вівторок, 9 серпня 2022 г.

На конкурс “Территория Достоинства” подали заявки архитекторы 40 стран мира

На конкурс “Территория Достоинства” подали заявки архитекторы 40 стран мира

На участие в Международном открытом конкурсе “Территория Достоинства” по концепции обновленного общественного пространства центрального ядра города Киева с увековечиванием событий Революции Достоинства подали 478 заявок от архитектурных бюро 40 стран.

Как стало известно KV, об этом заявила архитектор, председатель Совета общественных экспертов конкурса Наталья Кондель-Перминова, сообщает “Укринформ”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Подано 478 заявок на участие от наилучших мировых и украинских бюро 40 стран мира”, - сказала Кондель-Перминова.

Конкурсное проектирование началось 1 декабря и будет продолжаться до 28 февраля 2015 года. В марте-мае состоится широкое публичное обсуждение полученных проектных предложений и оценка их членами жюри конкурса.

Подбивание его итогов запланировали на 30 мая.

По словам Кондель-Перминовой, победителей в каждой из четырех номинаций будет определять профильное жюри при активном привлечении общественности.

“То есть голосует общество, Совет общественных экспертов будет оценивать проекты по их социальному запросу, все это будет положено на стол жюри, которое должно обязательно учесть мнение общественности и экспертов”, - отметила она.

Читайте также: Кличко поговорил с Целовальником: стела Независимости на Майдане останется

Кондель-Перминова подчеркнула, что весь этот процесс с самого начала прозрачный и открытый, а вся информация будет доступна на сайте конкурса “Территория Достоинства”.

Напомним, участники Международного открытого конкурса “Территория Достоинства” смогут воплотить свои идеи в четырех номинациях: “Общественное пространство Майдана и центрального ядра г. Киева”, “Мемориализация событий Революции Достоинства и увековечивание памяти Героев Небесной Сотни”, “Международный культурный центр “Украинский дом” на Европейской площади” и “Многофункциональный музейный комплекс “Музей Майдана/Музей Свободы”.

КиевVласть

фото facebook.com/MemorialNebesnaSotnyaOfficialContest

Алексей Руденко

Теги: конкурс, майдан, эксперт, архитектор, революция достоинства, обсуждение

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
16:25
У КМДА пообіцяли керівникам столичних райдержадміністрацій і комунальникам “кадрові рішення” за відсутність контролю за підготовкою до зими
16:03
В Таращанській громаді на Київщині протягом трьох днів відключатимуть електроенергію (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.