четвер, 11 серпня 2022 г.

КОДА замовила реконструкцію школи у селі Проців за 85 млн гривень

КОДА замовила реконструкцію школи у селі Проців за 85 млн гривень

До кінця 2020 року в селі Проців Бориспільського району планують провести реконструкцію будівлі школи I ступеня по вул. Дружби, 2-Б. Після завершення робіт ця школа повинна стати загальноосвітньою I-III ступеня. Реконструкція обійдеться в понад 85 млн гривен.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 26 грудня 2019 року Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (КОДА) уклав договір з ТОВ "І. Б. К. Девелопмент" (*) на проведення реконструкції будівлі школи I ступеню в загальноосвітню школу I-III ступенів по вул. Дружби, 2-Б в селі Проців Бориспільського району Київської області. Ціна договору склала 85,62 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з угодою, до кінця грудня 2020 року підрядник повинен виконати загальнобудівельні роботи, провести внутрішні і зовнішні інженерні мережі, встановити технологічне обладнання, облаштувати котельню. Реконструкція повинна пройти в 3 черги.

Конкуренцію ТОВ "І. Б. К. Девелопмент" в тендері склали ТОВ "Літос" (**) і ТОВ "Сіті Буд" (***). Найвигідніша пропозиція була у ТОВ "Літос", але її відхилили, зокрема, через те, що на документах товариства була електронна печатка, а не підпис. Пропозиція ТОВ "Сіті Буд" виявилася найдорожчою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ООО “І. Б. К. Девелопмент”  існує з 2013 року. Власники – Олександр Лук'янець (69,86%), Олег Волинцев (19,96%) і Віталій Жуківський (10,18%) (директор). Компанія зі статутним фондом 500 тис. гривень спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових приміщень.

За підсумками участі в державних закупівлях ООО “І. Б. К. Девелопмент” отримало 109 підрядів загальною вартістю 315,37 млн ​​гривень (без урахування нинішнього договору) (дані Clarity Project). Найбільшим замовником фірми є Департамент регіонального розвитку КОДА, уклавши з фірмою договорів на загальну суму 228 млн гривень. Зокрема, ТОВ "І. Б. К. Девелопмент" на замовлення цього департаменту виконує роботи по добудові ЗОШ №1 в Українці Обухівського району та будівництву гімназії в Вишневому Києво-Святошинського району.

Нагадаємо, в квітні 2019 року Департамент регіонального розвитку КОДА замовив у ТОВ "І. Б. К. Девелопмент" реконструкцію Радинського навчально-виховного об'єднання. Роботи вартістю 14,4 млн гривен підрядник повинен був завершити до кінця минулого року, але сторони домовилися про перенесення сроку до кінця 2020 року.

Читайте: На реконструкцию Радинской школы-сада в КОГА потратят почти 15 млн гривен

Сьогодні обов`язки керівника Департаменту регіонального розвитку КОДА виконує заступник директора цього департаменту – начальник управління організаційно-адміністративного забезпечення Валерій Кравчук

Сільську раду села Проців очолює Любов Чешко.

* ТОВ "І. Б. К. Девелопмент" (код ЄДРПОУ: 38831585)

** ТОВ "Літос" (код ЄДРПОУ: 31174467)

*** ТОВ "Сіті Буд" (код ЄДРПОУ: 35148645)

Фото: YouTube

КиевVласть

Инна Арас

Теги: новини київщини, новини київської області, ООО, школа, закупівлі, освіта, реконструкція, валерий кравчук, літос, сіті буд, любов чешко, ібк девелопмент, ібк девелопмент, ібк девелопмент

четвер, 11 серпня 2022 г.
20:47
На конференції в Копенгагені донори вирішили надати Україні понад 1,5 мільярда євро
20:21
У столиці в суботу, 13 серпня, змінять рух тролейбуси маршрутів №№ 5, 5Д, 26
20:05
В управління АРМА передано скраплений газ вартістю понад 83 млн грн, незаконно реалізований ПАТ “Укрнафта”
19:47
В полоні окупантів перебувають понад 130 жінок з “Азовсталі”, - Верещук
19:24
На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
19:05
ОСББ під керівництвом скандальної екскерівниці Департаменту культури КМДА Світлани Зоріної без дозволу розбирає місток в історичній садибі на Гончара (фото)
18:46
У столиці на вихідних через ліквідацію аварії тепломереж на Лобановского буде змінено маршрут тролейбусів № 42 (схема)
18:26
Генсек ООН закликав вивести війська з Запорізької АЕС та припинити будь-які військові дії поблизу
18:05
На обстеження пошкоджених через бойові дії будівель в Дмитрівській громаді витратять 1,21 млн гривень
18:00
Артур Палатний про новий податок на імпорт: Не можна вводити 10% збір на товари для ЗСУ
17:47
Мережа ресторанів McDonald’s за декілька місяців повернеться в Київ
17:26
Майже всі школи Студениківської громади мають укриття, - голова
17:05
Резніков на конференції союзників у Копенгагені: Треба стабілізувати лінію фронту і підготувати контрнаступ
16:44
Жителів Білоцерківського району попереджають про вибухи через технологічні роботи
16:27
В АРМА передано техніку і транспортні засоби підприємства країни-терориста на понад 30 млн гривень
16:05
У Броварах тимчасово приспущено державний стяг, - мер
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.