вівторок, 23 квітня 2024 г.

На Київщині у понад десяти населених пунктах відновили контроль ЗСУ

На Київщині у понад десяти населених пунктах відновили контроль ЗСУ

У Київській області Збройні сили України (ЗСУ) відновили контроль над низкою населених пунктів, які раніше були захоплені рашистськими окупантами. У переліку звільнених селищ – 11 пунктів на Київщині та низка місць на  Сіверському напрямку.

Про це KВ стало відомо з повідомлення речника Міністерства оборони України (МОУ) Олександра Мотузяника на брифінгу в Медіа-центрі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“За офіційними даними, ЗСУ відновили контроль над населеними пунктами Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичи, Жовтневе, Глібівка, Ясногородка, Маковище, Миколаївка, Хмільна на Поліському напрямку. Крім того, після відходу противника взяли під контроль низку населених пунктів на Сіверському напрямку – зокрема Рудню, Шевченкове, Макіівку, Погреби, Бажанівку, Володимирівку, Софіівку та інші”, – повідомив Мотузяник.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Таким чином, офіційні дані Міноборони станом на 1 квітня 2022 року такі: 

  • Волинський напрямок

Підрозділи Збройні сили республіки Білорусь посилюють охорону білорусько-українського кордону.

  • Поліський напрямок

Противник наступальних дій не проводив, основні зусилля  зосередив на обороні зайнятих рубежів, перегрупуванні та відведенні військ на територію Республіки Білорусь, аби відновити боєздатність

  • Сіверський напрямок

Противник продовжує блокувати Чернігів.

  • Слобожанський напрямок

Ворог продовжує блокувати Харків, обстрілює місто з артилерії.

В районі міста Ізюм ворог продовжує утримувати понтонні переправи через річку Сіверський Донець,  з метою забезпечення готовності до наступальних дій.

Ймовірно, противник посилить угрупування своїх підрозділів на ізюмському напрямку за рахунок окремих підрозділів першої танкової та також 20-ї загальновійськової армії збройних сил РФ.

  • Донецький напрямок

Ворог не припиняє вогневий вплив та штурмові дії на окремих напрямках, завдає авіаційні удари. Основні зусилля – на взятті під контроль населених пунктів Попасна та Рубіжне, а також встановленні повного контролю над містом Маріуполь. 

  • Південнобузький напрямок

Ворог продовжує здійснювати вогневий вплив із застосуванням артилерії у сторону наших військ з метою покращення тактичного положення намагався наступати в напрямку Олександрівки. 

За словами Мотузяника, окупанти використовують українських дітей в якості живого щита під час переміщення колон своєї техніки. Окупанти садять дітей на свою техніку, щоб використати їх в якості гарантії, що місцеве населення не видаватиме координати переміщення ворога українським захисниками.

Українська армія звільнили ще один населений пункт у Бучанському районі – село Дмитрівку. Подробиці дивіться в сюжеті Військового телебачення України:

https://www.youtube.com/watch?v=-1h557uIf1o

Нагадаємо, станом на 1 квітня московська орда втратила в боях з Силами оборони України близько 17,7 тисяч вояків. Також армія московитів втратила понад 70 цистерн з горючим, яким вже не заправляться понад 600 знищених танків. 

Читайте: Київська обласна рада звернулась до Президента Зеленського та голови КОВА Павлюка з проханням присвоїти селищам Макарів і Бородянка відзнаки міст-героїв (документ)

Фото: “Вечірній Київ”

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини україни, новини київщини, новини київської області, напад росії на україну, окупанти, діти, контроль, військова техніка, населені пункти, олександр мотузяник, війна рі проти україни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.