воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 2 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Баришівський

Садове: Польова, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Баришівський

Садове: Гагаріна, Молодіжний, Центральна, Транспортний

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Жовтнева, Набережна, Молодіжна, Надрічна, Червона, Вулиця невизначена, Ферма

Сухоліси: Гагаріна, Привокзальна, Вокзальна, 30 років Перемоги, Центральна, Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір, Набережна, Польовий, Тракторний стан

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Іванівка: Шевченка, Молодіжна, Зоряна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Ферма, Жовтнева, Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Дрозди: Польова, Ферма

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Дрозди: Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Дрозди: Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Дрозди: Молодіжна, Надрічна, Лесі Українки, Миру, Польова, Скважина

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Щербашенцi: 9 Травня, Лесі Українки, Чкалова, Берегова, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Дибинці: Волошенка, Ставковий, Миру, Ставкова, Олексія Вовченка, Яровий, Жукова пров., Здрока

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Першотравнева

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Бориспільський

Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Бориспільський

Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.

Гнідин: Польова

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Бориспільський

Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гнідин: Жукова, Кузбасова, Лугова, Луговий пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Ревне: Бригадна, Шкільна, Квартальна, Українська, Радгоспний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Ревне: Польова, Шкільна, Медова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Вишеньки: Леніна, Садова, Шевченка, Урожайна, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: 1-го Травня пров., Київський Шлях, Першотравнева, Лобановського, Шевченка, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна

Дударкiв: Щорса пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня

Іванків: Бориспільський

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Київська, Варшавська, Текстильників, Луговий, Чкалова, Вишнева, Молодіжний, Тарасівська, Текстильщиків

Реконструкція

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Генерала Шовколовича, Генерала Небогатова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Франка, Шевченка, Коцюбинського пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Клавдiєво-Тарасове: Коцюбинського, Короленка, Франка, Довженка, Джерельний пров., Довженка пров., Шевченка, Генерала Шовколовича, Генерала Шовколовича пров., Амосова пров., Амосова

Бабинці: Зарічна

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Толстого, Степана Разіна, Гордієнка Костя, Дорошенка, Садова, Старотроїцька, Сєдова, Маяковського, О.Довженка, Заводська, Старотроїцький, Княжа, Дарвіна

Пухівка: Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Гоголів: Маяковського, Шкільна, Шевченка, Матросова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Гоголів: Лермонтова, Довженка, Корольова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Красилівка: Київська, Квітневий, Нова Садова, Польова, Джерельна, Лесі Українки, пров. Польовий, Привітна, І.Радченка, І. Марченка, Гончара, Перемоги пров., Кожедуба, Незалежності, Новосадова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Саливонки: Фрунзе, Щорса, Подільська, Котовського, Білоцерківська, Миру, Радянська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Саливонки: 50 років Жовтня, Озерна, Калініна, Чкалова, Нова, Лугова, Кургани

Васильків: Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Саливонки: Радянська, Кірова, Радянський, Свердлова, Мічуріна, Узинська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Васильківський

Васильків: 1 Мічуріна пров., 2 Мічуріна пров., Мічуріна, Заводська, Мічуріна пров., Кільцева, 1-го Травня, Небесної Сотні, Покровська, Квітки-Основ'яненка, Володимирська

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Вишгородський

Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Вишгород: Піщана, Глібова

Чистка траси

з 8 по 20 год

Вишгородський

Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Димер: Народна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вишгород: Калнишевського, Проммайданчик ГАЕС

Катюжанка: Київська

Реконструкція

з 9 по 15 год

Вишгородський

Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна

Ритні: Ритні, Тетерівська

Овдієва Нива: Лісова, Овдієва Нива, Бесарабська

Осещина: Лугова

Пилява: Набережна, Перемоги, Травнева, Пилява, Лісова

Сухолуччя: Лісова, Вулиця невизначена

Богдани: Богдани, Набережна, Підгірна, Київська

Реконструкція

з 9 по 18 год

Володарський

Городище-Пустоварівське: Кармелюка

Березна: Гагаріна, Загороднього, Лісова, Польова, Академіка А.П. Комара

Володарка: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Володарський

Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Ожегівка: Шевченка

Володарка: Зарічна

Реконструкція

з 8 по 20 год

Згурівський

Пасківщина: 8 Березня, Козацька, Центральна, Миру, Травнева, Поліська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Обуховичі: Агрономічна, Лугова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Обуховичі: Шкільна, 8 Березня, Нижня, Братів Давиденків

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Соснівка: Клеківська, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ірпінський

Буча: Шевченка, Пушкінська, Яснополянська, Кочубея, Ватутіна, Полтавська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Ірпінський

Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Личанка: Нова, Кооперативна, Покровська, Шевченка, Баштанна, Центральна, Козацька

Святопетрівське: Польова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Личанка: Шевченка, Садовий, Шкільна, Центральна, Баштанна, Вагнера, Покровська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Личанка: Пролетарська, Шевченка, Центральна, Нова, Польова, Покровська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Стоянка: Меліораторів, Лісна, Соснова, Дачна, Лісний пров., Приозерна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Личанка: Центральна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Стоянка: Незалежності, Лісна, Соснова

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Стоянка: Дніпровська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська, Волинська, Львівська, Миру, Тернопільська

Софіївська Борщагівка: Академіка Шалімова, Гетьманська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Хотів: Київська, Луговий, Гайова, Коцюбинського, Князькина, Б.Хмельницького, Лугова, Лісова, Голосіївська

Буча (Києво-Св.): Пролетарська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Личанка: Польова, Пролетарська, Нова, Кооперативна, Шевченка, Покровська, Баштанна, Садовий, Шкільна, Центральна, Козацька, Вагнера, Господарська, Квітнева

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Мрія: Нова, Мечта, Житомирське шосе 26км, Горіхова, Кругликова, 27 км автошляху, Сонячна, Ромашкова, Тополина, Західна, Калинова, 29+300 км автошляху Київ-Чоп, Рокитнянська

Шпитьки: Ватутіна, Першотравнева, Молодіжна, Центральна, Фермерська, Нова, Леніна, Смолянська, Поле, Світла, Перемоги, Калинова, Кришталева, Яблунева, Дружби

Мила: Комарова, Дослідна, Європейська, Дипломатична, Житомирська

Шевченкове: Волошкова

Лісне: Лісна

Гурівщина: 29 км Житомирського шосе

Київ: 27 км траси Київ-Чоп

Гореничі: Теплична

Юрівка: Кооперативна

Боярка: Сахалінська

Святопетрівське: Польова

Кременище: 50 років Перемоги

Реконструкція

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Бурти: Білика, Жовтнева

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Бурти: Шевченка, Молодіжна, Спеціалістів

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Жовтневе: Леніна, Центральна, Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Бурти: Леніна, Комсомольська, Жовтнева, Тутукіна

Очеретяне: Садова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Уляники: Джерельна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Расавка Слобідська: Загоруйка, Тичини, Гончара, Шевченка, Берегова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Макарівський

Копилів: Заводська

Реконструкція

з 9 по 17 год

Макарівський

Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Миронівський

Миронівка: Леваневського, Чкалова, Яблунева, Бузницького, Кондратовича, Батури

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Миронівський

Тулинці: Перемоги, Польова, 12 Липня, Чкалова, Барвіночна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Реконструкція

з 8 по 18 год

Обухівський

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Сонячна, Першотравнева, Київська, Комсомольська, Підгірна

Старі Безрадичі: Київська, Набережна, Свободи, Тиханська

Трипілля: Суворова

Обухів: Волошкова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Обухів: Київська, Миру, Піщана, Каштанова

Українка: Промислова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Обухівський

Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р

Реконструкція

з 9 по 19 год

Обухівський

Київ: Старик, Голосіївський р-н, Столичне шосе

Реконструкція

з 9 по 16 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Реконструкція

з 10 по 17 год

Рокитнянський

Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ставищанський

Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна

Тараща: Гаражний

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Таращанський

Станишівка: Великоберезянська, Лесі Українки, Польова, Набережна, Безіменна, Ярова, Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Ріденьке: Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Тайниця: Леніна, Нова, Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Яготинський

Лемешівка: Жовтнева

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
Календарь событий