неділя, 7 серпня 2022 г.

Николай Поворозник подает в суд на экс-советника Кличко Бахматова

Николай Поворозник подает в суд на экс-советника Кличко Бахматова

Первый замглавы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Николай Поворозник (на фото слева) подает в суд на экс-советника мэра Киева Виталия Кличко Максима Бахматова (на фото справа). Причиной такого решения, стало расследование Бахматова, в котором он указывает, что ООО “Нидком”, ранее связанная с невесткой Поворозника выиграла 21 муниципальный тендер на общую сумму 565 млн гривен. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Первый заместитель главы КГГА Николай Поворозник подает в суд на бывшего советника Киевского городского головы. Об этом он написал на своей странице в Facebook”, – говорится в сообщении. 

“Бывший советник Киевского городского головы вчера обнародовал так называемое расследование, где фигурирует моя фамилия. Вспоминают меня и членов моей семьи. Хочу сообщить – распространенная ложная информация, и я подаю иск в суд на ее автора”, – написал Поворозник.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также Поворозник обратился в Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) с требованием оперативно провести полную и беспристрастную проверку информации, распространенную в соцсетях и СМИ, с последующим обнародованием результатов проверки.

“Я со всей ответственностью заявляю, что законов не нарушаю. За безосновательные обвинения, которые вредят моей репутации и затрагивают честь и достоинство моей семьи, их авторы должны нести ответственность. Я, как никто, заинтересован в оперативном и беспристрастном расследовании этого случая”, – подытожил Поворозник. 

Напомним, вчера 27 сентября 2021 года, экс-советник мэра Киева Виталия Кличко Максима Бахматова выложил на своем Youtube канале расследование, где указывает, что за три года компания, ранее связанная с невесткой первого замглавы КГГА Николая Поворозника выиграла 21 муниципальный тендер. Невестка Поворозника – Александра Поворозник – одно время была учредителем ООО “Нидком” (*), которая с 2019 года по 2021-й заработала на предоставлении услуг за счет городского бюджета 565 млн гривен. 

Читайте: Компания невестки заместителя Кличко выиграла тендеров на полмиллиарда – Бахматов (видео)

*ТОВ "НІДКОМ".(код ЄДРПОУ 41564138)

Фото: Коллаж KV

КиевVласть

Павел Башинский

Теги: новости киева, новости украины, виталий кличко, николай поворозник, максим бахматов, александра поворозник

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
14:15
В КОДА заявили про відновлення 236 пошкоджених через бойові дії будівель
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.