кооперативна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Володарка: Зарічна, Загородня Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Українська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Іванківський Степанівка: Зарічна, Пролетарська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Лісова, Матросова, Українська, Соборна, Федорова, Достоєвського Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Жовтнева, Нова, Дімітрова, Миколи Гамалія, Яснополянська, Лермонтова, Шевченка, Пушкінська, Санаторний, Польова, Депутатська, Полтавська, Гоголя, Грушевського

Коцюбинське: Пономарьова

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Вокзальний, Водопроводна, Центральна, Садова, Кірова Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, Дачна, Проїзд 9, Садова, Ірпінська, Сосновий, Окружна, 12-й пров., 11-й пров., Чумацький шлях, 10-й пров., Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, 14-й пров., 13-й пров., Українська, Річний, Яснополянська, Київська, Щорса, 3-й провулок, Степова, 4-й пров., Л.Українки, 2-й провулок, траса Київ-Ковель

Горенка: Мічуріна, Садова, Пушкіна, Лісова, Польова, Папулова, Папулова пров., Мічуріна пров., Дачна, Радгоспна, Раменська

Буча: Героїв Крут

Ірпінь: Ділянка автодороги Київ-Ковель-Ягодин км 22+900-24+100

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова, Пушкінська, Українська, Пролетарська, Соборна, М.Рильського, Максима Рильського пров., Піонерська, Університетська, Гагаріна, 2 Український, Київський, 1 Український, О.Кошового, Київська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Жорнівка: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Бобриця: Шкільна, Садова, Шевченка, Фабрична, Набережна, Молодіжна, Козацька, Соснова, Янтарна

Боярка: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Шкільна

Ходосівка: Польова

Гатне: Петрівського

Шпитьки: Лугова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Кринична, Дальний Яр

Білогородка: Кринична, Ярова, Фізкультурна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Героїв Дніпра, Ярослава Мудрого, Михайла Грушевського, Олександра Довженка, Олімпійська, Адмірала Петренка, Івана-Валентина Задорожного, Коцюбинського, Солов`їна, Троїцька, Соборна, Ярмаркова, Освіти, Оболонська, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня, Шевченка, Силкіних, Комарова, Франка, Толстого, Радіаторна, Незалежності, Київський Шлях, Вокзальна, Пилипа Орлика, Райдужна, Леніна, Пушкіна, Кошового, Зенона Головінського, Нова, Козацька, Яблунева

Панікарча: Садова

Халча: Виселкове

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Новосілки: Шевченка, 1-го Травня, Радянська, Нова, Журавлівка, Залізнична, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Новосілки: Калиновий Кут, Старосільська, Заозерна, Дачна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка, Підлісна, Лісова, 1 Травня, Жовтнева

Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова, Нова, Шевченка, Кооперативна, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська, Підлісна

Колонщина: Марянівка

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров., Невизначена

Макарів: Ярослава Мудрого

Гавронщина: Київська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Леніна

Великий Карашин: Набережна

Бишів: Гайдуківська, Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна, Хутір Лупське, Хутір Ферма, Брусилівська, Свято-Покровська

Лубське: Лубська

Соснівка: Набережна

Горобіївка: Калинова

Колонщина: Набережна

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка

П'ятихатка: Тімірязєва, Північна, Тімірязєва пров.

Центральне: Центральне

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Маслівка: Захарченка

Шандра: Дачна, Гагаріна, Чкалова, Фермерська, Вишнева, Садова, Михайлівська, Шандра, Т.Шевченка, Лугова, Трохименка, Євпаторійська, Сімферопольська, Севастопольська, Перекопський

Салів: Центральна

Ремонтні роботи з 10 по 16 год
Обухівський Обухів: Миру, Козацький шлях, Трипільська

Таценки: Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Риболовецька, Дружби, Миру, Шевченка, Лесі Українки, Гагаріна, Козацька, Колгоспна, Садовий, Молодіжна, Садова, Героїв Трипілля, Корнійчука, Зої Космодем'янської, Берегова, Ворошилова, Жовтневий, Зелений Гай, Незалежності, Наддніпрянська, Ціолковського, Шкільний, Калініна, Суворова, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Бобрицька, Довженка, Вишнева, Тюленіна, Б.Хмельницького, Кошового, Лермонтова, Юності

Обухів: Київська, Піщана

Халеп'я: Вознесенська, Беркутова, Шевченка

Козин: Старокиївська, Нова, Солов'яненка

Жуківці: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Трипілля: Риболовецька, Дружби, Миру, Шевченка, Лесі Українки, Гагаріна, Козацька, Колгоспна, Садовий, Молодіжна, Садова, Героїв Трипілля, Корнійчука, Зої Космодем'янської, Берегова, Ворошилова, Жовтневий, Зелений Гай, Незалежності, Наддніпрянська, Ціолковського, Шкільний, Калініна, Суворова, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Бобрицька, Довженка, Вишнева, Тюленіна, Б.Хмельницького, Кошового, Лермонтова, Юності

Обухів: Київська, Піщана

Халеп'я: Вознесенська, Беркутова, Шевченка

Козин: Старокиївська, Нова, Солов'яненка

Жуківці: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Київ: Старообухівська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Риболовецька Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Перегонівка: Воїнів, Гержана

Трипілля: Дмитрівська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Плюти: Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, Ж/м Лісовий Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Козин: Урочище Дубки Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Українка: Приозерна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Козин: ж/м "Краєвид" Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Тарасівка: Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка, Пісчана, Гайова, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Лагерна, Червона Січ, Береговий Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Малі Єрчики: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Маслова, Сонячна, Плугатаря, Чкалова, Першотравнева, Папаніна, Леваневського, Громова, Медовий

Антонів: Слобода

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова, Зарічна, Пасічна, Травневий

Станіславчик: Набережна, Вишнева, Садова, Шевченка, Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Липнева, Сагайдачного Петра, Б.Хмельницького, Остапа Вишні, Гаражний, Білоцерківська, Олени Пчілки, Набережна, Вишнева, Мулівська, Партизанська, Дружна Усунення дефекту з 8 по 17 год
Таращанський Мала Березянка: Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Крива: Розенкова, Молодіжна, Пилипчука, Заводська, Набережна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Таращанський Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Януша Острозького, Соборна, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Фастівський Триліси: Горького, Дружби, Вишнева, Пушкіна, Польова, Козацька, Механізаторів Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Лемешівка: Кірова, Центральна

Гензерівка: Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Лемешівка: Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
17:34
“Неприпустимо заморожувати зарплати військовим у країні, яка воює”, - Палатний з “УДАРу Віталія Кличка” закликає негайно збільшити видатки на оборону
17:23
Филатов попросил Кличко не превращать вопрос теробороны в собственную пиар-акцию
Календарь событий