четвер, 28 березня 2024 г.

На Киевщине насчитали 300 нелегальных пляжей (документ)

На Киевщине насчитали 300 нелегальных пляжей (документ)

В преддверии купального сезона власти Киевской области озаботились безопасностью своих жителей в местах отдыха на воде и выяснили, что из примерно 300 пляжей официальный статус имеют только 27, а паспорта - всего 9.

Об этом KV узнала из пояснительной записки к решению “О внесении изменений в Областную Программу защиты населения и территорий от чрезвычайных ситуаций на 2014-2017 гг”, которое депутаты одобрили на последней сессии.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Записка гласит, что безопасность в местах отдыха Киевской области вызывает опасения. “На протяжении 2016 года на территории области определенно 27 мест массового отдыха на воде. Только 9 из них оформили и согласовали паспорта пляжей. Вместе с этим, на территории области находится около 300 традиционных (стихийных) мест отдыха на водных объектах”, - говорится в документе. Кроме того, по данным властей, в регионе стало тонуть больше людей. “За 2016 год на водных объектах погибло 77 человек, что на 10,9% больше, чем в 2015-м”, - приводят статистику авторы записки. Тут же обозначают, что полномочия следить за пляжами лежат на плечах местных властей, которые не уделяют этому достаточно внимания: “В связи с этим есть срочная необходимость размещения дополнительных спасательных станций и постов на водных объектах области”.

Как ранее рассказывала KV, на последнем заседании Киевского областного совета депутаты приняли решение “О внесении изменений в Областную целевую Программу защиты населения и территорий от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера, обеспечение пожарной безопасности на 2014-2017 гг”. Этим решением выделено 3 млн гривен на оборудование спасательной станции в Сухолучье Вышгородского района, а также 11 млн гривен - на закупку транспорта и спасательного инвентаря до начала купального сезона.

Читайте: Киевщина потратит миллионы на спасение утопающих (документ)

Фото: mbl.is

КиевVласть

Оксана Мельник

Теги: новости киевской области, безопасность, пляжи, купальный сезон, чрезвычайные ситуации, областная программа, защита населения

четвер, 28 березня 2024 г.
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
15:24
У Києві вручили нагороди переможцям конкурсу стартапів ProIT Startup Toloka
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
14:24
В “Інтергал-Буд” діють 2% знижки для військових та медиків на купівлю житла
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.