суббота, 8 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 18 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час робот
Згурівський Любомирівка: Садова, Набережна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Гагаріна, Соборності, Стрільця, Франка, Пироженка, Пушкіна, Академіка Ремесла, Ватутіна, Григорія Сковороди, Черняховського

Карапиші: Кривошеї

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Дорошенка, Репніних, Інженерна, Соборна, Запоріжський, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Лука: Леніна, Пушкіна, К.Маркса, Шевченка, Лесі Українки, Стуса

Музичі: Ватутіна

Любимівка: Молодіжна, Київська

Стоянка: Київська

Личанка: Центральна

Гурівщина: Київська

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Здорівка: Ватутіна

Васильків: Чорновола В.

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Васильківський Здорівка: Ватутіна

Васильків: Чорновола В.

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Васильківський Крячки: Прорізна, Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Сквирський Таборів: Святкова, Балишова, Матросова, Жовтнева, Лісова, Першотравнева, Мічуріна

Чубинці: Набережна, Соборна, Львівська, Шевченка, Поповича

Чистка траси з 6 по 20 год
Сквирський Оріховець: Зарічна, Центральна, Гагаріна, Польова, Лісова, 1 Травня, Миру

Горобіївка: Польова

Чистка траси з 6 по 20 год
Бориспільський Любарцi: Шевченка, Шевченка пров., Центральна, Калинова, Лесі Українки, Волошковий, Волошкова, Павла Чубинського пров., Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Туполева, Іванківська, Європейська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Вишеньки: Шевченка

Бориспіль: Ушакова, Степова, Володимира Момота, Київський Шлях, Старокиївська

Кийлiв: Набережна, Озонна

Лебедин: Сулими Івана

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Залісся: Центральна, Київська, Резиденція, Підліська

Підсобне господарство: Центральна

Богданівка: Центральна, Лісова

Літочки: Ватутіна

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Велика Димерка: Промислова, 51 км Санкт-Петербурзького шоссе

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Кагарлицький Черняхів: Київська, 1-го Травня, Гагаріна, Молодіжна Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Шевченка, Шевченка пров., Центральна, Калинова, Лесі Українки, Волошковий, Волошкова, Павла Чубинського пров., Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Туполева, Іванківська, Європейська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Вишеньки: Шевченка

Бориспіль: Ушакова, Степова, Володимира Момота, Київський Шлях, Старокиївська

Кийлiв: Набережна, Озонна

Лебедин: Сулими Івана

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Біївці: Стеблівська, Микитчина

Медвин: Зосимівка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука

Сошникiв: Іванова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Михайлівська, Головатого, Лютнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Стара Буда: Короленка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Мар'янівка: Мар’янівка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Михайлівка: Леніна, Набережна, Зоряна

Шевченкове: Глібова, Мічуріна, Кільцева, П.Ангеліной, Окунинівська, Б.Хмельницького, Кукси Миколи, Перша Кільцева, Широка, Друга Кільцева, Бобрицька, Вишнева, Теплична, Шкільна

Бобрик: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Гоголівська, Поповича Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Кодаки: Котовського, Щорса, Нечуй-Левицького, Барахтянська, Мічуріна, Панаса Мирного, Грабовського, Корнійчука, Райдужна, Високогірна, Леніна, Соборна, Садова, Кармелюка, Гоголя, Шевченка, Івана Франка, Першотравнева, Новоселицька, Озерна, Лесі Українки, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Польова, Вишнева, Центральна, Павлова, Соборна, Володимирська, Соборний пров., Павлова пров., Чкалова, Хоменка, Лісна, Чорноморська, Райдужна, Варовицька, Одеська, Морський, 1-го Травня, Шевченка

Калинівка: Олега Кошового

Глеваха: траса Київ-Одеса, 1231 км

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Леніна

Федорівка: Леніна, Казанська, Миколаївська, Радгоспна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Народна, 1-го Травня, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Мотижин: Шевченка, Горького, Довга, Старий Шлях, В.Довгича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Яблунівка: Грушевського

Леонівка: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Пінчуки: Радянська

Гвоздів: СТ "Сонячний"

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Радянська, Київська, Чаплинського, Буканова, Володимира Чаплінського, Козацький шлях, Малишковський, Партизанський, Малишка, 7 Листопада, Каштанова, Гоголя, 8 Березня

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Українка: Будівельників

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Миру, Вербова, Січневий, Березневий, Соборна, Жовтнева, Липовий, Шкільна, Молодіжна, Клубний, Нова, Вітряний, Мирний, Зелений

Кривець: 1 Травня, 8 Березня

Розкішна: Шевченка

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Ставище: Траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Слобідська, Визволителів, Михайла Грушевського, Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька, Шевченка, Мендєлєєва, Плоханівська, Плоханівський, Праці, Весняна, Куйбишева пров., Стефаника, Василя Стуса пров., Мічуріна, Юрія Марценюка, Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Пушкіна, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Дружна, Рідна, Тургенєва, Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів, Польова, Цвіткова, Джерельна, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Кожанка: Кооперативна, Кооперативний, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Червоне: Білоцерківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Олександра Свірського, Січових Стрільців Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Григоренка Дмитра, Коржаневського, Житомирська, Героїв Мінометників, Бояринцева, Савченка, Драгоманова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Красноліси: Будьоного, 1-го Травня, Горького, Лесі Українки, Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Пархомівка: Шкільний

Біліївка: Лесі Українки, Садова, Миру, Шевченка, Травнева, Пересічна, Коцюбинського

Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Руде Село: Радянська Чистка траси з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Мінеральна, Соборна, 8 Березня, Центральна, Тургенівська, Ніжинська

Гостомель: пров. Мальовничий

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Лисенка, Садова, Мечнікова, Новооскольська, Лермонтова, Лермонтова пров., Толстого, Надсонова пров., Соборна, Гостомельське Шосе, Героїв Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Полтавська, Котляревського, Гостомельське Шосе, 9 Лінія, Дзержинського, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Калинова, Чехова, Спортивна, Панченка, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Коржі: СТ Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Нова Оржиця: Молодіжна, Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Сущани: Комсомольська, Шевченка

Мирівка: Миру

Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Бориспільський Проліски: Промислова

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Технічне обслуговування з 10 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 8 мая 2021 г.
08:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 мая 2021 года
пятница, 7 мая 2021 г.
18:05
В субботу, 8 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:28
Инфраструктура Киева становится доступнее
17:09
Арестованное здание гостиницы Военно-Никольского монастыря в Киеве продано на аукционе за 307 млн ​​грн
16:51
На Оболони более половины подземных переходов требуют ремонта
16:26
В ЖК Edelweiss House завершены кровельные работы стилобатной части комплекса (видео)
16:04
На выходных, 8 и 9 мая, ярмарки в Киеве изменят маршруты общественного транспорта
15:31
Stolitsa Group повідомила про початок продажів нового будинку у ЖК “Варшавський 2”
15:02
В Киеве подожгли приют для бездомных животных на Демеевской (фото, видео)
14:25
В Киеве за минувшие сутки коронавирус унес жизни 30 человек
14:07
Более 700 тысяч тюльпанов расцвели на Певческом поле в Киеве
13:26
На Букринском плацдарме состоится церемония памяти погибших во Второй мировой войне
13:01
Жилой комплекс “Голосеевский” аккредитован Глобус Банком в рамках ипотечного кредитования
12:04
Минулої доби захворювання на коронавірус виявили в 366 жителів Київщини
Календарь событий