неділя, 22 травня 2022 г.

На будівництво спортивного блоку бучанської школи №2 витратять ще майже 45 млн гривень

На будівництво спортивного блоку бучанської школи №2 витратять ще майже 45 млн гривень

Відділ освіти Бучанської міськради уклав новий договір на будівництво спортивного блоку в комплексі з будівлями загальноосвітньої школи №2 по вул. Шевченка, 14. Підрядником обрали ТОВ “АМК Рем-Буд”, яке належить депутату Синяківської сільради Андрію Куковенко і вже працювало на цьому об'єкті у 2020 році. На цей раз підряднику за роботу повинні заплатити майже 45 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 29 червня 2021 року відділ освіти Бучанської міської ради уклав з ТОВ “АМК Рем-Буд” (*) договір на будівництво спортивного блоку в комплексі з будівлями загальноосвітньої школи №2 по вул. Шевченка, 14 в місті Буча. Ціна договору склала 44,71 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До кінця 2021 року “АМК Рем-Буд” повинно провести загальнобудівельні роботи, встановити клімат-панелі, облаштувати опалення, вентиляцію, водопровід, каналізацію, електроосвітлення, технологічне обладнання, систему пожежної сигналізації, акустичну систему, слабострумні мережі та блискавкозахист, а також провести зовнішні мережі електропостачання, облаштувати котельню та індивідуальний тепловий пункт, насосну станцію пожежогасіння, пожежний резервуар, автоматичний полив.

Конкуренцію ТОВ “АМК Рем-Буд” в тендері склало ТОВ “Класика Комфорту”, пропозиція якого була більш вигідною по ціні, але її відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Відмітимо, це другий договір, який відділ освіти Бучанської міської ради уклав з ТОВ “АМК Рем-Буд” на будівництво цього спортивного блоку. Перший договір (ціна – 32 млн гривень) сторони уклали 24 липня 2020 року. 

Читайте: В бучанській школі №2 за 32 млн гривень побудують спортивний блок

Роботи по договору від 24 липня 2020 року повинні були завершити до кінця 2020 року. Станом на 1 липня 2021 року звіт про виконання договору в системі ProZorro не опубліковано.

У червні 2020 року бучанський міський голова Анатолій Федорук на своїй сторінці в Фейсбук повідомив, що місцевій громаді підтвердили фінансування на добудову згаданого спорткомплексу.

“Проєктом змін до обласного бюджету Київської області передбачено 29 млн гривень на його добудову. Невдовзі розпочнуться роботи на території спорткомплексу, який тривалий час простоював без фінансування. Одночасно залучаємо й кошти міського бюджету в сумі 7 млн гривень плюс утеплення самої школи. Оскільки загальний кошторис добудови об’єкта в нинішніх цінах становить понад 36,51 млн гривень, то запланованих коштів майже достатньо, щоб закінчити спорткомплекс до осені. Попри те, що рівень готовності нині становить лише 30%”, – розповідав тоді Анатолій Федорук.

Також він відмітив, що об’єкт буде добудовано в рамках національного проєкту “Велике будівництво”.

Читайте: На Київщині на будівництво освітніх і спортивних закладів витратять понад 343 млн гривень

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "АМК Рем-буд" зареєстровано в 2012 році в селі Синяк Вишгородського району. Статутний капітал – 1 тис. гривень. Засновник і керівник – депутат Синяківської сільради Вишгородського району від партії "Наш край" ​​Андрій Куковенко.

В результаті участі у публічних закупівлях "АМК Рем-Буд" отримало 151 підряд на 1,5 млрд гривень (дані Zaкупівлі).

Відділом освіти Бучанської міської ради керує Олег Цимбал.

* ТОВ “АМК Рем-буд” (Код ЄДРПОУ: 38256839)

Фото: Погляд

КиевVласть

Инна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, строительство, закупки, ООО, образование, буча, буча, спорт, закупівлі, анатолий федорук, будівництво, тов, освіта, анатолій федорук, олег цимбал, школа №2, вулиця шевченка 14, улица шевченко 14, амк рем строй, амк рем буд, олег цымбал

неділя, 22 травня 2022 г.
17:40
Змінені правила отримання водійського посвідчення
17:10
Київ надав гуманітарну допомогу персоналу підприємств та установ зони відчуження, - Кличко
16:20
З 22 травня на Броварщині комендантська година триватиме з 23.00 до 05.00
15:30
На Київщині виявили ще двох вбитих окупантами мирних жителів
15:08
Верховна Рада продовжила військовий стан до 23 серпня
14:16
Українські волонтери стикнулися з проблемою ввезення до країни гумдопомоги
14:05
У Київському ботанічному саду пік цвітіння бузку
13:15
У Бородянці вже монтують модульне містечко для постраждалих від війни
12:05
Рашисти вже втратили в Україні понад 29 тисяч вояків та 1285 танків, - Генштаб ЗСУ
11:45
Протягом 21 травня на Київщині знешкоджено 211 вибухонебезпечних предметів, - КОДА
11:16
Атмосферне повітря в Броварах за основними показниками відповідає нормі, - Сапожко
10:05
На Київщині під час польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій
09:38
У ДТП загинув прокурор Андрій Степанчук
09:28
У Києві 22 травня ярмарки пройдуть у чотирьох районах міста (адреси)
09:01
Московити завдали ракетний удар по Запоріжчині
08:45
Сьогодні Президент Польщі Анджей Дуда виступить у Верховній Раді України
Календар подій
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
20 травня 2022 г. 13:55
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
Державна служба та органи місцевого самоврядування (ОМС) відтепер ще більше залежатимуть від начальників військових адміністрацій (ВА), утворених в умовах воєнного стану. В деяких випадках ВА перебирають на себе повноваження обласних та районних рад. Там, де ВА в силу тих чи інших причин немає, на час війни підсилюються повноваження голів громад – якщо на то є підстави воєнного характеру, голови будуть керувати одноосібно, без виконкомів та депутатів, але знов-таки під чуйним керівництвом начальників обласних ВА. Ба більше, закон, що взагалі-то стосується ВА та ОМС, розширює повноваження… президента і Верховної Ради (ВР), даючи їм право робити кадрові перестановки, оминаючи обов’язкові процедури мирного часу.