пятница, 26 февраля 2021 г.

Один район та три міста Київщини обрали постачальників харчування в навчальних закладах

Один район та три міста Київщини обрали постачальників харчування в навчальних закладах

Профільні підрозділи Іванківської райдержадміністрації (РДА), Васильківської, Ірпінської та Обухівської міськрад визначилися з підрядниками для організації харчування для учнів закладів середньої освіти та вихованців шкіл-дитсадків. Обрані постачальники повинні будуть організовувати харчування за заявками замовників.

Як стало відомо KV з оголошень електронної системи державних закупівель ProZorro, в березні 2020 року відділ освіти Іванківської РДА та Васильківської міськради, а також управління освіти Ірпінської та Обухівської міськрад уклали договори на надання послуг з організації харчування в навчальні заклади. Термін дії всіх договорів – до 31 грудня 2020 року.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Відділ освіти Іванківської РДА уклав договір (ціна – 7,2 млн гривен) на організацію послуг харчування з ПП “Школярик” (*). За умовами договору, підрядник повинен організувати одноразове харчування для учнів 1-4 (33,19 гривен на одного учня в день) та 5-11 класів (39,21 гривень на одного учня в день), а також триразове харчування вихованців груп дошкільного віку (67,20 гривень на вихованця в день). ПП “Школярик” повинно надавати ці послуги для 24 шкіл та шкіл-дитсадків Іванківського району.

Управління освіти і науки Ірпінської міськради уклало договір (ціна – 2,6 млн гривень) на організацію послуг харчування з Комунальним виробничим підприємством харчування Ірпінської міської ради (**). Згідно з договором, підрядник повинен організувати харчування протягом 150 днів за заявкою замовника для майже 2,5 тисяч учнів 14 шкіл міста Ірпінь та смт Коцюбинське, Ворзель і Гостомель.

Відділ освіти Васильківської міської ради уклав договір (ціна – 197,96 тис. гривень) на надання послуг з організації шкільного харчування 1-4 класів шкіл міста з ФОП Назаренко Катерина Миколаївна (***). Інформація щодо переліку навчальних закладів та кількості діто/днів в системі ProZorro не опубліковано. 

Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради уклало 4 договори на надання послуг гарячого харчування.

Перший договір (ціна – 60,34 тис. гривень) укладено з ФОП Єфремова Тетяна Вікторівна (****). Згідно з договором, підприємець організовуватиме харчування 740 учнів 1-4 класів та 61 учня пільгових категорій старших класів Академічного ліцею №5 (вул. Лермонтова, 24, м. Обухів). Послуга повинна надаватися протягом 7 днів за заявкою замовника. 

Другий договір (ціна – 53,97 тис. гривень) укладено з ТОВ ТВП Контракт” (*****). За договором підрядник організовуватиме харчування 579 учням 1-4 класів та 96 учням пільгових категорій старших класів загальноосвітньої школи №3 (вул. Миру, 12, м. Обухів). Послуга повинна надаватися протягом 7 днів за заявкою замовника. 

Третій договір (ціна – 34,42 тис. гривень) укладено з ФОП Коломієць Вадим Володимирович (******). Згідно з угодою, підрядник повинен забезпечити гарячим харчуванням 418 учнів 3 академічних ліцеїв Обухова – №2, №4 та ім. Мельника. Терміни надання послуги не вказані.

Четвертий договір (ціна – 33,81 тис. гривень) укладено з ФОП Бурсала Оксана Петрівна (*******). Згідно з договором, підрядник організуватиме харчування 415 учням 1-4 класів та 34 учням пільгових категорій старших класів Академічного ліцею №1 (вул. Київська, 18).  Послуга надаватимется протягом 7 днів за заявкою замовника. 

Згідно з чотирма договорами, вартість харчування на день одного учня 1-4 класів становить – 10 гривень, учня пільгових категорій старших класів – 20 гривень.

Нагадаємо, з 12 березня в Україні призупинено робочий процес у всіх навчальних закладах країни. 25 березня Кабмін ввів режим надзвичайної ситуації (НС) по всій території України до 24 квітня. Режим НС може бути скорочений, в разі припинення епідемії COVID-19, або продовжений, якщо епідемія не припиниться.

Читайте: Кабмін ввів режим НС по всій Україні до 24 квітня

У зв'язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки України розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Читайте: Из-за продления карантина Минобразования разработало 2 сценария, сколько продлится учебный год

Управлінням освіти і науки Ірпінської міськради керує Олег Білорус. В. о. міського голови Ірпеня – Андрій Литвинов

Голова відділу освіти Іванківської РДА – Вікторія Дегтяр. Голова Іванківської РДА – Сергій Яценко

Начальник управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради – Олена Коломієць. Міський голова Обухова – Олександр Левченко.

Відділом освіти Васильківської міської ради керує Лілія Козак. Міський голова Василькова – Володимир Сабадаш.

* ПП “Школярик” (код ЄДРПОУ: 31071286)

** Комунальне виробниче підприємство харчування Ірпінської міської ради (код ЄДРПОУ: 30272434)

*** ФОП Назаренко Катерина Миколаївна (код ІПН: 1976807826)

**** ФОП Єфремова Тетяна Вікторівна (код ІПН: 2068106081)

***** ТОВ “ТВП Контракт” (код ЄДРПОУ: 19426782)

****** ФОП Коломієць Вадим Володимирович (код ІПН: 2579711472)

******* ФОП Бурсала Оксана Петрівна (код ІПН: 3196316267)

Фото: Конкурент

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новини київщини, новини київської області, школа, школа, образование, закупівлі, питание, тов, владимир сабадаш, александр левченко, ФОП, васильків, пп, андрей литвинов, ірпінь, обухів, рда, володимир сабадаш, олександр левченко, сергей яценко, харчування, андрій литвинов, олег белорус, іванків, елена коломиец, олег білорус, лилия козак, виктория дегтярь, школярик, сергій яценко, назаренко катерина миколаївна, вікторія дегтяр, олена коломієць, лілія козак, продтовари-т, єфремова тетяна вікторівна, твп контракт, коломієць вадим володимирович, бурсала оксана петрівна

четверг, 25 февраля 2021 г.
13:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
21:08
В киевском офисе ОПЗЖ начались обыски и аресты (видео)
20:45
В пятницу, 26 февраля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:31
Зеленский назначил нового посла Украины в США
20:26
Аваков просит отдать Нацполиции 16-ти этажный лабораторный корпус института физиологии имени Богомольца в Киеве
20:02
Щеплення від коронавірусу пройшли медичні працівники Бориспільскої та Баришівської лікарень
19:48
Президент Зеленский ждет от Рады ликвидации местных госадминистраций и введения института префектов (видео)
19:42
Каждый третий зарегистрированный столичный безработный моложе 35 лет
19:29
Василь Володін: завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна, отримала унікальний шанс на розвиток
19:26
Помещения двух групп столичного детского сада №296 не видели капитального ремонта с 1961 года
19:08
При президенте появится Конгресс местных и региональных властей (видео)
19:03
СБУ и Офис генпрокурора заявляют о раскрытии резонансного похищения бывшего руководителя “Нефтегаздобычи” Олега Семинского
18:48
Введен в эксплуатацию дом №3 жилого комплекса “Сырецкие Сады”, - “Интергал-Буд”
18:26
КП “Киевпастранс” купил 20 новых трамваев у одесской компании “Татра-Юг” (фото)
18:04
Оболонская РГА утвердила сборные пункты для эвакуации граждан в случае катастроф
17:44
З пам'ятника Лесі Українці на Байковому цвинтарі просять прибрати радянські написи (петиція)
Календарь событий