неділя, 28 квітня 2024 г.

Лелюк йде з посади голови Департаменту суспільних комунікацій КМДА

Лелюк йде з посади голови Департаменту суспільних комунікацій КМДА

Директор Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації (КМДА) Роман Лелюк (на фото) оголосив про своє рішення звільнитися із займаної ним посади. 

Про це, як передає KВ, повідомив Роман Лелюк.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“З великого спорту треба йти на піку. Аналогічного принципу дотримуюся і в роботі. Прийшов – налагодив – рухаємося далі підкорювати нові вершини”, – аргументував прийняте рішення директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

У зв'язку з цим Роман Лелюк розповів про підсумки своєї діяльності на чолі Департаменту впродовж чотирьох років.

“За цей час нам вдалося реформувати Телеканал Київ: замість чотирьох випусків новин по 20 хвилин – тепер 16 годин на добу власного мовлення, продукування документальних фільмів і проєктів. Кількість підписників на двох платформах Youtube зросла з 64 тисяч до майже 600 тисяч! А ще канал отримав 2 премії від “Big Data Awardsл – як прорив року і кращий локальний мовник”, – йдеться у повідомленні Романа Лелюка.

Він зазначив, що потужність сигналу Київ FM було вдвічі посилено, що дозволяє ловити його і в області, а також хвилю було переведено з музичного формату в news-talk.

Також, “Вечірній Київ” став абсолютним лідером з великим відривом серед інтернет-видань столичної тематики, хоча ще у 2019 році видання ділило 5-6 місця у списку локальних медіа.

“Створили відкриті громадські простори у трьох районах міста Vcentri Hub: Оболонь, Vcentri HUB: Голосіїв та Vcentri Hub: Шевченківський, де відбулося більше 7500 заходів, які відвідали понад 143 тисячі осіб. Першими запровадили комплексне консультування ВПО на базі наших хабів, а також організували навчання для представників критичної інфраструктури КМДА про те, як поводити себе у випадку ймовірної хімічної та ядерної загрози, як надавати першу домедичну допомогу. Створили веб-портал громадських організацій Києва vcentri.com, де зареєструвалися та стали нашими партнерами майже 350 неурядових організацій”, – підкреслив голова Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Роман Лелюк повідомив, що за його головування було проведено перший Всеукраїнський Саміт відкритих громадських просторів “Сила партнерства”, отримано майже 1300 заявок на ярмарок проєктів неурядових організацій “ТОП-100” та щороку обрано 100 кращих, підтримано 105 проєктів в рамках міського конкурсу “Громадська перспектива: прозора влада та активна громада”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, спільно з Центр комунікації було проведено 74 інформаційно-комунікативних кампанії на суспільно-значущі теми.

“Провели понад 600 публічних консультацій з громадськістю та запровадили новий формат консультацій – у додатку Київ Цифровий та офлайн опитування жителів вулиць, організували виставку “Київ. Незламне серце Європи”, яка побувала в 11 країнах та 22 містах Європи й Америки”, – зазначив директор Департаменту Лелюк.

За його словами, завдяки зусиллям комунікаційної команди, цього року Київ отримав спеціальний статус учасника мережі міст “Європейська столиця демократії”. Учасниками Форуму розвитку громадянського суспільства стали понад 26 тисяч учасників, а партнерських організацій було майже 600.

Також, як додав Роман Лелюк, активно розвивалася співпраця з міжнародними організаціями і партнерами стали: ІСАР Єднання спільно з USAID, Рада Європи, Посольство Великої Британії, European Capital of Democracy, Асоціація міст України, Bloomberg Philanthropies, Німецький Фонд Маршалла США, GIZ тощо.

“Загалом нам вдалося залучити понад 8 млн гривень позабюджетних коштів”, – підкреслив Роман Лелюк.

Він зауважив, що тепер комунальні медіа дивитися, читати й слухати – не соромно, а громадянське суспільство дізналося, що влада може бути справжнім другом і партнером. 

Нагадаємо, посаду директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк займав з квітня 2019 року. На цю посаду його було переведено з Оболонської районної в місті Києві держадміністрації (РДА), де він обіймав посаду першого заступника голови РДА.

Читайте: Кличко призначив директора Департаменту суспільних комунікацій

Фото: Роман Лелюк 

КиївВлада

Владислава Олійник

Теги: новини києва, КМДА, роман лелюк, департамент суспільних комунікацій

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.