пятница, 18 июня 2021 г.

На добудову школи №2 в Іванкові на Київщині не вистачає коштів

На добудову школи №2 в Іванкові на Київщині не вистачає коштів

Через брак фінансування опинилося під загрозою завершення будівництва нової школи в смт Іванків Київської області по вул. Проскури, 49. Для завершення будівництва необхідно ще 8,51 млн гривень. З них 7 млн гривен буде надано в якості освітньої субвенції. Майже 1,5 млн гривень треба знайти місцевій владі.

Про це стало відомо KV з повідомлення депутата Іванківської райради Олега Берегового (фракція “Свобода”) на його сторінці в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат нагадав, що загальна кошторисна вартість будівництва школи №2 на вул. Проскури, 49 в смт Іванків складає 32,22 млн гривень, з яких з бюджету Іванківського району профінансовано 23,71 млн гривень. На сьогодні для завершення будівництва об'єкту необхідно ще 8,51 млн гривень, яких в районному бюджеті немає. В зв'язку з цим Іванківська райдержадміністрація спільно з депутатами Верховної Ради подали документи для включення цього проекту в список об'єктів для фінансування з держбюджету в рамках програми “Спроможна школа”. На сьогодні прийнято рішення профінансувати будівництво школи в рамках цієї програми на 7,07 млн гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Однією з умов виділення коштів в рамках програми “Спроможна школа”, як відмітив Олег Береговий, є співфінансування. З місцевого бюджету потрібно виділити не менше 10% від потреби. Таким чином для закінчення будівництва з районного бюджету необхідно виділити 1,43 млн гривень.

Депутат повідомив, що 13 липня 2020 року зареєстрував звернення до Іванківської райради з проханням скликати позачергову сесію щодо виділення зазначених коштів для завершення будівництва школи.

Сьогодні, 15 липня 2020 року, відбулося засідання бюджетної комісії Київської облради. За повідомлення депутата Київської облради Ігоря Сабія (ВО “Свобода”), на цьому засіданні було розподілено 20 мільйонів гривень освітньої субвенції, з яких 7 мільйонів гривень виділено на завершення будівництва школи №2 в Іванкові.

Нагадаємо, нову школу у смт Іванків по вул. Проскури, 49 будують на місці старої школи, яка була знесена через аварійний стан. 

У 2017 році відділ освіти Іванківської РДА за 300 тис. гривень замовив у ТОВ "Фарватер-проект" (*) розробку проектно-кошторисної документації на будівництво школи №2 в смт Іванків по вулиці Проскури, 49. На сьогодні звіт про виконання цього договору не опублікований. Проте 16 серпня 2018 року цей відділ освіти замовив виконання робіт по будівництву школи. Відповідний договір на 29,79 млн гривень було укладено з ПрАТ "Іванківська пересувна механізована колона №2" (**). Договір передбачав завершення робіт до кінця 2019 року. Однак в лютому 2020 року терміни перенесені – до кінця 2021 року.

На початку червня 2020 року в коментарі “Погляду” директор ПрАТ "Іванківська пересувна механізована колона №2" Володимир Скітневський повідомив, що на будівництві школи вже виконані загальнобудівельні і оздоблювальні роботи, влаштована каналізація, водопровід, на 50% облаштовано опалення, на 80% виконані роботи по благоустрою. А голова Іванківської РДА Сергія Яценко розказав, що на добудову школи сьогодні недостатньо 8 млн гривень. На думку журналістів, брак фінансування будівництва виник через те, що значна частина коштів районного бюджету була витрачена на боротьбу з епідемією коронавірусу.

Читайте: Київщина у 2020 році ризикує отримати “навчальну” кризу через недобудову шкіл

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПрАТ "Іванківська пересувна механізована колона №2" засновано у 1997 році. Директор та кінцевий бенефіціарний власник – Володимир Скітневський. Власники найбільших пакетів акцій – ТОВ ІК “Бізнес-Інвест”, Олег Швець, Володимир Скітневський, Володимир Онопрієнко. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал – 4,08 млн гривень.

Відділом освіти Іванківської РДА керує Вікторія Дегтяр. Селищний голова Іванкова - Олександр Поліщук.

* ТОВ "Фарватер-проект" (Код ЄДРПОУ:35343572)

** ПрАТ "Іванківська пересувна механізована колона №2" (Код ЄДРПОУ:23568074)

Фото: Facebook

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, закупки, новини київщини, новини київської області, школа, школа, образование, закупівлі, освіта, иванков, олег береговой, александр полищук, прат, прат, іванків, виктория дегтярь, олег береговий, олександр поліщук, іванківська пересувна механізована колона №2, иванковская передвижная механизированная колонна №2

пятница, 18 июня 2021 г.
09:08
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
12:45
За добу на коронавірус захворіли 54 жителів Київщини
12:22
Владимир Бондаренко: В Киеве планируют создать более 100 километров велодорожек
12:02
335 млн грн цьогоріч спрямують на розбудову Київщини в рамках “Великого будівництва”
11:42
Креативный конкурс от Perfect Group: идею победителя воплотят в 80-метровом мурале
11:24
Робота СМКОР: у Києві зупинено реєстрацію лише 0,4% податкових накладних
11:23
Комарницкий обеспечил соучастника Кличко Тация “крышей” в виде главы управления СБУ, - эксперт
11:02
Киев тратит на нужды ЖКХ лишь 5% бюджета, - аналитики
10:44
На улице Генерала Алмазова в Киеве в течение месяца будут ограничивать движение транспорта
10:26
У Бориспольскому районі розпочали капітальний ремонт дитсадка в рамках “Великого будівництва”
10:03
Курс валют в Киеве: 18 июня 2021 года
09:43
Температура воды в Днепре в столице превысила 20 градусную отметку
09:24
В июне медики Киева получили муниципальную надбавку к жалованию
09:04
В Украине за сутки зафиксировано меньше тысячи новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 18 июня, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 июня 2021 года
Календарь событий