п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Киянам компенсують поїздки через закриті станції синьої гілки метро

Киянам компенсують поїздки через закриті станції синьої гілки метро

Київрада ухвалила сьогодні, 14 грудня, рішення про те, щоб пасажири метро не переплачували за вимушену пересадку на наземний транспорт на станції “Либідська”. Система повернення поїздок запрацює в понеділок, 18 грудня.

Про це KВ стало відомо з повідомлення у телеграм-каналі мера столиці Віталія Кличка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Кияни отримуватимуть компенсацію поїздок за пересадку на автобуси та тролейбуси через закриті 6 станцій „синьої“ гілки метро. Маршрут з Теремків до будь-якої іншої станції метро, як і раніше коштуватиме 8 грн”, – повідомив Кличко.

Повідомляється, що при цьому під час поїздки потрібно буде провалідувати транспортну карту на кожній пересадці.

"Але вночі зайві поїздки будуть повертатися на картку. Тому пасажир, проїхавши наземним транспортом та метро платитиме тільки за одну поїздку”, – повідомив Кличко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм
Система повернення вартості поїздок запрацює в понеділок, 18 грудня.

Деталі можна буде дізнатися через Київ Цифровий.

Як писала KВ, закриття станцій "синьої“ гілки метро в КМДА анонсували з 9 грудня, однак за кілька годин після першої заяви було повідомлено про передчасну зупинку руху поїздів на цій ділянці вже з обіду 8 грудня “через підвищену небезпеку для пасажирів”. При цьому зазначалося, що станції метро “Деміївська”, “Голосіївська”, “Васильківська”, “Виставковий центр”, “Іподром” та “Теремки” продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

В зв'язку з цим кількість одиниць наземного транспорту по маршруту закритих станцій метро збільшили до 77 автобусів і 20 тролейбусів. Проте напруження та черги на “Либідській”, як на зупинках наземного транспорту так і в метро, зберігалися. А паралельно з цим через збільшення кількості наземного транспорту на автодорогах  утворювалися затори.

13 грудня між станціями “Теремки” та “Деміївська” запустили “човниковий” рух. Поїзди курсують по двом коліям з інтервалом 13 та 17 хвилин, у залежності від напрямку руху поїзда.

Читайте: Підтоплення столичного метро: провина Януковича чи безконтрольна забудова від Кличко

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Геннадій Олійников

Теги: новини києва, метро, київрада, київрада, Віталій Кличко, підтоплення, депутати, кмр, компенсація, проїзд, квиток, закриті станції, валідація

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.