четвер, 25 квітня 2024 г.

Непоп выделил своему заместителю и бухгалтеру 205 млн гривен на строительство школы на Кардачах

Непоп выделил своему заместителю и бухгалтеру 205 млн гривен на строительство школы на Кардачах

Возглавляемое депутатом Киевсовета Вячеславом Непопом КП по вопросам строительства жилых домов “Житлоинвестбуд-УКБ” 23 июня заключило договор на строительство школы на углу ул. Лебедева-Кумача и ул. Яблонской (ул. Землячки) в Соломенском районе Киева с ЧАО “Фирма “Фундамент”. Стоимость соглашения составила 205 149 543,83 гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения “Вестника государственных закупок”.

Согласно “Вестнику”, до конца года подрядчик обязуется завершить возведение школы на 720 мест, выполнить внешнее и внутреннее убранство, устроить инженерные сети (в т. ч. “теплый пол”) и телекоммуникации, приобрести и смонтировать два лифта и оборудования. Кроме того, планируется устроить асфальтобетонное покрытие, установить освещение и ограждение, озеленить территорию.

Отметим, что строительство школы началось еще в 2008 году, но впоследствии остановилось.

По данным СМИ, фирма “Фундамент” также связана с Вячеславом Непопом и Михаилом Голицей, экс-главой Департамента строительства и жилищного обеспечения КГГА и экс-директором АО “ХК “Киевгорстрой”. Наблюдательный совет “Фундамента” возглавляет Виктор Билич - помощник-консультант депутата Киевсовета Непопа и его же заместитель по КП “Житлоинвестбуд”.

Согласно данным Единого госреестра, пакетом акций в 23% владеет Виталий Пузийчук - сын Виктора Пузийчука, владельца ООО “КЖБК”, которое является подрядчиком “Киевгорстроя”. Столько же акций имеет Анжелика Ковалева, ранее возглавлявшая отдел административно-кадровой работы “Житлоинвестбуда”.

Еще 23% принадлежит Валентине Градиль, бухгалтеру Непопа. Она является соучредителем ООО “Укржитлоинвест” вместе с Виктором Шустером, бизнес-партнером по строительной компании “Киевбудмонтаж” Николая Негрича - зятя Михаила Голицы. До 2014 года этот пакет принадлежал самому Шустеру.

Кроме того, 23% акций компании принадлежит кипрскому оффшору “Амбер Рутения Лимитед” (Amber Rutenia Limited).

Единственным конкурентом “Фундамента” на нынешних госторгах выступило ПО “Инбуд”, предложившее свои услуги за 214 278 090,83 гривен.

Напомним, на сегодня фирма “Инбуд” принадлежит Виктору Нотевскому, Николаю Палиенко, Михаилу Бобрику и Валентину Хоменко. По данным некоторых СМИ, ПО “Инбуд” в свое время получило известность также благодаря первоначальному монтажу и дальнейшему ремонту забора вокруг здания Верховной Рады Украины. Кроме того, эта компания в 2013 году получала подряд на сумму почти 30 млн гривен на ремонт Национального музея Тараса Шевченко.

Напомним также, в марте этого года КП “Житлоинвестбуд-УКБ” заказало фирме “Инбуд” строительство жилого дома в Днепровском районе за 135 320 000 гривен. А 10 июня оно заключило договор с ПО “Инбуд” на реставрацию Киевского велотрека по ул. Хмельницкого, 58 за 74 123 671,43 грн. гривен. Кстати, на этом тендере “Фундамент” выступил единственным конкурентом.

Читайте: Компания “Инбуд” получила 74 млн гривен на восстановление Киевского велотрека

КиевVласть

 

Мария Сербук

Теги: новости киева, тендер, строительство, вячеслав непоп

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.