пятница, 23 апреля 2021 г.

На місці “переможених” Кличком МАФів зростають нові, – Томенко

На місці “переможених” Кличком МАФів зростають нові, – Томенко

Мер Києва Віталій Кличко, на думку лідера партії “Рідна Країна” Миколо Томенко, лише імітує боротьбу з МАФами в Києві, бо на місці демонтованих кіосків миттєво зростають нові. 

Про це KV стало відомо з заяви Миколи Томенка у Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Як Кличко покриває МАФ-мафію. Київський міський голова Кличко постійно хвалиться своїми перемогами. Приміром, скільки грошей мер витрачає на іміджеві проєкти для власного піару. У свої “перемоги” Віталій Кличко записав ще й одвічну боротьбу з МАФами, адже, на його думку, ситуація у Києві змінилась на краще. Проте кількаденний рейд по районах показав, що ніякої перемоги немає, а мер тільки імітує боротьбу з тимчасовими спорудами. Більшість МАФів і надалі стоять, а на місці тих, які прибирають на об'єктиві телекамер, вже наступного дня виростають нові”, – написав Микола Томенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За його словами, кияни також не помітили перемоги Кличка над МАФами та залишають у коментарях до чергової переможної публікації теплі слова, додаючи фотографії із численними кіосками у різних куточках міста.

“Зелені зони та парки столиці й надалі страждають від малих архітектурних форм, а простір біля метро, особливо біля кінцевих станцій, перетворюється на засилля незаконних кіосків та ринків. Особливий цинізм чинного мера полягає у тому, що так звані тимчасові споруди не тільки не зносять, а й надалі встановлюють. КП “Київблагоустрій”, яке мало б контролювати це питання, не поспішає виконувати свої функції. Скарги на незаконні МАФи ними надсилаються в район, а звідти відписують, що всі документи на демонтаж уже передали на “Київблагоустрій”, а “благоустрій” нічого не демонтує. Замкнене коло, яке міг би обірвати міський голова. Якби хотів”, – констатував Микола Томенко.


Він наголосив, що розбудову МАФів в столиці покривають депутати Київради та чиновники Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Той факт, що таке відбувається у Києві – не новина, адже наприкінці 2019 року керівника КП “Київблагоустрій” Павла Бірюка змінив Микола Бойко, який за дивним збігом обставин є однокласником директора департаменту благоустрою КМДА Олексія Кулеби…Отже, чинні депутати Київради та чиновники КМДА й надалі ретельно покривають забудову хаотично встановлених МАФів, але міському голові, звісно, про це нічого не відомо, чи не так?” – резюмував Микола Томенко.

Читайте: Попри обіцянки Кличка, кияни досі вимушені користуватися забрудненою водою, – Томенко

Фото: KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: позиція, новини києва, вибори, КМДА, Віталій Кличко, мер, Микола Томенко, рідна країна, мафи, київблагоустрій, микола бойко, олексій кулеба, павло бірюк

пятница, 23 апреля 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 апреля 2021 года
четверг, 22 апреля 2021 г.
14:30
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:55
В первом квартале 2021 года в киевском метро ликвидировали почти тысячу протеканий
20:41
КП “Муниципальная охрана” реорганизуют в коммунальную организацию и расширят перечень охраняемых ими объектов
20:32
Зарплата голови Гостомельської громади Юрія Прилипка в 2020 році майже не змінилась порівняно з 2019 роком
20:19
Валентин Мондриевский: Семьи Героев Небесной Сотни и дети участников АТО в Киеве получат дополнительную поддержку
20:01
В КГГА пожаловались Шмыгалю на рост долгов “Укрэнерго” перед “Киевтеплоэнерго”
19:53
Столица сегодня является лидером по прививочной кампании от COVID-19 среди других регионов страны - Валентина Гинзбург
19:37
Столичную власть просят проверить законность строительства на трех локациях в Киеве
19:29
Киевсовет разрешил за счет горбюджета купить автомобили для Нацполиции и СБУ
19:21
У города есть все юридические предпосылки для закупки вакцины от коронавируса направления у производителя - Анна Старостенко
19:14
Зарплата голови Макарівської громади Вадима Токара в 2020 році зросла більше ніж на 20 тис. гривень
19:01
Финансово-кредитная поддержка столичных предпринимателей - действенное средство помощи в условиях карантина, - Владислав Трубицын
18:43
Стартовали продажи квартир 2-го дома жилого комплекса Sky Avenue
18:24
Депутатам Киевсовета запретили открывать приемные в своих общественных организациях
Календарь событий
Финансовое единодушие: Киевсовет без обсуждений увеличил бюджетные расходы на 2021 год
22 апреля 2021 г. 14:45
Финансовое единодушие: Киевсовет без обсуждений увеличил бюджетные расходы на 2021 год
Столичный горсовет внес изменения в бюджет Киева на 2021 год и Программу экономического и социального развития на 2021-2023 годы. По сути, депутаты в ситуации пандемии существенно увеличили расходы на разные сферы жизнедеятельности города, в связи с чем бюджет столицы получил дефицит в размере 5,7 млрд гривен (вместо изначально запланированного профицита 2,6 млрд). В частности, депутаты разрешили чиновникам Киевской горгосадминистрации (КГГА) в 2021 году потратить в два с половиной раза больше денег на строительство “метро на Виноградарь” (не 1 млрд, а 2,5 млрд гривен), в два раза – на строительство Большой окружной дороги (не 300 млн, а 600 млн гривен), в полтора раза – на ЖКХ (не 3,7 млрд, а 5,3 млрд гривен) и т.д. Примечательно, что проекты решений по внесению изменений в главные финансовые документы столицы фактически на заседании Киевсовета не обсуждались, хотя ранее некоторые депутаты обещали “завалить” сессионный зал своими правками.
Столичные власти решили развивать электротранспорт за счет “мифических” заработков “Киевпастранса”
22 апреля 2021 г. 12:00
Столичные власти решили развивать электротранспорт за счет “мифических” заработков “Киевпастранса”
Глава Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталий Кличко утвердил Программу развития городского электротранспорта на 2021 год. Документ предполагает, что “планово-убыточный” КП “Киевпастранс” потратит в нынешнем году 1,33 млрд гривен собственных заработанных средств на развитие пассажирских перевозок в столичных трамваях и троллейбусах. Большую часть этой суммы предписано направить на закупку подвижного состава (7 трамвайных вагонов и 40 троллейбусов), а также – на проведение разного рода ремонтов на объектах, которые находятся на балансе “Киевпастранса”. Символично, что в последний раз столичная горгосадминистрация утверждала такую программу в июне 2018 года. Вскорости после этого в Киеве с 4 до 8 гривен подорожал проезд в коммунальном транспорте. Повторится ли такая история в этот раз, покажет время.