п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Минздрав в очередной раз проиграл суд производителю отечественного препарата для лечения гепатита С

Минздрав в очередной раз проиграл суд производителю отечественного препарата для лечения гепатита С

Производитель отечественного препарата для лечения гепатита С “Валартин Фарма”, которого всячески пытаются устранить с фармацевтического рынка, выиграл спор с Минздравом в апелляционной инстанции.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Давление на ООО “Валартин Фарма” со стороны чиновников Минздрава и попытки устранить отечественный препарат с рынка начались после попытки предприятия принять участие в тендере Минздрава по закупке лекарств для лечения гепатитов. В компании считают, что инициатором “прессинга” является бывший министр здравоохранения Украины Мусий.

На помощь чиновникам пришли карманные общественные образования, которые давно известны лоббированием интересов крупных тендерных игроков, и их лидеры - Дмитрий Шерембей и Владимир Жовтяк.

Развернутая чиновниками, отдельными тендерными игроками и псевдо-общественностью кампания по дискредитации единственного отечественного препарата для лечения гепатита С - Альфапег - закончилась изданием незаконного приказа МОЗ Украины об отмене регистрации отечественного препарата и отклонением тендерным комитетом Минздрава конкурсного предложения предприятия, в результате чего государство закупит лекарства на 40% дороже, то есть переплатит 7,5 млн грн!

Пациенты, которые пострадали от незаконных действий чиновников Минздрава Украины вследствие ограничения доступа к лечению в связи с запретом оборота Альфапега, обратились с иском в суд, который выиграли.

Далее 17 декабря 2014 года Киевский Апелляционный Административный суд принял постановление, которым оставлено в силе Постановление Киевского окружного административного суда №810/5363/14 от 15.10.2014 г. и принятое судом первой инстанции решение:

  1. Признать противоправными действия Министерства здравоохранения Украины относительно выдачи отдельного поручения №48 от 04.09.2014 г. “О проведении клинического аудита клинических испытаний лекарственного средства “Альфапег”.

  2. Признать противоправными действия ГП “Государственный экспертный центр МЗ Украины” относительно проведения внепланового клинического аудита клинического испытания лекарственного средства “Альфапег”.

При этом апелляционная жалоба Минздрава Украины оставлена судом без удовлетворения.

Несмотря на это и многочисленные обращения к новому главе ведомства Александру Квиташвили, руководство Минздрава игнорирует решение суда, которое подлежит немедленному исполнению: на сайте ведомства до сих пор размещен текст незаконного приказа с грифом “действующий”.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: суд, минздрав, лекарство, гепатит с, альфапег, валартин фарма

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.