неділя, 14 серпня 2022 г.

На одной из строек в Киеве миграционная служба обнаружила 13 незаконных мигрантов из Узбекистана

На одной из строек в Киеве миграционная служба обнаружила 13 незаконных мигрантов из Узбекистана

Сотрудники Государственной миграционной службы (ГМС) при проведении проверки на территории строительства жилого комплекса в Шевченковском районе столицы выявили 13 граждан Республики Узбекистан, которые незаконно находились на территории Украины.

Об этом KV сообщили в секторе по связям с общественностью и СМИ Центрального регионального управления ГМС в Киеве и Киевской области.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, с целью выявления иностранцев, которые находятся на территории Украины без надлежащих оснований, в Киеве проводятся комплексные проверки мест возможного их пребывания: рынков, общежитий, заведений общественного питания, объектов строительства и тому подобное.

На территории строительства жилого комплекса в Шевченковском районе Киева сотрудниками ГМС в ходе проведения проверки было обнаружено 13 граждан Республики Узбекистан, незаконно находящихся на территории Украины.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Сообщается, что все нарушители миграционного законодательства были привлечены к административной ответственности по ст. 203 КУоАП “Нарушение иностранцами и лицами без гражданства правил пребывания в Украине и транзитного проезда через территорию Украины”, им придется заплатить штрафы. По 9 иностранцам приняты решения о принудительном возвращении в страну происхождения, в течение месяца они должны покинуть Украину.

В миграционной службе отметили, что привлечению к ответственности за нарушение законодательства о правовом статусе иностранцев и лиц без гражданства подлежат не только граждане других стран, которые пренебрегли правилами пребывания в Украине, но и наши соотечественники, которые нарушили порядок трудоустройства, принятия на учебу, предоставления жилья иностранцам и их регистрации.

Напомним, миграционная служба 1 и 2 июля провела рейды на одном из крупнейших рынков Деснянского района Киева. В результате проведенных рейдов были обнаружены иностранцы без необходимых для законного пребывания в Украине документов.

Читайте: На одном из рынков Троещины задержаны десятки нелегальных мигрантов

Фото: ГМС.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, миграционная служба, нелегалы, нелегальные мигранты, мигранты

неділя, 14 серпня 2022 г.
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.