середа, 19 червня 2024 г.

Конкурсная комиссия не могла избрать директора “Мистецького Арсенала” в Киеве

Конкурсная комиссия не могла избрать директора “Мистецького Арсенала” в Киеве

Действующий директор “Мистецького Арсенала” в Киеве, Олеся Островская-Лютая, получила три голоса в ходе голосования конкурсной комиссии по избранию кандидатуры на эту должность. Ее конкурент, Михаил Кулиняк, получил на один голос больше, но и этого не хватило для победы.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице журналистки Мирославы Барчук в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Конкурсная комиссия по избранию директора Мистецького Арсенала по результатам подсчета 4 голоса отдала за кандидатуру Михаила Кулиняка. За действующего директора Олесю Островскую-Лютую проголосовало 3 человека”, – сказано в сообщении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Уточняется, что таким образом большинства нет ни у одного кандидата. Соответственно, согласно действующему законодательству, объявляется повторный конкурс.

Отметим, Михаил Кулиняк в 2010 году был министром культуры и туризма в правительстве Николая Азарова, а с 2010 по 2012 годы – министром культуры также в правительстве Азарова.

Как ранее сообщала KV, Алексей Дубревский выиграл конкурс на должность директора международного аэропорта “Борисполь”. Министерства инфраструктуры ставит среди первоочередных задач для нового руководителя улучшение сервиса такси при аэропорте, развитие безбарьерности для маломобильных групп населения, создание условий для системного повышения квалификации работников. Также среди ключевых приоритетов – расширение карты полетов и выход на украинский рынок новых авиаперевозчиков.

Читайте: Кличко объявил повторный конкурс на должность директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА

Фото: фейсбук “Мистецького арсеналу”

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, выборы, конкурс, мистецький арсенал, николай азаров, олеся островская-лютая, михаил кулиняк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.