середа, 10 серпня 2022 г.

“МАУ” придется выплатить аэропорту “Борисполь” более 157 млн грн

“МАУ” придется выплатить аэропорту “Борисполь” более 157 млн грн

Хозяйственный суд г. Киева удовлетворил ходатайство прокуратуры Киевской области об увеличении размера исковых требований аэропорта “Борисполь” к ЧАО “Авиакомпания” Международные Авиалинии Украины” до 157 млн грн.

Об этом КV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской областной прокуратуры.

Долги перед аэропортом “Борисполь” авиакомпания “МАУ” начала наращивать еще в апреле 2014 г. Тогда прокуратура Киевской области потребовала суд обязать авиакомпанию “МАУ” погасить январскую задолженность перед аэропортом в размере 24 млн грн. Позднее 11 млн из этой суммы “МАУ” по решению суда погасила, а уже в июле Киевский апелляционный хозяйственный суд обязал ЧАО выплатить аэропорту еще 14,5 млн грн.

Подробнее: МАУ обязали отдать аэропорту “Борисполь” 14,5 млн грн

Теперь авиакомпания "МАУ" должна возместить ГП “МА “Борисполь” уже более 157 млн ​​грн, которые компания задолжала за наземное обслуживание самолетов с января по июль текущего года.

Отметим, что “МАУ” позиционирует себя как “ведущая украинская компания, ориентированная на клиента, предлагающая удобное расписание рейсов, высокий уровень сервиса и традиционное украинское гостеприимство”. Однко, по многочисленным негативным отзывам клиентов в интернете можно легко отследить значительные недочеты данного предприятия.

КV были интересны причины нарастающей задолженности авиакомпании, мнение руководства “МАУ” по поводу ходатайства в суде со стороны прокуратуры и дальнейших планов авиакомпании. На все эти вопросы мы старались получить ответ, но, к сожалению, до пресс-службы “МАУ” дозвониться не смогли.

Остается только делать выводы и следить за дальнейшим ходом событий.  

Юнона Царева

Теги: прокуратура, аэропорт борисполь, мау

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.