субота, 20 квітня 2024 г.

На Чорнобильській АЕС відновлені роботи з індивідуального дозиметричного контролю та пилопригнічення

На Чорнобильській АЕС відновлені роботи з індивідуального дозиметричного контролю та пилопригнічення

На Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС), яка була окупована військами російської федерації з 24 лютого по 31 березня, повністю відновлена робота з індивідуального дозиметричного контролю персоналу. Також на електростанції були відновлені роботи з пилопригнічення та завершено перевірку території на наявність мінування. Разом з тим, персонал та адміністрація підприємства досі займаються підрахунком збитків, завданих армією окупанта.

Про це KВ стало відомо із публікації на сайті Верховної Ради України від 7 травня 2022 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Так, у повідомленні парламенту зазначається, що станом на 2 травня 2022 року знято покази з усіх дозиметрів ЧАЕС, які з 24 лютого 2022 – з дня окупації – були недоступними для вимірювання. За результатами вимірювання перевищень контрольних рівнів не зафіксовано. Крім того 1 та 2 травня поточного року персоналом цеху експлуатації об'єкту “Укриття” та нового безпечного конфайнменту (ЦЕОУ(НБК))  було успішно виконано роботи з пилопригнічення (подавання локалізуючого пилопридушуючого складу АК-510 у підпокрівельному просторі об’єкта “Укриття”).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, у Верховній Раді повідомляють, що протягом декількох днів на майданчику ЧАЕС проводилися роботи з виявлення вибухонебезпечних предметів. Перевіркою займалися бійці Національної гвардії України із залученням фахівців з радіохімічного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України. Станом на 5 травня роботи із перевірки промислового майданчика ЧАЕС завершені.

Читайте: У будівлях та на території ЧАЕС вибухонебезпечних предметів не виявлено – ДСНС

“В ході розмінування було досліджено та убезпечено майданчик ЧАЕС, зовнішні об'єкти станції, об'єкти її життєзабезпечення та залізничну колію. Після такої перевірки персонал станції зможе безпечно працювати на своїх робочих місцях та на майданчику в цілому”, — повідомляє сайт парламенту із посиланням на начальника служби фізичного захисту ЧАЕС Олександр Перерва.

Нагадаємо, що ЧАЕС була окупована військами російської федерації з 24 лютого по 31 березня. Персонал та адміністрація підприємства досі займаються підрахунком збитків, завданих армією окупанта.

Читайте: Рудий ліс та смертельна радіація: про ситуацію на Чорнобильській АЕС після окупації російського агресора

Фото: “Слово і діло”

КиївВлада

Іван Кулик

Теги: новости киевской области, гсчс, чаэс, чернобыль, чернобыльская зона, чернобыльская аэс, война в украине, разминирование, чернобыльская атомная электростанция, дозиметры

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.