п'ятниця, 19 липня 2024 г.

МАУ - один з головних партнерів IV Всеукраїнської GR-премії

МАУ - один з головних партнерів IV Всеукраїнської GR-премії

9 грудня 2021 року уже традиційно відбулася IV Всеукраїнська GR-премія – найбільша подія у спільності провідних лобістів, GR-спеціалістів, юристів, фахівців з адвокації, PR та зв’язків з громадськістю. Щорічно премія нагороджує найбільші досягнення українських фахівців у галузі лобізму та GR. Цьогоріч премія отримала особливу популярність у професійній спільноті: 78 поданих кейсів є цьому свідченням.

Як стало відомо KV, незважаючи на високий рівень конкуренції серед претендентів на перемогу, Асоціації вдалося обрати найкращих за 10 номінаціями:

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

● “Найкращий юридичний кейс” – переможець – Хомич Інна Юріївна – директор з питань групи компаній “Нова Пошта” – директор з питань групи компаній “Нова Пошта”


Переможницю в номінації “Найкращий юридичний кейс” Інну Хомич нагородила Тетяна Циба — український політик, Народний депутат України України 9-го скликання

● “Найкращий регіональний проект” – переможець – Русецький Анатолій Анатолійович – заслужений юрист України, депутат Харківської обласної ради

● “GR-прорив 2021” – переможці: Асоціація розвитку єврейських общин України; Герасимчук Володимир Володимирович – GR-директор інвесткомпанії Q Partners, український політик. Народний депутат України VI скликання.

● “Найкращий адвокаційний кейс” – переможець: Анна Міщенко – співдиректорка проекту “Наркотична та алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоров’я”; експертка з питань соціального маркетингу, спонсорства та фандрайзингу, GR та лобізму.

● “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму” – переможець – Олександр Ліщина – комерційний директор товариства “Промоушн Індастріс” ( Promotion Industries).

● “Найкраща профільна Асоціація” – переможець – Марія Колганова – виконавчий директор Незалежної асоціації банків України.

● “Government to Government Relations” – переможець – Марія Пелех – начальник відділу по взаємодії з органами влади апарату управління апарату управління Державного підприємства Адміністрації морських портів України.


Переможницю в номінації “Government to Government Relations” Марію Пелех нагородив СЕО Міжнародних Авіаліній України Євгеній Дихне

● “Найкращий проект у сфері GR” – переможець – Михайло Різак – заступник генерального директора ТОВ СП “НІБУЛОН” зі взаємодії з органами влади.


Переможця в номінації “Найкращий проект у сфері GR” Михайла Різака нагородила Юлія Мендель – впливовий консультант з комунікацій, прес-секретар Президента України (2019-2021 рр.)

● “Найкращий проект у сфері GR” – переможець – Чудновець Юлія Сергіївна – керівниця PR-департаменту “Епіцентр К”.

● “Найкращий консультант у сфері GR” – переможець – Павленко Олександра Сергіївна – адвокат, засновник юридичної компанії “Pavlenko Legal Group”.

Відома журналістка Вікторія Кіосе успішно провела головне нагородження спеціалістів у сфері GR та лобізму – IV Всеукраїнську GR- Премію.


Вікторія Кіосе – ведуча IV Всеукраїнської GR-Премії

Здивувала IV Всеукраїнська GR-Премія і великою кількістю партнерів заходу, серед яких – Міжнародні Авіалінії України. СЕО МАУ Євгеній Дихне особисто нагороджував переможницю номінації “Government to Government Relations” Пелех Марію, за створення, становлення та успіхи у просуванні законопроектів, пріоритетних важливих питань та проектів нормативно-правових актів в інтересах Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, а також за результативну співпрацю з профільним Міністерством інфраструктури України, Державною службою морського та річкового транспорту України.

Сам Євгеній Дихне, переможець ІІІ премії “GR-спеціаліст року” в номінації “GR-прорив 2020” є одним із представників української еліти у сфері розбудови Public Advocacy, GR у країні. Недарма СЕО МАУ неодноразово бере участь у заходах, спрямованих на розвиток цих важливих галузей і на всеукраїнському, і на міжнародному рівнях.

Наприклад, 26 травня 2021 року пан Дихне виступив спікером на V Міжнародному GR Форумі у Стамбулі, Туреччині, разом з державним прокурором США Кенделлом Коффі, американськими лобістами Тімом Шеллбергом та Егоном Чолакяном, грецьким PR-спеціалістом Дімітрісом Константеллосом та багатьма іншими. Одним з головних організаторів щорічного Міжнародного GR-Форуму є Українська асоціація GR- професіоналів та лобістів, мета роботи якої – залучення провідних спеціалістів у сферах лобіювання, GR, публічної адвокації для інституціоналізації GR – діалогу між бізнесом, державою та суспільством.

Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів уже щорічно організовує Всеукраїнську GR-премію, мета якої – залучення топ- спеціалістів України у сферах лобіювання, GR задля інституціоналізації та розвитку на практиці (в тому числі і законодавчій) налагодження діалогу між бізнесом, державою та суспільством. Станом на грудень 2021 року,

Асоціація уже проявила себе в:

• Роботі на 4 законопроектами, що спрямовані на впровадження лобіювання та GR на державному рівні

• Понад 58 профільних заходах, що були організовані для членів Асоціації за останні 2 роки

• Понад 217 проведених освітніх заходах, які спрямовані на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні

• Залученні понад 398 міжнародних спеціалістів у галузі GR та лобіювання до міжнародної діяльності Асоціації.

Читайте: Олександра Павленко – переможець IV Всеукраїнської GR-Премії в номінації “Найкращий консультант у сфері GR”

Фото: IV Всеукраїнська GR-премія

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, позиція, pr, лобізм, IV Всеукраїнська GR-Премія, Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів, Олександра Павленко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій