вівторок, 16 серпня 2022 г.

Община Оболони считает, что проект ДПТ района не учитывает их потребности и особенностей территории

Община Оболони считает, что проект ДПТ района не учитывает их потребности и особенностей территории

Местные жители считают, что проект детального плана территорий (ДПТ) в границах улиц Северная, Приречная, Героев Сталинграда, Маршала Малиновского и Оболонский проспект не соответствует их интересам. Свои замечания и предложения заявители отправили в профильный департамент Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Об этом сообщается в материале KVПора отселяться. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (20-24 августа 2018 года)”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Первый замглавы комиссии Киевсовета по вопросам собственности Анна Свириденко (фракция "ВО “Батькивщина") раскритиковала директору Департамента градостроительства и архитектуры КГГА Александру Свистунову проект ДПТ на Оболони.

Депутат отметила, что согласно информации на сайте Департамента градостроительства и архитектуры КГГА, в начале этого года были начаты общественные слушания проекта ДПТ в границах улиц Северная, Приречная, Героев Сталинграда, Маршала Малиновского и Оболонский проспект.

Обсудив проект, община Оболони пришла к выводу, что он совсем не учитывает потребности местных жителей и особенностей территории. Свои замечания и предложения заявители отправили в профильный департамент КГГА.

В частности, по их мнению, в проекте ДПТ никак не отмечена увеличивающаяся нагрузка на инфраструктуру постоянно растущего района. Среди прочего, киевляне отметили, что район нуждается в строительстве новых дошкольных и общеобразовательных учебных заведений, новых транспортных развязок, что не предусмотрено проектом. Оставляют желать лучшего и предложения по озеленению территории и благоустройству мест отдыха.

Анна Свириденко напомнила Александру Свистунову, что основная цель любого ДПТ - это создание людям комфортных условий для проживания. Она попросила чиновника рассмотреть обращение жителей Оболони, соответственно отреагировать на него, а также проинформировать, на каком этапе утверждения Киевсоветом находится градостроительная документация по указанному ДПТ.

Читайте: В проекте ДПТ на Оболони на 6 тыс. новых жителей добавили 35 мест в детсадах

Фото: my-obolon.kiev.ua

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, оболонь, александр свистунов, оболонский район, дпт, анна свириденко, детальный план территорий, проект дпт

понеділок, 15 серпня 2022 г.
20:44
У Києві в суботу, 20 серпня, відбудеться благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ
20:24
У Борисполі на Олесницькому озері загинуло риби майже на 3 млн гривень, - Держекоінспекція
20:08
Правоохоронці повідомили про підозру ще 8 окупантам, які мародерили у Бучанській громаді Київщини
19:43
Генштаб ЗСУ: білорусь проводить заходи перевірки бойової готовності своїх збройних сил
19:23
В Бориспільському районі перейменували декілька навчальних закладів
19:23
Україна вже перемогла росію, будемо добивати — генерал поліції, заступник голови КМДА Андрій Крищенко
19:07
Правоохоронці підозрюють колишнього столичного прокурора у привласненні 8 кг золота
18:56
"Save Mykо”: на Майдані Незалежності відбулась благодійна акція на підтримку Миколаєва (фото)
18:45
У Києві попрощаються з акторкою та телеведучою Русланою Писанкою
18:23
У столиці за минулий тиждень виявили 316 хворих на коронавірус
18:06
На Київщині у власність держави повернули землі лісогосподарського призначення вартістю 351 млн гривень
17:41
В Ірпені демонтують 36 житлових будинків, - мер Маркушин
17:20
Палатний: “Українська команда” забезпечила військових приборами нічного бачення та медобладнанням
17:07
У Броварах планують влаштувати пункти обігріву для населення на випадок відсутності централізованого опалення
16:53
У Гостомелі на Київщині продовжуються роботи з розбору останків літака “Мрія” (фото)
16:33
У столиці сьогодні і завтра очікуються грози – Укргідрометцентр
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.