вівторок, 9 серпня 2022 г.

На Киевщине снова подорожал проезд в пригородных маршрутках (видео)

На Киевщине снова подорожал проезд в пригородных маршрутках (видео)

В пригородных маршрутках Киевской области подорожал проезд. Теперь добраться из пригорода в столицу и наоборот – дороже на 4 гривны. За одну поездку пассажирам придется заплатить около 27 гривен. Кроме того, в маршрутках на правом берегу Киева тоже могут повысить цены на проезд на 10-15% с сентября. 

О подорожании проезда на Киевщине KV стало известно из сюжета “5 канала”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Люди не готовы платить такую сумму за проезд в пригородном транспорте. Речь о подорожании проезда на 4 гривны на маршрутах Академгородок – Ирпень. Пассажиры отмечают, что нужно не повышать цены на проезд в пригородном транспорте, а повышать им заработные платы, или хотя бы начать вовремя их выплачивать.

"Проезд здесь сколько, 11-12 километров? Это очень дорого. В принципе, когда было 12-15 грн, это было реально. Учитывая транспорт, его состояние, то, как он убирается и дезинфицируется, – это вообще ни о чем. Реальный проезд 15 гривен", – сказала пассажирка Алина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Руководители перевозчиков объясняют увеличение цен на проезд в пригородном транспорте тем, что из-за пандемии COVID-19 количество мест в салоне сократилось почти наполовину. Также тщательно уделяют внимание дезинфекции салонов. Некоторые из-за пандемии коронавируса перешли на дистанционную работу или велосипеды и полностью отказались от общественного транспорта. Поэтому перевозчики отмечают, что такая мера вынужденная.

Кроме того, издание “Обозреватель” сообщает, что в маршрутках на правом берегу Киева могут повысить цены на проезд на 10-15% с сентября. 

Как сообщала KV, в Киевской горгосадминистрации (КГГА) заявили, что разработали кардинально другой типовой договор “Об организации перевозок пассажиров на городских автобусных маршрутах общего пользования”. Этот документ уже передан на подписание перевозчикам – победителям конкурса на перевозку пассажиров на городских автобусных маршрутах общего пользования. 

Читайте: В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях

Фото: “5 канал”

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, новости киевщины, транспорт, подорожание, общественный транспорт, тарифы, маршрутка, маршрутки, перевозчики, перевозки

вівторок, 9 серпня 2022 г.
08:21
Зберігається загроза завдання ворогом ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору республіки білорусь, - Генштаб
понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
18:43
Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, - СБУ (фото,відео)
18:21
У Макарові на Київщині вже місяць працює мобільний шпиталь, який передала Данія (фото)
18:06
У Києві тимчасово не збирають плату за паркування на муніціпальних майданчиках
17:45
Суд призначив 10 років ув’язнення танкісту армії рф за розстріл будинку в Чернігові
17:24
Олексій Кулеба: На Київщині триває розбір завалів та вивіз будівельного сміття (відео)
17:03
“Українська команда” відправила для військових швидкі та спецодяг для пожежників, - Палатний
16:46
ТРЦ Gulliver запрошує бажаючих привітати з екранів торгівельного центру Україну в День Незалежності
16:28
Колишньому міністру оборони Єжелю оголосили підозру за сприяння окупації Криму
16:03
Олексій Кулеба: На Київщині тривають ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах соціальної сфери
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.