п'ятниця, 16 серпня 2024 г.

Під наглядом Кличка бюджетні замовлення отримують компанії, замішані в кримінальних справах, - Віктор Таран

Під наглядом Кличка бюджетні замовлення отримують компанії, замішані в кримінальних справах, - Віктор Таран

Мер Києва Віталій Кличко та підконтрольні йому структури, за інформацією політичного експерта та блогера Віктора Тарана, співпрацюють з компаніями, які є фігурантами кримінальних проваджень.

Про це KV стало відомо з повідомлення Віктора Тарана на його сторінці у Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Під наглядом мера Києва Віталія Кличка завжди відбувалося дуже багато цікавих речей. Наприклад, компанії, які є фігурантами кримінальних справ, без проблем отримують великі бюджетні замовлення від підконтрольних міському голові структур”, – написав Віктор Таран.

Він навів приклад у підтвердження своїх слів.

“Ось лише один приклад вартістю більше 7 млн гривень. Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської РДА уклало договір з ТОВ “Будівельно-енергетична компанія-16” на благоустрій території біля будинку за адресою: вулиця Данила Щербаківського, 51-В. на суму 7,7 млн гривень. Так ось, директора та власника цієї самої компанії-підрядника звуть Михайло Литвиненко. За інформацією Єдиного держреєстру судових рішень, його, вибачте на слові, "компанія" є фігурантом кримінальної справи. І вгадайте за якою статтею? Бінго! Частина 5, ст. 191 Кримінального Кодексу, тобто привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”, – зазначив Віктор Таран.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На його переконання, мер Києва знає про те, що відбувається, але ніяк не реагує.

“Звичайно, наївно вважати, що Кличко про це не в курсі чи все це робиться за його спиною. Природно, всі ці схеми обертаються з дозволу і навіть під заступництвом Кличка – інакше б він давно їх припинив, чи не так?” – задався питанням Віктор Таран.

Він повідомив і результати досудового розслідування.

“В ході досудового розслідування було встановлено змову і розкрито схему привласнення коштів в ході виконання робіт по реконструкції ряду об'єктів. Досудове розслідування чітко встановило схему договорняка, завдяки якій і привласнювалися кошти. Там досить багато об'єктів. А сама ось ця ось “Будівельно-енергетична компанія-16” "домовлялася" з величезною кількістю комунальних підприємств… Чесно, не розумію, чому часів мерства Віталія Кличка співпраця з компаніями, що фігурують в кримінальних справах, стала справжнім трендом”, – зізнався Віктор Таран.

За його словами, у 2020 році ця сама компанія Михайла Литвиненка перемогла в 46 тендерах з дуже великими грошима.

“Так а що з будинком на Данила Щербаківського 51-В? Ну, до 31 грудня 2021 року жителі будинку повинні отримати покращену територію, нові ливнівки, лавки з урнами, простір зі сміттєвими баками, а також оновлене освітлення і озеленену територію. У зв’язку з цим два питання: Чи буде все це робити підрядник, замішаний в кримінальних справах і схемах, який отримав гроші з бюджету? Якою буде реакція Кличко на те, що фірма з не доброчесною репутаціє. далі буде освоювати бюджетні кошти? Спостерігаємо”, – резюмував Віктор Таран.

Читайте: Кличко за місяць до виборів дає завідомо нереалістичні обіцянки щодо ремонту моста Патона, – Віктор Таран

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, позиція, Віталій Кличко, закупівлі, бюджетні кошти, віктор таран, михайло литвиненко, шевченківська рга, будівельно-енергетична компанія-16

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.