субота, 29 червня 2024 г.

На Фастівщині перепрофілювали більше десяти закладів освіти

На Фастівщині перепрофілювали більше десяти закладів освіти

У шести населених пунктах Фастівської громади змінили тип та перейменували деякі школи, ліцеї, гімназії та дитячі садочки. Разом зі зміною типу та назв навчальних закладів, були затверджені також нові Статути.

Як повідомляє KВ, дані рішення були прийняті Фастівською міською радою.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Отже, тип і назви змінили такі навчальні заклади Фастівської громади: 

  • Борівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області на Борівська гімназія Фастівської міської ради Київської області (Борівська гімназія).
  • Веприцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області на Веприцька гімназія Фастівської міської ради Київської області (Веприцька гімназія).
  • Фастівецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області на Фастівецька гімназія Фастівської міської ради Київської області (Фастівецька гімназія).
  • Фастівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – Гімназія" Фастівської міської ради Київської області на Фастівська гімназія №10 Фастівської міської ради Київської області (Фастівська гімназія №10).
  • Фастівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня №11" на Фастівська початкова школа №11 Фастівської міської ради Київської області (Фастівська початкова школа №11).
  • Комунальний заклад Фастівської міської ради Київської області "Фастівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступеня №12" на Фастівську гімназію №12 Фастівської міської ради Київської області (Фастівська гімназія №12).
  • Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Фастівської міської ради Київської області на Фастівський ліцей №1 Фастівської міської ради Київської області (Фастівський ліцей №1).
  • Фастівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" Фастівської міської ради Київської області на Фастівський ліцей №3 Фастівської міської ради Київської області (Фастівський ліцей №3).
  • Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради Київської області на Фастівський ліцей №4 Фастівської міської ради Київської області (Фастівський ліцей №4).
  • Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Фастівської міської ради Київської області на Фастівський ліцей №5 Фастівської міської ради Київської області (Фастівський ліцей №5).
  • Фастівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – центр військово-патріотичного виховання "Гарт" Фастівської міської ради Київської області на Фастівський ліцей №7 Фастівської міської ради Київської області (Фастівський ліцей №7).
  • Великомотовилівський навчально-виховний комплекс "заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок" Фастівської міської ради Київської області на Великомотовилівський ліцей Фастівської міської ради Київської області (Великомотовилівський ліцей).
  • Великоснітинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської міської ради Київської області на Великоснітинський ліцей Фастівської міської ради Київської області (Великоснітинський ліцей).

Дані заклади мають статус неприбуткових закладів освіти. Разом зі зміною типу та назв навчальних закладів, були затверджені також нові Статути.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як раніше повідомляла KВ, у школах Макарівщини та Фастівщини об’єднають осінні та зимові канікули. На Макарівщині вони триватимуть приблизно з 24 грудня по 15 січня включно. На території Фастівської громади зимові канікули почнуться на тиждень раніше, з 19 грудня.

Читайте: У школах Макарівщини та Фастівщини об’єднають осінні та зимові канікули

Нагадаємо, з метою дерусифікації у 14 населених пунктах Фастівської міської громади перейменували 74 вулиці та провулки. З них 37 вулиць перейменовано безпосередньо у Фастові.

Читайте: За ремонт двох укриттів у дитсадках васильківці заплатять 3,6 млн гривень

Фото: "Погляд"

КиївВлада

Владислава Олійник

Теги: новини київщини, новини київської області, напад росії на україну, агресія росії проти україни, рішення, фастівська громада, фастівська міська рада, перепрофілювання навчальних закладів

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.