четвер, 18 липня 2024 г.

Олександр Ярославський заходить на київський ринок піску

Олександр Ярославський заходить на київський ринок піску

Український бізнесмен, засновник групи DCH Олександр Ярославський, встановив контроль над компанію, яка володіє спецдозволом на видобування піску в акваторії річки Дніпро поблизу Києва. Запасів на придбаній ділянці родовища Конча-Заспа вистачить на понад 20 років.

Про це KВ стало відомо з повідомлення видання Nadra.info 20 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Повідомляється, що зміна власників відбулася в лютому 2022 року, але про неї тоді на широкий загал не повідомляли ані сторони угоди, ані ЗМІ.

“Про наміри Олександра Ярославського стати активним гравцем столичного піщаного ринку щойно повідомило джерело NADRA.INFO, яке розповіло, що DCH почала формувати команду для розвитку нового проекту в сегменті видобутку річкового піску в київському регіоні, однак не уточнило, про яку саме компанію йдеться”, пише видання.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас воно проаналізувало дані аналітичної системи YouControl та відкритих джерел і зʼясувало, що “найбільш імовірно, йдеться про видобування піску на території Бориспільського району компанією ТОВ “Славутичбудпостач”, яке “володіє спецдозволом №6304 на видобування піску ділянки Східна родовища Конча-Заспа (надано в 2018 р., дійсний до 2038 р.)”. 

За даними Державної комісії України по запасах корисних копалин, запаси на згаданій ділянці перевищують 13,6 млн кубометрів піску. 

“При проектній потужності карʼєру по корисній копалині 511,5 тис. кубометрів гірничої маси в рік підприємство забезпечено запасами на строк більше 20 років”, – йдеться в Характеристиці ділянки надр, яку наводить nadra.info.


“За даними YouControl, Олександр Ярославський встановив контроль над ТОВ “Славутичбудпостач” 1-2 лютого 2022 року через ПАТ “Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд “Смарт Капітал”. Тоді ж було призначено і нового директора (ним став Балджи Ігор). Змінилася адреса і контактний телефон. Попередніми власникам “Славутичбудпостача” були Сьомак Катерина і Курцев Ігор (був керівником)”, – пише інтернет-видання.

Воно додає, що крім ТОВ “Славутичбудпостач” Олександр Ярославський контролює такі видобувні активи з дійсними спецдозволами на користування надрами (дані YouControl): ПрАТ “Суха Балка” (руди заліза), ПрАТ “Первомайський карʼєр “Граніт” (граніт), ПАТ “Янцівський гранітний карʼєр” (граніт), ПрАТ “Бластко” (граніт, діабаз), ТОВ “Соснівський гранкарʼєр” (граніт), ТОВ “Овруч Стоун” (кварцит).

Читайте: В Київській області зупинив роботу Рокитнянський кар'єр – Тігіпко

Фото: “Латифундист”

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Теги: новини україни, новини київщини, видобуток піску, олександр ярославський, славутичбудпостач

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.