середа, 25 травня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 1 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Ставищенському і Таращанському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Богуславський Богуслав: Острів Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Тептіївка: Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Дружби

Рогозiв: Лісова, Довженка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, СТ "Дубечня", Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, Соборна, Визволителів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Новопромислова

Нові Петрівці: Польова, Леніна, Свято-Покровська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Дачний пров.

Реконструкція з 9 по 17 год
Згурівський Згурівка: Залізнична, Заводська, Медова, Героїв Майдану, І.Кирія площа, І. Кирія, Українська, Островського, Мічуріна, Свободи, Прорізна, Польова

Безуглівка: Парковий, Комунарська, Лесі Українки, Сінний, Крикуна, Учительська, Паркова, Набережна, Леніна, Б.Большака, Шахтарська, Супій, Тракторний стан, Козачий, Чапаєва, Постишева пров., МТФ, Травневий

Супоївка: Нова

Свобода: Леніна, Польова, Садова, Космонавтів, Шевченка

Реконструкція з 8 по 12 год
Згурівський Згурівка: Залізнична

Любомирівка: Тракторний стан

Володимирське: Володимирівка, Молодіжна, Володимирська

Червоний відділок: Червоний відділок, Вулиця невизначена, Урожайна, Яблунева

Шевченкове: Шевченка, Українська, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Корольова, Травнева

Майське: Майський відділок, Пятихацька, Залізнична

Реконструкція з 8 по 12 год
Іванківський Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Болотня: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Русаки: Черненка, Горького, Травнева, Миру, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Горенка: Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Польова, Калініна, Кірова, Шевченка пров., Червоноармійська, Шевченка, Соборна

Ворзель: Затишна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Депутатська Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Антонія Михайловського, Кочубея, Ватутіна, Полтавська, Сілезька, Некрасова, Інститутська, Промислова Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Нове: Богуна, Незалежності, Івана Мазепи, Козацька, Гулак-Артемовського, Сагайдачного, Грушевського Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Травнева, Кленова

Боярка: Сосновий маєток

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Травнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Соснова, Кленова

Боярка: Сосновий маєток, Андріяшева О.

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева Реконструкція з 9 по 18 год
Миронівський Шандра: Садова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Витачів: Окіпська, Воздвиженська, Садова, Нагірна, Комсомольська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров., 1 Пономаренка пров., Озерна, Кільцева, Пономаренка, 2 Радянський, Садова

Строкова: Колгоспна, Зелена, Центральна, Лугова, Лісова, Піщана, Польова, Молодіжна, Садова, Шкільна, Перемоги, Перемоги пров.

Помоклі: Молодіжна, Травнева, Жовтнева, Піщана, Павленка, Б.Хмельницького, Перемоги, Щорса, Лісна, Радянська, Зарічна, Шкільна, Дружби, Страдного, Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Шевченка, Берегова, Луговий, Лугова, Щорса пров., Самарівська

Жовтневе: Шевченка, Садова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Шевченка, Незалежності, Росьова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Партизанська, Солов`їна, Заводська, Козацька, Лугова, Заводський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Ставищанський Юрківка: Центральна, Шевченка, Набережна Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Ставищанський Ставище: Партизанська, Солов`їна, Заводська, Козацька, Лугова, Заводський Технічне обслуговування з 14 по 18 год
Таращанський Буда: Шкільна, Набережна, Соснова, Дачна

Степок: Шевченка, Набережна, Вишнева, Гончара, Шкільна

Кислівка: Шевченка, Левадна

Тараща: Сікевича Володимира

Малоберезянське: Малоберезянська, Вулиця невизначена

Бовкун: Лісова, Шевченка, Гайова, Січнева

Станишівка: Калиновий пров.

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Капітальний ремонт з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 31 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

середа, 25 травня 2022 г.
09:01
“Укрзалізниця” повідомила про збільшення глибини продажу квитків на низку поїздів
08:52
“Київоблавтодор” відновлює дорогу між Мощуном і Горенкою
08:35
Ворог наніс три ракетні удари по Кривому Рогу, великі руйнування на підприємстві
08:15
САУ Caesar вже на передовій, - Залужний (фото)
08:13
В Миколаївській області перевдягнені в форму ЗСУ рашисти намагалися захопити опорний пункт
07:52
Росіяни вранці вдарили крилатими ракетами по Запоріжжю, одну збило ППО
07:37
Окупанти ведуть наступ у напрямку Сєвєродонецьку і Бахмуту, бої в Лимані, - Генштаб
07:01
Сьогодні, 25 травня, мешканці Ірпеня на Київщині зможуть отримати консультацію ендокринологів
вівторок, 24 травня 2022 г.
22:43
Понад 2,2 млн українців повернулись додому з початку війни
22:25
Через ракетний обстріл пошкоджено інфраструктуру залізничних станцій в двух районах Дніпропетровщині
22:03
Україна після “Рамштайн-2” отримає більше зброї, на росію чекають неприємні сюрпризи, - Резніков
21:44
ЗСУ залишили Світлодарськ та селище Миронівський на Донеччині, щоб уникнути оточення, - МВС
21:25
У столиці після відновлення оплати за проїзд провалідували майже 1,8 мільйона е-квитків
21:02
Завтра, 25 квітня, Угорщина перейде у режим надзвичайного стану через війну в Україні
20:44
“Укравтодор” продасть на благодійному аукціоні дорожній знак з “напрямком руху” для окупантів
20:22
У Києві затримали чоловіка, який обіцяв евакуювати людей з Маріуполя, але просто вкрав гроші
Календар подій