Лекторій Павлівського скверу запрошує на обмін рослинами з донатами на “Мавіки” для 241 ОБр ТрО
![Лекторій Павлівського скверу запрошує на обмін рослинами з донатами на “Мавіки” для 241 ОБр ТрО](/project/resources/2024/03/resized/two_column_bekfHz2M.png)
Традиційний обмін рослинами, який у середмісті столиці проводять кияни, тепер працює на нашу Перемогу. 20 березня всі бажаючі можуть не тільки обміняти квіти, а й задонатити на “Мавіки” для 241-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на Facebook – сторінці спільноти “Лекторій Павлівського скверу”.
“Традиційний обмін рослинами тепер працює на Перемогу! Приносьте квіточки на адопцію, пийте каву, спілкуйтесь, донатьте на Мавік для 241 – шої бригади”, – йдеться в повідомленні.
Бажаючих поспілкуватися та задонатити чекають за адресою: вулиця Олександра Кониського (колишня Тургенєвська) 46/11.
Фото: відкриті джерела