суббота, 23 января 2021 г.

На будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Миронівці додатково направили 20,9 млн гривень

На будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Миронівці додатково направили 20,9 млн гривень

У Київській облдержадміністрації (КОДА) твердо налаштовані завершити будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у Миронівці у 2021 році. Для цього укладено нову угоду на 20,9 млн гривень з ТОВ "БК "Буд-Проект-Груп", яке працює над зведенням об'єкта з 2018 року. 

Як KV стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель Prozorro, 20 серпня 2020 року Департамент регіонального розвитку КОДА уклав договір з ТОВ "Будівельна компанія "Буд-Проект-Груп" (*) на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Ватутіна, 36 у місті Миронівка Київської області. Ціна договору склала 20,9 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Буд-Проект-Груп" до кінця 2021 року повинно виконати загальнобудівельні роботи, змонтувати ліфти, облаштувати системи опалення, електропостачання вентиляції, кондиціонування, протипожежної сигналізації, протидимного захисту та автоматизації.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки "Буд-Проект-Груп" з літа 2018 року (договір від 10.07.2018 року, ціна - 41,8 млн гривень) працює на цьому об'єкті, а зараз виникла потреба у додаткових роботах. 

В обгрунтуванні переговорної процедури зазначено, що станом на серпень 2020 року роботи по будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці виконані на 75%.

В Департаменті регіонального розвитку Київської ОДА пояснили, що в районі відсутній спорткомплекс, в якому можна було б здійснювати тренування та проводити відповідні спортивні змагання, а цей напрям є пріоритетним для розвитку регіону. Тому, було прийняте рішення про перепрофілювання під потреби спортивного комплексу приміщення Миронівської дитячо-юнацької спортивної школи – позашкільного навчального закладу спортивного профілю. Реалізація даного проекту дозволить ефективно використати комунальне майно громади, створити нові робочі місця, пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді. 

“Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Миронівці – це створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом. Діти, молодь та їх батьки, жителі громади, які бажають займатися спортом, учасники бойових дій, які потребують реабілітації через заняття спортом, а також спортивний персонал (тренери, викладачі, обслуговуючий персонал) отримають нормальні умови для занять. Важливою цільовою групою є тренери та викладачі дитячо-юнацької спортивної школи, які вимушені шукати можливості для якісних тренувань з того чи іншого виду спорту, адже не завжди умови типової спортивної зали відповідають вимогам до підготовки з певних видів спорту, а деякі види спорту і взагалі є сезонними, оскільки відсутні умови для проведення занять в зимовий період”, – коментують у Департаменті.

Раніше KV повідомляла, що на зведення цього комплексу передбачено 65,5 млн гривень – з Державного фонду регіонального розвитку та 14,3 млн гривень -  з місцевого бюджету. Завершити проект планується у 2021 році.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Будівельна Компанія “Буд-Проект-Груп” зареєстровано у вересні 2017 року. Статутний фонд – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – ТОВ “Левій”. Директор – Наталія Курішко.

За інформацією Zакупівлі, за результатами участі в публічних закупках “Буд-Проект-Груп” уклало 5 угод на загальну суму 103,5 млн гривень (без урахування нинішнього), з яких 4 договори на 103,2 млн гривень підписано з Департаментом регіонального розвитку КОДА.

Нагадаємо, до кінця 2020 року в селі Проців Бориспільського району за замовленням КОДА проводять реконструкцію будівлі школи I ступеня по вул. Дружби, 2-Б. Після завершення робіт ця школа повинна стати загальноосвітньою I-III ступеня. Реконструкція обійдеться в понад 85 млн гривен.

Читайте: КОДА замовила реконструкцію школи у селі Проців за 85 млн гривень

Департамент регіонального розвитку КОДА тимчасово очолює Валерій Кравчук. З 17 червня 2020 року посаду голови КОДА обіймає Василь Володін.

* ТОВ "Будівельна компанія "Буд-Проект-Груп" (Код ЄДРПОУ: 41571669)

Фото: Мінрегіон

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, новини київщини, новини київської області, ООО, кода, спорт, тов, киевская горгосадминистрация, київська обласна державна адміністрація, будівельна компанія буд-проект-груп, строительная компания строй-проект-груп

суббота, 23 января 2021 г.
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 января 2021 года
пятница, 22 января 2021 г.
13:49
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 23 января пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:26
Завтра, 23 января, откроется второй вход на станции киевского метро “Героев Днепра”
20:05
На выходных ярмарки изменят движение столичного общественного транспорта (схема)
19:46
Сотрудник Национального института рака подозревается в хищении хирургических инструментов и приборов на 10 млн гривен
19:21
Столичные коммунальщики демонтировали 50 кв. м поврежденных конструкций потолка перехода на Майдане Независимости (фото)
19:02
На Київщині ще 21 громада стали учасниками проєкту “Поліцейський офіцер громади” та підписали Меморандум про співпрацю
18:41
Валентин Мондриївський: з понеділка учні столичних шкіл повертаються за парти
18:23
На Київщині позапланово перевірять протипожежну безпеку в дитячих будинках і будинках для людей похилого віку
18:04
Более полутора сотен угроз нейтрализовали сотрудники кибербезопасности столичной СБУ в 2020 году
17:45
Суд начал дело о банкротстве компании “Ритейл Центр”, владеющей сетью “Фуршет”
17:26
Предприниматели столичной Троещины обеспокоены ярмаркой на улице Электротехнической
17:05
Два сотрудника теруправления юстиции Киевской области задержаны при получении взятки (фото)
16:40
Віталій Кличко: столична влада веде переговори з кількома виробниками вакцини від коронавірусу
16:24
В 2020 году больше всего таможенных платежей в бюджет уплачено за легковые автомобили, - Киевская таможня
Календарь событий