среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 19 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Польова, Шевченків шлях, ім. Григорія Сковороди, Новий, Чкалова, Цегельна, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Шкільний, Павлова, Павловський, Садова, Волошина Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов'їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Коржівка: Польова, Перемоги, Набережна, Кільцева, Миру

Бикова Гребля: Першотравнева

Озерна: Комора, Гагаріна, Майстерня, Свободи, Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Прибережна, Ферма, Хоздвір, Польова, Набережна, Зоряна, Степова, Тиха, Весняна, Паркова, професора Меляновського, Польська, Затишна, Привітна, КЗС, Незалежності

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Новоянівська, Ферма, Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова, Лугова, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка, Шкільна, Ставок

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя

Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Шкільна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Глибочка: Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Шевченка, Верхня гребля Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Калинова, Урожайна, Соборна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Нєкрасова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Реконструкція з 9 по 20 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Реконструкція з 9 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна

Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова

Сеньківка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Тальське: Гагаріна, Польова Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Качали: Торфяне

Галинка: Центральна, 1-А Приозерна

Торф’яне:

Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Гагаріна, Травнева, Козацька, Свободи, Петлюри, Вербна, Гагаріна пров.

Дружня: Привокзальна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Галинка: Центральна

Качали: Шевченка, Шевченко-Нова

Стара Буда: 1-го Травня

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Галинка: Центральна

Качали: Шевченка, Шевченко-Нова

Стара Буда: 1-го Травня

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Бородянка: Вокзальна, Привокзальний, Вокзальний, Привокзальна, Залізничний пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Бровари: М.Лагунової, Рокосовського, Львівська, Блока, Короленка, Героїв УПА, Центральної Ради Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита:

Бровари: Київська, Бульвар Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита:

Бровари: Київська, Бульвар Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Реконструкція з 8 по 20 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Реконструкція з 8 по 20 год
Володарський Березна: Гагаріна, Дачна, Польова Чистка траси з 9 по 18 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Іванківський Іванків: 8 Березня, Тесленка, Лугова, Сергієнка, Гоголя, Михайлівська, Струмкова, Франка, Івана Проскури, Саксаганського, Підлісна, Поліська, Поліське шосе, К.Терентюк, Поліський Шлях, Березка

Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна

Ворзель: Кичеївська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Білостоцька, Бучанська, Композиторів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Лісова, Матросова, Українська, Соборна, Федорова, Достоєвського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Реконструкція з 10 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Білогородська, Дежньова, Сєдова, Франка, Садова

Нове: Польова

Білогородка: Леніна

Крюківщина: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька

Княжичі: Набережна, Шевченка, Шкільна, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Пасічна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Грушева Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: К.Маркса, Ірпінський Спуск, Калініна, Річна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Весняна, Свердлова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Героя Печеного

Шевченкове: Героя Печеного

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: 40 років Перемоги Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Райдужна, Лисенка

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Реконструкція з 9 по 20 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Реконструкція з 8 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Дружби, Калинова, Київська, Шевченка, Підлісна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Чкалова, Польова, Дружби, Шевченка, Калинова, Довгий Брід, Богушівська, Київська, Підлісна, Хуторська, Слобода, Петрівська, Сонячна, Будівельна, КТП в полі, Невизначена

Мотижин: В.Довгича, Топольова, Ватутіна, Шевченка, Горького, Слобода, Довга, Старий Шлях, Надія

Тернопільське: Лісна, Лановецька, Дружби, Гусятинська, Чапаєва, Київська, Молодіжна, Тернопільська

Мостище: Щорса

Людвинівка: Калинівський, Чапаєва, Польова, Дружби, Леніна

Новосілки: КТП в полі

Борівка: Центральна

Макарів: Б.Хмельницького

Яблунівка: Польова, Миру

Копилів: КТП в полі

Небелиця: Миру

Пашківка: Жовтнева

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Миронівський Ромашки: Ромашки, Олександра Кошиця, Покровська, Богдана Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Копачів: Гагаріна

Шевченкове: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Степова, Юності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Українка: Промислова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний, Південна, Гагаріна, Юності, Горького-Ігнатевська, Вишнева, Загребельна, Ігнатівська, Промислова, Комарова, Залізнодорожна, Київська, СТ “Стугна”

Козин: Козацький пров.

Плюти: Невизначена

Обухів: Київська, Миру, Малишка

Великі Дмитровичі: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Трипілля: Зелений Гай Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Макаренка, Підгірна, Шевченка Чистка траси з 14 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Кам'янський, Черкаська, Боберська, Одинця Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Вергуни: Одинця, Макаренка, Підгірна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Пугачова, Набережна, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Переяславської Ради площа, Богданівська, Успенська, Верхній Вал, Кріпосна, Ковальська, Сікорського Михайла, Літописна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Дощова, Ярмаркова, Січових Стрільців, Борисовське поле, Теплична, Новорічна, Заповітна, Миргородська, Різдвяна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Коцюбинського Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Мазепи Івана, Річна, Гімназійна, Сікорського Михайла, Переяславської Ради площа, Ярова, Яровий, Київська, Заболотнього Академіка, Косогірна, Замкова, Нова, Новий, Кріпосна, Кривий Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Насташка: Першотравнева, Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Великополовецьке: Садова, Першотравнева Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Ковельмана, П.Осипенко, Декабристів пров., Цегельний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Громова, Максима Рильського, Горького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Червона, Соборна, Ш. Алейхема, Молокова пров., Площа Героїв Небесної Сотні Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Слобідська, Короленка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Слобідська, Максима Рильського, Максима Рильського пров., Каштановий пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Довженка, Поліська, Пустоварівська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Павленківська, Котляревського, Кобилянської, Павленківський пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ставищанський Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Реконструкція з 9 по 19 год
Таращанський Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Тараща: Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Погреби: Жовтнева, Берегова, Партизанська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Михайлівка: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Теліжинці: Першотравнева, 60-річчя Жовтня, Вишнева, Вишневий, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Ленінградська, Панченка, Свободи, Великий шлях, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Козацької Слави Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Реконструкція з 5 по 16 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Сікорського Ігоря, Шевченка, Боженка, Аптечний, Розумовського, Озерний, Озерна, Гайдамацький, Мисливський, Танкістів, Незалежності Реконструкція з 10 по 16 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий