субота, 6 липня 2024 г.

Кольцевую дорогу вокруг Киева хотят уменьшить в два раза

Власти Киева и области рассматривает возможность уменьшения кольцевой дороги вокруг Киева с 220 до 100 км. Об этом газете “Новая” заявил председатель Киевской областной государственной администрации Анатолий Присяжнюк.

“Есть мнение, что ранее предложенная дорога не будет эффективной. Земли, по которым должны были проложить Большое кольцо, находятся в частных руках. Но есть закон, и при необходимости делается экспертная оценка земли, по госцене она возвращается в том случае, если строится объект в пользу государства. Все будет зависеть не от нас, а от экспертов”, - сказал Присяжнюк.

По его словам, 200 км для кольцевой - это многовато. Сейчас строительство моста у Украинки (один из постов кольцевой), вообще снято с повестки дня. Данный проект проходит экспертизу, и после нее все может поменяться.

С ним согласился первый заместитель председателя КГГА Александр Попов: “В Москве кольцевая дорога - 109 километров. По моему мнению, Киеву и области было бы целесообразнее иметь Большую кольцевую дорогу не 200 километров, а где 100-120. Хотя без строительства новых мостов ее не может быть вообще. В любом случае нужно будет переходить Днепр”.

Большое кольцо нужно уменьшать до 100 км, считает и советник мэра Киева на общественных началах Иван Салий.

“Выполнено значительное количество проектных работ Большой кольцевой дороги длиной в 220 километров. Но трасса мостовых переходов возле Украинки и по Киевскому морю не согласована, проектные, и тем более строительные работы, не ведутся. Если учесть, как строятся в столице мосты, переправы Большим кольцом будут сведены лет через 40-50. Сама дорога удалена от столицы, ее влияние на ситуацию в Киеве жители почувствуют только после завершения строительства мостов. Большое кольцо - далекое будущее, и ее роль в транспортном движении Киева оценивается лишь в 3-5%”, - сказал бывший мэр столицы Иван Салий.

Напомним, чиновники уже несколько лет муссируют тему строительства Большой кольцевой дороги, которая пройдет по столичной области. Объект очень масштабный, с двумя мостами через Днепр у Украинки (спорное место с точки зрения местных властей) и через Киевское море, в районе Лютежа. А сама дорога - длиной более 200 км.

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.