середа, 17 липня 2024 г.

На Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки

На Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки

10 листопада в селах Лебедівка та Нові Петрівці Вишгородського району відкрили два нових дитячих садочки.

Про це KВ стало відомо з повідомлення голови Київської ОВА Олексій Кулеба.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Попри повномасштабну війну, ракетні обстріли та всі небезпеки, ми продовжуємо жити, будувати та відкривати нові об’єкти. Сьогодні на Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки”, ― сказав голова КОВА.

Так, у селі Лебедівка закінчили реконструкцію садка “Світлячок”, що розпочали у 2020 році за програмою Президента України “Велике будівництво”. Заклад розрахований на 50 дітей.

“Через війну вдалося завершити проект тільки зараз. Садочок сьогодні – інноваційний заклад із просторими кімнатами, що пристосовані і до занять дітей з особливими освітніми потребами”, – розповів Олексій Кулеба.

Окрім того, на території закладу дошкільної освіти встановлено спортивно-ігровий майданчик із двома тіньовими навісами.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Інший садок, що відкрили, – “Петрик” у селі Нові Петрівці. На початку 2022 року було подано заяву про введення закладу в експлуатацію. Проте через повномасштабне вторгнення росії та ракетні обстріли регіону, у закладі вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та вхідні двері.

"Зараз його відновили. Заклад відвідуватимуть 230 дітей. Також у садку створено ігрове та розвивальне середовище: обладнані LEGO кімната, комп’ютерна кімната з мультимедійним обладнанням; STEM лабораторія, кімната валеології, кімната художньо-естетичного розвитку, музична зала тощо. Під кожний груповий осередок виділені ігрові майданчики на подвір’ї", - йдеться у повідомленні.

У закладі сформовано фізкультурно-оздоровче середовище: вуличний спортивний майданчик із сучасним м’яким покриттям і влаштованим спортивним комплексом, гімнастична зала, скеледром, кімната валеології; придбане відповідне спортивне обладнання та інвентар тощо.

Обидві установи забезпечені генераторами, мають власні котельні та комфортні укриття.

“Діти – наша рушійна сила. Наше майбутнє. Відбудовуємо пошкоджене та вдосконалюємо заклади освіти, щоб навчальний процес був інноваційним і безпечним”, – додав голова КОВА.

Читайте: У Київській ОВА обговорили долучення Південної Кореї до відбудови регіону

Фото: КОВА

КиївВлада

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, війна, агресія рф, кова, олексій кулеба, дітсадок

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.