субота, 22 червня 2024 г.

На Киевщине выявили огромную партию фальсифицированного спирта

На Киевщине выявили огромную партию фальсифицированного спирта

На территории Киевской и Сумской областей правоохранители остановили работу двух подпольных производств фальсифицированного спирта из недоброкачественного сырья. Была изъята партия этилового спирта, в состав которого входил опасный для здоровья метанол, весом 718 тонн стоимостью 143,5 млн гривен. Продукция разливалась в запрещенную на территории Украины тару типа “Bag-in-Box” и “Tetra Pak” и реализовывалась на черных рынках, а также через Интернет.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ГУ ГФС в Киевской области. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Из незаконного оборота изъято почти 718 тонн спирта, а также оборудование для массового производства спирта и документы финансово-хозяйственной деятельности, которые использовались в незаконной деятельности. Стоимость изъятых подакцизных товаров, в частности фальсифицированного спирта, составляет 143,5 миллиона гривен. Всего изъято товарно-материальные ценности на сумму 148 млн гривен”, – сообщил первый заместитель начальника ГУ ГФС в Киевской области Евгений Азаров.

Отмечается, что в рамках проведения операции “Акциз – 2020” и расследования уголовного производства по ч. 3 ст. 204 УК было установлено, что на территории Киевской и Сумской областей функционируют два подпольных производства. 

“В дальнейшем спирт этиловый реализовывался оптовым покупателям за наличные средства для использования в подпольных производствах ликероводочных изделий. В свою очередь, изготовленная фальсифицированная продукция разливалась в запрещенную Законом Украины тару типа “Bag-in-Box” и “Tetra Pak” и реализовывалась на черных рынках Украины, а также через ряд специализированных сайтов в сети Интернет”, – сообщил Евгений Азаров.

В пресс-службе сообщили, что подпольные производства были ликвидированы. 

Напомним, что в декабре 2019 года полиция начала расследовать факт отравления суррогатным алкоголем в селе Поправка Белоцерковского района Киевской области. После распития алкоголя один из мужчин умер, второй в тяжелом состоянии был доставлен в реанимацию. По предварительным данным, алкоголь они приобрели у местной пенсионерки.

Читайте: На Киевщине в подпольном цехе по изготовлению алкоголя изъяли более 15 тонн спиртных напитков (фото)

Фото: Интерфакс-Украина

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киевской области, гфс, алкоголь, фальсификат, производство, этиловый спирт, крупная партия, метиловый спирт, евгений азаров

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.