неділя, 28 квітня 2024 г.

Київського мажоритарника Тищенка виключили зі “Слуги народу”

Київського мажоритарника Тищенка виключили зі “Слуги народу”

Обраного три з половиною роки тому від партії “Слуга народу” по 219 округу столиці (Святошино) народного депутата Миколу Тищенка виключено з президентської партії та фракції у Верховній Раді (ВР). Тищенко свого часу очолював Київську міську партійну організацію “слуг”, але через скандальну репутацію його ще до війни усунули від керівництва столичним осередком. Тепер Тищенка взагалі позбавили партійного квитка і парламентської прописки у фракції як заступника голови "монобільшості" – через черговий “зашквар”.

Про це KВ стало відомо з повідомлень голови фракції “Слуга народу” у ВР Давида Арахамії, його заступниці по фракції й голови однойменної партії Олени Шуляк, а також повідомлень ЗМІ 26 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 Статуту Партії “Слуга народу”, ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з Партії”, – коротко поінформувала Олена Шуляк у своєму Telegram-каналі.

Перед цим рішенням голови партії “Слуга народу” до неї публічно звернувся голова однойменної парламентської фракції, Давид Арахамія з проханням виключити Тищенка з партії, попутно повідомивши про плани на терміновому засіданні фракції зробити те саме (виключити Тищенка з лав). 

Речниця фракції Юлія Палійчук згодом повідомилаТищенка звільнено з посади заступника голови фракції “Слуга Народу”. Засідання фракції відбудеться найближчим часом, де вирішуватиметься питання його виключення з фракції.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що” виключають Тищенка з партії та фракції, додав Арахамія, натякаючи на подорож Тищенка до Таїланду цими днями, про яку широкому загалу сповістило “ТСН”.

Як стало відомо, під час повномасштабної війни в Україні нардеп вирушив до Таїланду. Офіційно там у нього була запланована на 27 січня зустріч в чотиризірковому готелі для "покращення взаємодії з представниками українського суспільства". 

При цьому, днями Президент Володимир Зеленський прямо заборонив політикам та топ-чиновникам просто так кататись за кордон. 

Пізніше спікер парламенту Руслан Стефанчук у Фейсбуці запевнив, що "Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав. Відповідно, і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як Голова Верховної Ради України, не підписував".

Нагадаємо, Микола Тищенко до березня 2021 року очолював Київську міську організацію “Слуги народу”. Після складення повноважень замість нього столичну парторганізацію очолила нардеп Леся Забуранна (216 округ, Дарниця, ДВРЗ, Харківський масив).

Микола Тищенко, який, крім усього іншого, є кумом керівника Офісу Президента (ОП) Андрія Єрмака, деякий час вважався “смотрящім” за Києвом від ОП – разом зі скандально відомим Денисом Комарницьким. 

Тищенко постійно встрявав у скандали: зі своїм рестораном “Велюр”, який працював під час ковідного карантину; з гучним святкуванням дня народження його дружини під час ковідного карантину; із врученням йому нагородної зброї; із неякісними бронежилетами для ТрО Святошинського району; тощо. 

Крім того, сумнівна репутація за Миколою Тищенком тягнеться ще з 90-х років, коли він, нібито, був членом злочинного угруповання та мав прізвисько "Коля Оболонський". 

Торік пролунала гучна публічна вимога київського нардепа-мажоритарника Мар`яни Безуглої (217 округ, Оболонь) до Шуляк та Арахамії вигнати Миколу Тищенка з партії та фракції.

"Микола Тищенко, будучи членом Партії, неодноразово вчиняв діяння, що дискредитували Партію. Підтвердження цьому містяться в публічних розслідуваннях ЗМІ у зв'язку з корупційними ризиками, скандалами та висловлюваннями самого Миколи, які завдають репутаційної шкоди не лише Партії, а й вищому керівництву нашої держави та країни в цілому", – сказано у відкритому листі Мар'яни Безуглої, датованому 15 липня 2022 року (акцентуючи на пункту партійного Статуту "Слуги народу", який дозволяє голові партії з власної ініціативи позбавити членства в партії особу, яка вчиняє діяння, що дискредитують партію або завдає їй шкоди).

Безугла тоді перелічила багато скандальних епізодів за участю Тищенка, про які преса, у тому числі КВ, писала торік, позаторік і раніше.

Читайте: Безугла вимагає виключити зі “Слуги народу” кума Єрмака Тищенка

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Теги: новини києва, новини україни, слуга народу, олена шуляк, давид арахамія, микола тищенко, виключення з партії, виключення з фракції

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.