вівторок, 14 травня 2024 г.

Кличко намерен править в Киеве и после 2015 года

Кличко намерен править в Киеве и после 2015 года

Депутатами Верховной Рады готовится представление в Конституционный Суд (КС) о продлении срока работы нынешнего состава Киевского совета и городского головы. Таким образом мэр Киева Виталий Кличко, продолжая традицию Черновецкого и Попова, попытается продлить для себя и своей команды время прибывания у власти.

Об этом KV стало известно от своих источников в парламенте.

Фактически об этом же на свой странице в Facebook еще 20 августа сообщил глава фракции “Батькивщина” в Киевсовете, экс-глава КГГА Владимир Бондаренко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

По словам Бондаренко, точное количество подписантов представления в КС и их фракционная принадлежность до конца еще не выяснена. Однако ему кажется очевидным, какой именно “спортивной фракции” такое решение крайне необходимо.

“Такая практика становится некой позорной традицией столицы, когда полномочия удлиняются не прямыми выборами, а манипуляциями с законом. Впервые такое "нововведение" начал Черновецкий: в марте 2009 года он сделал представление в Конституционный Суд, чтобы продлить срок своего пребывания в кресле, а вместе с ним и подконтрольного  "космического большинства" в Киевсовете. Далее этому примеру последовала команда Попова (который даже не был избран, а назначен Януковичем): в мае 2013 года Конституционный Суд вынес вердикт, которым продлил узурпаторам срок полномочий до 2015 года”, - отметил Бондаренко.

Экс-глава КГГА также напомнил, что, будучи оппозиционером Виталий Кличко осуждал попытки узурпировать власть через сомнительные судебные решения. По его мнению, если бы не героические события Майдана, в которых киевляне принимали самое активное участие, столицей и дальше правил бы гауляйтер Попов.

“Свое право избирать власть законно киевляне завоевали на морозе под огнем и пулями. Но, после демонстрации такого "хозяйственного подхода" в управлении городом, который практикует  нынешняя киевская власть, проверенные Черновецким и Поповым манипуляции с судебными решениями - это единственный способ удержать власть как можно дольше”, - заявил Владимир Бондаренко.

КиевVласть

Подготовила Александра Калашникова

Теги: киевсовет, кличко, продление полномочий

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.