четвер, 19 травня 2022 г.

Количество безработных в Киеве за год сократилось вдвое

Количество безработных в Киеве за год сократилось вдвое

По состоянию на ноябрь 2021 года на учете в Киевском городском центре занятости стоит 11,1 тыс. безработных, что в два раза меньше, чем в ноябре прошлого года (23,9 тысячи). 9,4 тыс. из них получают пособие по безработице, средний размер которого составляет 5,9 тыс. гривен.

Об этом KV стало известно из пресс-релиза Киевской городской службы занятости.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, что всего с начала года услугами столичной службы занятости воспользовались 58 тысяч киевлян.

“С начала года 46,1 тыс. граждан получили профориентационные услуги. Численность лиц, проходивших по направлению службы занятости профессионального обучения, увеличилась в 1,3 раза, а количество принявших участие в общественных работах и ​​других работах временного характера – в 2,6 раза”, – сказано в сообщении.

Более 11,2 тысяч человек из обратившихся за помощью были обеспечены работой при содействии службы занятости. 29 работодателей получили компенсацию ЕСВ за создание новых рабочих мест и трудоустройство безработных по направлению службы занятости.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также пресс-служба сообщает, что по состоянию на 1 ноября 2021 года работодатели столицы отчитались о наличии на предприятиях города 8575 вакансий. Средний размер зарплаты в вакансиях увеличился с 8,7 тыс. гривен – в прошлом году до 10,4 тыс. гривен.

Наибольшим спросом у столичных работодателей пользуются слесари, электромонтеры, электрогазосварщики, маляры, учителя, воспитатели, инженеры, врачи, продавцы, повара, охранники, медсестры, электрики, водители, токари, уборщики, грузчики. 

Вместе с тем наибольшая нехватка вакансий наблюдается для бухгалтеров, руководителей предприятий, менеджеров, начальников отделов, заместителей директоров, экономистов, администраторов.

Напомним, с начала 2021 года услугами Киевской городской службы занятости воспользовались почти 800 безработных из числа уволенных в запас военнослужащих. Пособие по безработице получают 207 участников боевых действий, 111 ветеранов были трудоустроены.

Читайте: В Киеве на одного стоящего на учете в городском центре занятости учителя приходится шесть вакансий

Фото: открытые источники

КиевVласть

Оксана Олейникова

Теги: новости киева, безработица, вакансии, сокращение, безработные, киевский городской центр занятости, рынок труда

четвер, 19 травня 2022 г.
11:08
Костел святого Миколая в Києві відвідає архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер
10:43
Артилеристи ЗСУ знищили командний пункт 810 бригади рашистів разом з трьома офіцерами
10:25
В Ірпені на Київщині 21 травня можна буде отримати гуманітарну допомогу
09:56
Рашисти вже втратили в Україні 28,5 тисячі вояків та 203 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:30
У Києві 19 травня ярмарки пройдуть у шести районах міста (адреси)
09:01
Станція сортування сміття в Києві відновлює роботу (оновлений графік)
08:28
Московити планують залучити до бойових дій студентів з окупованої Донеччини, - Генштаб
08:10
Мешканцям Києва пропонують доєднатись до акції зі здачі крові
07:15
Двоє чоловіків підірвались на міні московитів у Київській області
середа, 18 травня 2022 г.
22:49
Майже 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека через поширення інфекційних захворювань, - Денісова
22:10
МЗС попередило, що за в'їзд на окуповані території з боку росії іноземним журналістам закриють в'їзд до України
21:49
“Ядерні терористи не розуміють наслідків” – українські енергетики прокоментували наміри рф красти електроенергію із Запорізької АЕС
21:25
Росію закликали вивести війська з Придністров'я
21:01
“Укрзалізниця” з 20 травня запускає поїзд Київ-Шостка
20:44
Посольство США відновило роботу в Києві
20:21
ДСНС отримала 85 дронів для проведення розвідки в екосистемах та розмінування
Календар подій
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
18 травня 2022 г. 14:00
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
До початку повномасштабної війни росії проти України киянка Наталія Носова (на фото) мала власний бізнес з пошиву весільних суконь. Але 24 лютого для неї, як і всіх українців, історія змінилась – вона разом з однодумцями-волонтерами почала виробляти розвантажувальні жилети, плитоноси та бронежилети для сил Територіальної оборони (ТрО), а згодом і для Збройних Сил України (ЗСУ). Ця робота, як і у всіх волонтерів, відбувалась на добровільних засадах та за пожертви. Оскільки роботи ставало все більше, в травні Наталія Носова відкрила благодійний фонд для збору коштів на виготовлення бронежилетів та іншої амуніції для наших сил оборони. Наразі для розширення роботи потрібні не дуже великі кошти – для закупівлі нових швацьких машин треба всього 15 тис. доларів.
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
18 травня 2022 г. 09:00
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
Керівництво столиці поки що “передумало” передавати в оренду благодійній організації (БО) “Фонд пам'яті “Бабин Яр” приміщення площею майже 4 тис. кв. м на вул. Кирилівській, 103 (Подільський район), яке знаходиться на балансі “Клінічної лікарні “Психіатрія”. Однією з причин для цього, цілком можливо, послугував суспільний резонанс навколо даної події: окремі депутати Київради обурилися, що під час війни влада міста планує “обдарувати” комунальним майном осіб, які пов'язані з російським олігархатом – Павлом Фуксом (на колажі праворуч), Михайлом Фрідманом та Германом Ханом. Таким чином питання створення в столиці “Музею історії забуття трагедії Бабиного Яру”, який планувалося розмістити на вищевказаній локації, поки що зняте.