суббота, 19 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 13 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 13 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Озерна: Чумацька, Богдана Хмельницького, Виноградна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Томилівське лісництво вул.Ліснича, Ватутіна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Піщана: Замкова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Нагірна, Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Москаленки: Шевченка, Шелестуха, Хрещатик, Кутовий

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива

Сеньківка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Займище: Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності

Велика Стариця: Юрія Веклича, Поліська, Заплавна

Мала Олександрівка: Космічна

Андріївка: Козацька

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Стариця: Стасюка, Козацька, Квіткова, Скіфська, Будівельників, Щаслива

Григорівка: Стасюка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Петропавлівське: Яблунева, Бортницька, Тополина, Зелена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Загальці: Незалежності

Бородянка: Шевченка

Дружня: Чубаря

Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Мигалки: Героїв України

Бородянка: Леніна, Ветеранів

Нове Залісся: Студентська

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Вокзальна Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Вокзальна, Привокзальна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Вокзальна Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Заворичі: Леніна, Кооперативна, Суворова, Радгоспна, Культури, Набережна Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Першотравневий, Гетьмана Сагайдачного, Сільбудівський, Зої Космодем'янської, Фрунзе, Михайлівська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Діброва: Щастя, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Шкільний, Грушевського, Центральна, Горіховий, Калинівська

Глеваха: Фастівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Вербна, Незалежності, Дніпровська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Лісна, Революції, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Масив "Польовий", Каневська, Івана Кудрі, Польова, Філімонівська, Козацька Реконструкція з 9 по 18 год
Володарський Чепіжинці: Бударіна, Шевченка, Щорса, Миру, Будьоного, Шкільна

Рубченки: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Чепіжинці: Будьоного, Миру, Шкільна, Бударіна, Щорса

Рубченки: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Войтове: Перемоги, Незалежності, Європейська, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Красилівка: Горка, Центральна, Нова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Хутірська, Я.Мудрого, пров. Хутірський Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Європейська, Садова, Зарічна Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Шкільна, Церковна

Буча: Шкільна

Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Садова Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісники: Центральна, Вітряні Гори, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Ігнатенків, Висока, Стежки Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Погрібного, Колгоспна, Свердлова, Колгоспний, Ковбин Яр, Тельмана

Гореничі: Леніна

Тарасівка: Шкільна

Лісне: Лісна

Боярка: Сади,28 лінія

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Чапаєва, Ватутіна, Виноградна, Клубна, Кутузова, Високий Замок, Погрібного, Колгоспна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Виноградна, Сонячна, Сонячний, Підлісна, Суворова

Вишневе: Південна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Підлісна, Нова, Ватутіна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Лісники: Козача, Громової, Ватутіна Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”

Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Гурівщина: Тарасівська

Святопетрівське: Кооперативна

Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Серпнева, Серпневий, 1-го Травня, Каштанова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Каштанова, 1-го Травня, Серпневий Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Паризької Комуни, Січових стрільців Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Плахтянка: Кільменецька, Кавказька, Буковинська, Коцюбинського Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Вільне: Тернопільська, Кузнецова, Волинська, Ровенська, Дружби народів, Новошепелівська, Набережна, Будівельна, Миру, Свободи Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Андріївка: Перемоги, О.Меля, Шевченка, 1 Травня, Слобода, Жовтнева, Набережна, Нова, Вишнева, Андріївський пров., Петриченка, Молодіжна

Липівка: Покровська, Шевченка, Дружби, Нова, Кримська, Плевака, Київська

Червона Гірка: Шевченка

Макарів: Димитрія Ростовського

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Грушів: Грушів

Ведмедівка: Центральна

Ємчиха: Садова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Перемоги, Соборності, Бузницького, Гагаріна, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського Реконструкція з 13 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Космонавтів, Перемоги, пров. Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Гусачівка: Космонавтів, Перемоги, пров. Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Витачів: Нагірна, Шевченка, Придніпровська, Першотравнева, Наддніпрянська, П.Осоченка, Воздвиженська, Окіпська, Садова, Комсомольська, Молодіжна, Городищенська, Старовитичська

Халеп'я: Беркутова, Бобрицька, Шевченка, Шкільний, Набережна, Окружна, Вознесенська, Яблунева, Тетяни Нещерет, Набережний, Окружний, Садовий, Садова, Молодіжна, Київська, Бельдія, Новий, Колгоспний, Лісова

Українка: Будівельників

Мала Вільшанка: Садова

Нещерів: Косіора

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Каштанова, Київська

Старі Безрадичі: Тиханська

Реконструкція з 10 по 20 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Чистка траси з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Східна, Новокиївське Шосе, Суворова пров., Авраменка Віктора, Гаяринська, Гаяринський, Індустріальна, Краєвидна, Сухомлинського, Поліська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Малі Лисовці: Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Шамраївка: Центральна, Волоти, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна Реконструкція з 9 по 20 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Юшків Ріг: Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лук'янівка: Колгоспна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Галайки: Перемоги, Шкільна, Леніна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Дзвеняче: Польова, Гагаріна, Вишнева, Набережна, Зарічна, Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Фастівський Фастів: Слабинюка, Набережний, Незалежності, Гетьманська, Героїв України Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Стельмащука, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, отключения электроэнергии, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

пятница, 18 июня 2021 г.
13:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
22:12
Стали відомі останні подробиці про будівництво метро на Виноградар у Києві (відео)
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:21
В Киеве открыли памятник врачам, погибшим от COVID-19 (фото)
20:04
Покушение на экс-депутата КОС Соболева: расследование продлили на год для проверки новой версии
19:46
В Борисполе выбрали победителя конкурса проектов реконструкции центрального парка культуры и отдыха
19:26
Предпринимателям, к работе которых есть замечания, было отказано в расположении сезонных и летних площадок, - депутат Трубицын
19:05
В KAN рассказали, как работает управкомпания ЖК Tetris Hall
18:42
Движение по Северному мосту в Киеве будет ограничено с 19 по 22 июня
18:25
Роботи з реконструкції школи в Піях вже розпочалися, - депутат КОС Кузьменко
18:04
Передача Минкульту Гостиного двора на Подоле может состояться 29 июня - Ткаченко
17:46
Нацкорпус требует от Кличко уволить коррупционеров Тация и Свистунова, - Кирилл Сазонов
17:25
На Оболони продолжаются бесплатные тренировки для детей, - Трубицын
17:24
Кличко под видом “Муниципальной варты” завел себе частную армию с гранатометами, - Сазонов
17:03
СБУ подозревает столичную “Муниципальную варту” в организации незаконного стрелкового полигона (фото, видео)
16:42
Киевоблсовет ликвидирует КП “Киевоблкино” со второй попытки
Календарь событий