суббота, 23 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 17 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Польова, Шевченків шлях, ім. Григорія Сковороди, Новий, Чкалова, Цегельна, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Шкільний, Павлова, Павловський, Садова, Волошина

Ремонтні роботи

з 8 по 15 год

Баришівський

Коржі: СТ, Шевченка, Промислова, Господарська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Нєкрасова

Ремонтні роботи

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Турчанінова, Сквирське Шосе

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Шкарівка: Володарське шосе

Біла Церква: Студентський, Академіка Линника, Героїв Чорнобиля

Виконання приєднання клієнтів

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Біла Церква: Храпачанська

Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення, Терезине

Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна, Шкільна, Ярова, Молодіжна

Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена, Набережна, Замкова, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вулиця невизначена, Молодіжна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Чепеліївка: Лугова, Новоянівська, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Потіївка: Зірчанський, Весняна, Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Богуславський

Іванівка: Центральна, Виноградна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Бориспільський

Бориспіль: Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гнідин: Пасічна, Вишнева, Юрія Вербицького, Урочище Пасічна, Українська, Онищенка, Механізаторів, Нова, Урочище Млиново, Український, Шевченка пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Бориспільський

Щасливе: Леніна, Бориспільська, Садова, Лесі Українки, Перспективна, Квіткова, Спортивна, Озерна, Мальовнича, Урожайна, Шкільна, Каштанова, Райдужна, Лисенка, Фестивальна, Героїв Майдану, Світанкова, Соснова, Святкова, Фестивальний, Молодіжна, Олімпійська, Фермерська, Польова, Зарічна

Бориспіль: Першотравнева

Велика Олександрiвка: Незалежності

Проліски: Паркова

Ремонтні роботи

з 9 по 19 год

Бородянський

Луб'янка: Шевченка, Квіткова, Жовтнева, Короленка, Кравця, 1-го Травня, Нова, Чкалова, Садова, Сонячна, Харківська, Дружби, Будівельників, Райдужна, Студентська, Інтернаціональна, Озерна, Зарічна, Лугова

Озера: Шевченка, Маяковського, Михайлівська, Партизанська, Бабушкіна, 1-го Травня, Квітнева, Бабушкіна пров., Першотравнева, Молодіжна, Нова, Садова

Мирча: Центральна

Загальці: Шевченка

Усунення дефекту

з 10 по 14 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська

Технічне переоснащення

з 8 по 23 год

Броварський

Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Броварський

Бровари: Анатолія Луценка, Зазимський шлях, Київська, Петропавлівська, Оболонська, Амосова Миколи, І.Гонти, Благодатна, Оболонський, Староміський пров., Тургенєва, Озерний, Деснянський, Коновальця Євгена, Тихий, Армії УНР, Биківнянська, Янченка Дмитра, Сєрова, Маяковського, Пластунська, Полуботка Павла, Чепурного, Чехова, Юрія Шевельова, Богомольця академіка, Електриків, Переяславський шлях, Княжицька, Лугова, Перонна, Івана Пулюя, Герцена, Ярмаркова, Зеленського Євгенія, Парковий, Франка, Ремонтників, Пушкіна, Благодатний пров., Удовиченка Олександра, Лисенка, Симиренка Платона пров., Леонтовича, Дорошенка, Запорізька, Стельмаха, Ступака, Слуцька, Гончара, Павла Тичини, Л.Глібова, Глібова, Бульвар Незалежності, Єдності, Богунського, Красилівська, Катерини Білокур пров., Коцюбинського, І.Сірка, Остряниці Якова, Барбона Миколи пров., Піщаний, Філатова пров., Садова, Бориспольця, Івана Батечка

Княжичі: Нова

Заворичі: Шевченка

Соболівка: Ватутіна

Погреби: Промислова

Зазим'є: Київська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: М.Лагунової

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Броварський

Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Антонія і Феодосія, Шевченка, Декабристів, Преображенська, Грушевського

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Васильківський

Калинівка: Лісова, Олега Кошового, Залізнична

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Калинівка: Матросова, Короленка, Лесі Українки, Васильківська, Гагаріна, Промисловий, Київська, Сонячний, Вишневий, Лисенка, Зоряна, Калинова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Васильківський

Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Технічне переоснащення

з 10 по 20 год

Вишгородський

Димер: Бударіна, Соборна, Шевченка, Революції

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Вишгородський

Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Володарський

Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Шкільна, Садовий, Гагаріна, Миру, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Коцюбинського

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Зарічна, Лісова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Травневий, Шевченка, Польовий пров., Кооперативна, Калинова, Будівельна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Володарський

Володарка: Шкільна, Садовий, Гагаріна, Миру, Шевченка, Ювілейна, Затишний пров.

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Набережний, Коцюбинського, Чкалова, Незалежності, Київська, Український, Пушкіна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Згурівський

Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Іванківський

Зорин: Садова, Польова, Лугова, Шляхова, Ударна

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Ірпінський

Гостомель: Балабуєва

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Шкільний, Лісова, Пушкіна, Жулянская, Каштанова, Шевченка, Заводська, Парникова, Польова, Матросова, Фермерська, Соборна, Ярова, Шупіка пров., Озерна, Яровий, Зарічна, Кучанська, Гагаріна, Садова, Лугова, Гоголя, Весняна, Мала Кільцева, Святошинська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, СТ "Залізничник", Скіфська, Фермерський пров., Берегова, Київська, Промислова, Шевеля, Велика Кільцева, Південна, Травнева, Амосова пров., Заводський, Набережна, Петропавлівська, Дачна, Горького, СТ "Садівник", Амосова, Прорізна, Зоряна, Волошкова, В.Стуса, Щаслива, Житня, Академіка Корольова, Володимировська, Квітнева, Братська, Лесі Українки, Калинова, Зелена, Абрикосова

Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко, Солом’янська, Фізкультурний пров., Садова, Софіївська, Південна, Коротченко, Прорізна, Весняна, Софіївський пров., Фізкультурна, Чкалова, Комсомольська, Мальовнича, Берегова, Леніна, Північна, В.Окружна, Польова, З.Космодем'янської

Святопетрівське: Абрикосова

Боярка: 1 Піщана

Крюківщина: Виноградна

Віта-Поштова: Гончарна

Вишневе: Європейська

Петрушки: Богдана Хмельницького

Малютянка: Виноградова

Гатне: Курганна, Райдужний

Білогородка: Ярова

Тарасівка: Котляревського

Технічне переоснащення

з 9 по 18 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний

Дмитрівка: Травнева

Юрівка: Горохівська

Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська

Білогородка: Леніна

Шпитьки: Гагаріна

Петропавлівське: Молодіжна, Польова

Крюківщина: Лісна

Боярка: Магістральна

Личанка: Польова

Музичі: Ватутіна

Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська

Технічне переоснащення

з 10 по 18 год

Кагарлицький

Землянка: Леніна, Гагаріна, Шевченка, Польова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Макарівський

Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна

Бишів: Брусилівська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Макарівський

Бишів: Гайдуківська, Свято-Покровська

Колонщина: Набережна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Лубське: Лубська

Соснівка: Набережна

Бишів: Хутір Лупське

Горобіївка: Калинова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Бишів: Свято-Покровська, Захисників України, Підгаївська, Київська

Горобіївка: Калинова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Центральна, Київська, Південна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Пашківка: Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Кірова

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Зарічна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: І. Франка, Зарічна

Ремонтні роботи

з 9 по 17 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Малий Букрин: М.Букрин, Михайлівська, Прорізна, Петра Сагайдачного, Жукова

Великий Букрин: В.Букрин, Сіндрякова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Миронівський

Карапиші: Святомихайлівська, Шульгівка, Франка, Незалежності, А.Даниленка, Широка, Тиха, Ситника, Мирна, Карапиші, Максимівка, Садова, Молодіжна, Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Обухівський

Степок: Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова

Обухів: Малишка, Київська

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна

Перше Травня: П. Гудима

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Обухівський

Козин: ж/м “Козинський”

Плюти: СТ “Луговий”, пров. Січневий

Українка: Лугова

Виконання приєднання клієнтів

з 10 по 20 год

П.-Хмельницький

Циблі: Першотравнева, Шевченка, Зарубинська, Радянська, Молодіжна, Польова, Гагаріна, Абдришина, Юнатів пров., Городищанська, Дніпровська, Лепехи, Леніна

Віненці: Ветеранів, Набережна, Жовтневої Революції, Жовтневої Революції пров., Набережна пров., Колгоспна, Молодіжна, Загребельна, Комунарська, Молодіжний, Вербова

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна, Набережна, Вишнева, Річна, Уманська, Черкаська, Перемоги

Пологи-Чобітьки: Радянська

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Лецьки: Леніна, Радянська, Перемоги, Черкаська

Ремонтні роботи

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Житні Гори: Молодіжна, Танкістів, Садова, Луговий

Ольшаниця: Шевченка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Висока, Центральна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка

Ремонтні роботи

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Висока

Житні Гори: Центральна, Миру, Залізничний

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Рокитнянський

Житні Гори: Островського, Центральна, Поповича, Висока

Технічне переоснащення

з 8 по 20 год

Сквирський

Горобіївка: Сквирський бульвар, Молодіжна, Аптечний, Травневий, Сквирська, Сквирський, Вишневий

Ремонтні роботи

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Хутірська, Антонівська

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Нагаївського Георгія, Кравченка, Козацька, Козацький пров., Садова

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Ставище: Незалежності, Цимбала Сергія, Базарна, Захисників України, Перехідна, Нагаївського Георгія, Сонячна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Нагірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Нагірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Ставищанський

Іванівка: Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Нагірна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров.

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Лісовичі: Молодіжна, 9 Травня пров., Перемоги, Макаренка пров., Короленка

Технічне переоснащення

з 8 по 19 год

Таращанський

Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Тетіївський

Галайки: Жовтнева, Ватутіна, Шкільна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Фастівський

Оленівка: Варвари Ханенко

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Яготинський

Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Ремонтні роботи

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 23 октября 2021 г.
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
18:45
На выходных, 23-24 октября, марафон Wizz Air Kyiv City ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
18:42
Александр Омельченко сообщил, что его обманул фейковый Telegram-канал
18:22
Министр юстиции Малюська прорекламировал услуги платной связи и интернета в Лукьяновском СИЗО (видео)
Календарь событий