п'ятниця, 12 серпня 2022 г.

Незаконное строительство на месте будущего Мемориала Небесной Сотни в Киеве приостановлено (фото)

Незаконное строительство на месте будущего Мемориала Небесной Сотни в Киеве приостановлено (фото)

Неожиданно начавшееся в столице возведение “Ритуального парка памяти Небесной Сотни с часовнями” там, где ранее планировалось обустройство Мемориала Небесной Сотни, временно приостановлено выехавшими на место представителями властей. Согласно сообщению депутата Киевсовета Владислава Михайленко, эти работы незаконны и никаких разрешительных документов на них нет.

Об этом KV узнала из сообщения депутата Киевсовета Владислава Михайленко на его странице в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Согласно сообщения, после появления информации о начале строительных работ на место события прибыли депутат Киевсовета Владислав Михайленко, народный депутат Егор Фирсов и начальник Департамента благоустройства Киева Дмитрий Белоцерковец.

Сейчас работы остановлены, идет разбирательство.

По информации KV, проект Мемориала Небесной Сотни, который должен быть возведен на Аллее Небесной Сотни, в данный момент пребывает на стадии разработки и должен быть презентован общественности ко Дню города.

Начатое неизвестными строительство, тем временем, предполагает возведение иного объекта, в рамках которого будут построены часовня, колокольня и небольшая парковка. Объект носит название “Ритуального парка памяти Небесной Сотни с часовнями”.

“Вместо Мемориала Небесной Сотни, на который дало добро общество города, неизвестные люди пытаются самозахватом установить в самом центре города “парковку” для автомобилей с часовней. Это - банальная схема захвата участка. Ни одного согласовательного документа у застройщика нет. Самое ужасное, что бульдозеры уже засыпали место гибели героя Небесной Сотни Александра Храпаченко. Его родственников ввели в заблуждение, рассказав, что место трагедии засыпают в рамках реализации городского проекта”, - прокомментировал KV Владислав Михайленко, добавив, что часовня - вещь хорошая, но все нужно делать с согласованием с обществом и в соответствии с законом.

Напомним, что сегодня утром столичная активистка Владислава Осьмак сообщила, что на конкурс “Территория Достоинства” проект “Ритуального парка памяти Небесной Сотни с часовнями” не подавался.

“Если вне конкурса и без разрешения - банальное нарушение закона. Если с разрешением - тогда небанальное”, - подчеркнула Осьмак.

Подробнее читайте: В Киеве появилась вывеска о строительстве ритуального парка памяти Небесной Сотни

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: парковка, парк, белоцерковец, михайленко, небесная сотня, часовня, фирсов, ритуальный парк памяти небесной сотни

п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
18:00
Кабмін обмежив розмір премій заступників міністрів
17:48
У Броварському районі відбудеться масове відключення електроенергії (адреси)
17:24
У Києві за підозрою у вимаганні хабара в 20 тисяч доларів затримали голову обслуговуючої компанії
17:06
Україна закликає світову спільноту не допустити судилища над полоненими захисниками Маріуполя - заява
16:47
Віталій Кличко заявив, що Київ готується до опалювального сезону в посиленому режимі
16:28
Харчування для освітян Богуславщини подорожчало порівняно з минулим роком
16:04
СБУ ідентифікувала приятеля кадирова, який катував підлітка під час окупації Київщини (фото)
16:02
УКРГАЗБАНК покращив умови за депозитами для приватних клієнтів
15:43
“Укрзалізниця” призначила с 13 до 25 серпня додаткові рейси поїзда Київ-Запоріжжя
15:24
На Київщині у наркоторговців вилучили психотропів на пів мільйона гривень
15:01
Майже 3 млн гривень субвенції Баришівської громади до держбюджету передадуть на потреби військових
14:45
За результатами опитування, у перемогу у війні вірять 98% українців
14:27
У столичних школах цього навчального року не передбачено викладання російською мовою (документ)
14:04
У суботу, 13 серпня, ярмарки змінять роботу столичних автобусних та тролейбусних маршрутів (схеми)
13:46
У Бородянці на Київщині оголосили архітектурний конкурс на кращий проект відбудови селища
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.