неділя, 7 серпня 2022 г.

Кличко открыл капитально отремонтированный участок парка “Победа” в Днепровском районе

Кличко открыл капитально отремонтированный участок парка “Победа” в Днепровском районе

Мэр Киева Виталий Кличко открыл после капитального ремонта первую очередь парка "Победа" в Днепровском районе столицы.

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте мэра Киева.

"Киев - это город парков. И мы упорно работаем над тем, чтобы эти парки соответствовали мировым стандартам. Были действительно современными, комфортными и безопасными зонами отдыха для киевлян и гостей столицы. В конце апреля мы инспектировали ход работ в парке "Победа", а сегодня открываем после капитального ремонта первую очередь парка", - сказал Кличко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Парк "Победа" - это крупнейшая зона отдыха в Днепровском районе, расположена в сосновом лесу, площадью 65 га. Оснащен он был более полувека назад. В последний раз перепланировку парка осуществляли 10 лет назад.

На сегодня сделали капитальный ремонт на 7 гектарах парковой зоны - от декоративного водоема до ул. Жмаченко. В планах - обновление 35 га парка. Дальнейшие работы будут осуществлять на территории парка от декоративного водоема до ЖК “Парковые озера”.

В обновленной части парка проложены новые дорожки, установлены лавочки и урны, облагорожены зеленые насаждения и обустроены площадки для детей и молодежи. В частности, современный детский игровой комплекс, зона для занятий спортом, два многофункциональных поля для игры в футбол, баскетбол и волейбол. Также экопарковки со стороны улицы Жмаченко и оборудован временный полив.

"Имеет парк и свою изюминку - японский уголок. Это мини-оазис в японском стиле с цветником и стилизованным мостиком. Неподалеку японского уголка можно увидеть экодиван с газонной травы, который, надеюсь, станет любимой фотозоной для посетителей парка", - отметил Кличко.

Масштабные работы по реконструкции столичных парков продолжаются с прошлого года. В частности, в 2017 году была открыта первая очередь парка "Наталка" на Оболони. Месяц назад - обновленная зона отдыха “Владимирская горка”. А на прошлой неделе - парк "Отрадный" в Соломенском районе столицы.

Масштабные капитальные ремонтные работы сейчас идут в Сырецком парке, парке “Совки”, парке Партизанской славы, на второй очереди парка “Наталка”.

Читайте: Кличко открыл обновленный парк “Отрадный” в Соломенском районе столицы

Фото: сайт мэра Киева

KиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, виталий кличко, кличко, днепровский район, парк, победа, парк победа

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.